Termin na listopadciąża

Wysłane przez AGATA27_GORZOW 

Majeczka__89898 (offline)

03-12-2019 16:14:58

Zdrojowa
Wiola Tobie również gratuluję. Poród dosyć szybki, ale ze wszystkich 3 ktore miałam najbardziej bolesny. Synek 3310 zdrowy

Iwi0613 (offline)

09-12-2019 12:48:04

Kraków
I moj mały wczoraj skonczyl 3 tygodnie smiling smiley Termin na 19go, urodzony 17go..Prawie kilo ciezszy od siostry, bo 3420 smiling smiley I sie nie sprawdzilo ze 2gi porod szybszy i lepszy..Ale przezylam, choc lekko nie bylo smiling smiley

11-12-2019 21:05:49

Zdrojowa
Iwi no nie ma reguły chociaż u mnie faktycznie drugi poród był najlżejszy a teraz każdy mówił, że trzecie na pewno urodzi się przed terminem, tym bardziej, że wszystkie terminy z usg miałam tydzień szybciej niż wychodziło z om, drugie urodziłam przed terminem poza tym w tej ciąży w ogóle sie nie oszczędzalam nosiłam ciężkie zakupy nieraz trzeba było starszaki podnieść, cały dom miałam sama na głowie bo mąż całymi dniami w pracy no i termin miałam 21 urodziłam 27. Nawet moja doktorka była zdziwiona, że nic mnie wcześniej nie wzięło

Iwi0613 (offline)

15-12-2019 23:15:10

Kraków
No mialam taka cicha nadzieje ze bedzie szybciej..A tu skurcze sie zaczely ok.polnocy w sobote, a urodzilam w niedziele o12:45..I te parte byly najgorsze..darłam sie jak poparzona grinning smiley Na tyłku nie mogłam siedziec przez pare dni i jak sie okazalo nie od szycia, tylko od parcia wyszły hemoroidy..Ból przeokropny..Na szczescie w miare szybko sie z nimi uporałam..Minely juz 4 tygodnie, psychicznie momentami nie najlepiej, ale wiem ze predzej czy pozniej to minie smiling smiley

17-12-2019 12:01:46

Zdrojowa
Iwi trzeba trochę czasu zeby psychicznie i fizycznie dojść do siebie. Ja tym razem trafiłam na świetną położną, która jest przeciwnikiem nacinania, mimo, że końcówka była okropnie bolesna nie byłam szyta, żadnego pęknięcia, więc zaraz po porodzie normalnie chodziłam, siedziałam. Z poprzednimi pierwsze dwa tyg pod tym względem byly fatalne a teraz w dzień powrotu ze szpitala wieczorem robiłam generalne porządki. Ale u mnie z kolei nawal straszny, młody nie nadąża jeść, ściąganie niewiele daje. Chyba od tego straszny ból głowy i mięśni dochodzi

MalgorzataZawada (offline)

08-01-2020 19:28:37

Poręby
Dzień dobry. Jestem studentką fizjoterapii. Piszę pracę magisterską na temat świadomości kobiet po porodzie o fizjoterapii blizny po nacięciu krocza. Bardzo proszę wszystkie chętne Panie o wypełnienie kwestionariusza ankiety. Bardzo mi to pomoże w badaniach. Wyniki będą wykorzystane wyłącznie do pracy magisterskiej.
Bardzo dziękuję za poświęcony czas.
Link do ankiety poniżej.
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5591, Posty: 1391948, Użytkownicy: 73521.
Ostatnio dołączył/a MarcinTajer.

Statystyki tego forum
Wątki: 818, Posty: 147743.