Termin na listopadciąża

Wysłane przez AGATA27_GORZOW 

Majeczka__89898 (offline)

07-06-2019 10:53:38

Zdrojowa
Dziewczyny kiedyś był artykuł na temat pobolewania w ciąży i to, że u jednej dany ból jest normalny związany np. z rozciąganiem u innej taki sam w tym samym miejscu może być niebezpieczny i ze lepiej nie sugerować sie tym, co było u innej. Ja niby panikara nie jestem i na codzień wiele rzeczy u siebie bagatelizuje o tyle w ciąży uważam, że jak coś niepokoi lepiej sprawdzić

Elaa26 (offline)

07-06-2019 11:08:14

Warszawa
Mnie pobolewało ciągle przez te miesiące, a od 5 dni jak ręka odjął, nic brzuch nie boli, głowa też nie, samopoczucie super, zastrzyk energii dostałam


Majeczka__89898 (offline)

07-06-2019 11:17:38

Zdrojowa
Iwi tylko czy kolorowanki zajmą też umysł, żeby nie myśleć a nie tylko ręce.
Wiem o czym mowisz ja męża mam wieczorami dopiero od niedawna bo wprowadzilismy sie do nowego domu, wcześniej z roboty jeździł na budowe wracał koło północy przespać się i o 6 do roboty i tak przez 5 lat było widywalismy sie tylko w niedziele i to nie całą bo on zapalony piłkarz, wiec pół niedzieli na meczu. Z pierwszym jak byłam w ciąży świrowalam okropnie właśnie dużo czasu, sama calymi dniami i najgorsze dostęp do internetu gdzie można sie naczytac dużo bzdur. We wszystkim zagrożenie widziałam, mało brakowało a zamknelabym sie w sterylnej bance żeby cos sie nie podzialo, podniesienie małej rzeczy było nierealne bo zaraz drastyczne sceny z filmow miałam przed oczami. Z drugim jak byłam starsza miała tylko półtora roku, więc czasu na zamartwianie sie zdecydowanie mniej, nosiłam ją bardzo często, zakupy też i to duże, jeszcze w dniu porodu ze skurczami z nią na rękach pranie robiłam i może dlatego poród był ekspresowy. Teraz przy trzecim to juz w ogóle nuda nie grozi

Laura27 (offline)

07-06-2019 14:52:55

Warszawa
Cześć Dziewczyny co tam słychać ? Gorąco jest. Wczoraj była u lekarza muszę umówić na na połówkowe już winking smiley A Wy kiedy idziecie?


Iwi0613 (offline)

07-06-2019 15:27:16

Kraków
Majeczka, w ciazy internet to samo zło..W pierwszej ciazy chyba nie czytalam az tyle internetow..Mialam 2 ksiazki ciazowe i wystarczylo..
A moj chlop, zaraz kolo domu ma firme, to nie raz mu sie nie oplaca przyjezdzac ponad 50km w sumie tylko na noc..Ale juz zapowiadzialam, ze im blizej porodu, to nie wyobrazam sobie sama byc na noc..

Laura, ja na polowkowe ide 4 lipca..na szczescie do innej kobity..Jakas taka nie mila byla jak bylismy pierwszy raz..Myslalam ze to tylko moje odczucie, ale poczytalam pozniej opinie o niej i sie okazalo ze nie tylko moje takie wrazenienie

agatka5741 (offline)

07-06-2019 15:48:03

Gołębie
Ja połówkowe mam 2 lipca bo ni przełożyli z 26 czerwca.
Już się doczekać nie mogę turlanie po kanapie
Bo ostatnio tylko chwilę widziałam dzidzie i zaraz pleckami się odwrócił i nie chciał być oglądany.
Macie już termin na glukoze?


Iwi0613 (offline)

07-06-2019 16:00:26

Kraków
Nam na pierwszych prenatalnych pomachał grinning smiley Fajnie zdjecie wyszlo z uniesiona raczką grinning smiley

Terminu na glukoze jeszcze nie mam i nie chce miec winking smiley Nie no, tragedii nie ma po tym badaniu..Nie chce mi sie tylko siedziec w tej przychodni.. 25 ide do ginekologa, to pewnie powie kiedy sie zglosic..

agatka5741 (offline)

07-06-2019 17:02:03

Gołębie
Ja mam 24 lipca, naprawdę tak nie dobre to jest?
Dużo kobiet narzeka ale ja jakoś pozytywnie nastawiona jestem.
Kiedyś od znajomej wzięłam spróbować to takie do wypicia


Majeczka__89898 (offline)

07-06-2019 17:30:42

Zdrojowa
Ja mam wizytę 19 to pewnie dostanę skierowanie na usg i glukoze.

agatka jak dla mnie nie było najgorsze wypicie tego w konsystencji takie wapno mega słodkie tylko później czekanie jak z głodu żołądek koziołki fikal, dobrze mieć cos żeby czas szybciej leciał, pewnie wybiorę sie do biblioteki po cos do czytania

Iwi0613 (offline)

07-06-2019 19:02:18

Kraków
Agatka, teraz mozna kupic glukoze o smaku coli, albo pomaranczy tylko podobno nie kazda przychodnia toleruje te smakowe.. Albo wziac ze soba cytryne i wcisnac..A po zwyklej glukozie nie jest az tak zle, tylko najgorsze jest wlasnie to czekanie.. Pare lat temu przezylam, to i chyba teraz przezyje grinning smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545962, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.