Termin na listopadciąża

Wysłane przez AGATA27_GORZOW 

wiolia (offline)

06-06-2019 21:02:14

Nasutów
Co do ubranek to zapewne super się sprawdzą pajace. Ja rodziłam w lutym i pajace były mega fajne w użytkowaniu. Ewentualnie też body z dłuższym rękawem plus spodnie.
Ja nic nie kupuję bo mam po synku a kupione w neutralnych kolorach więc się sprawdzi.

Iwi i jak samopoczucie? Dalej lipa?
Nie wiem czy i Wy tak macie ale do mnie to chyba nie dociera że w ciąży jestem bo już muszę dokupić ubrań bo mam mało tych w które się mieszczę ale jak zaczynam oglądać większe rozmiary to ciągle w głowie mam że to nie dla mnie i nie będę w tym chodzić...dziwne bo przecież byłam w ciąży więc pomijając logikę to z doświadczenia wiem jak to jest że w końcu w nic się człowiek nie mieści

Iwi0613 (offline)

06-06-2019 21:57:38

Kraków
Wiolia, bylo dzis dobrze, to na wieczor chlop zdazyl mnie wyprowadzic z rownowagi.. Ale dzieki ze pytasz smiling smiley Ja tez musze poszukac jakis ciuchow..z 2 sukienki mam takie luzniejsze i to by bylo chyba na tyle..a jak przegladam na stronach te ciuchy ciazowe, to szału ni ma..Teraz ubierze sie kiecke i bedzie dobrze..A jak przyjdzie pazdziernik, listopad? Jakas wypozyczalnia ciuchow ciazowych powinna byc grinning smiley

32nika (offline)

06-06-2019 23:10:43

Łódź
Oj tak jesienią to ja nie wiem w czym będę chodziła, bo teraz kupiłam sobie kilka sukienek w lumpeksie (może w sumie ze 100zl wydalam) i mam na upalne i na chłodniejsze dni i najlepsze ze prawie wszystkie z metkami, a w sklepie bym może 1 kupila za tą cenę.

Iwi dobrze ze juz lepiej, mój mnie nie wkurza bo całe dnie go nie ma bo robią duże zlecenie i wraca w nocy ale mój 7latek potrafi mnie wkurzyc wiec równowaga jest. Jutro ma z przedszkola piknik rodzinny i na 15 mają rodzice dojechać, wcale mi się nie chce na 3 godz w słońcu siedzieć i mam nadzieje ze jakieś ławki będa i żadnych drzew bo alergia mnie dopadła dziś.


Majeczka__89898 (offline)

07-06-2019 07:55:29

Zdrojowa
Niewiadomo co lepsze te upały, czy deszcz. U mnie powrót mdłości, mycie zębów koszmar a w domu grymasny 3 latek, popołudniu odbieram z przedszkola 5 letnią córkę i do wieczora zapewnianie im atrakcji bo dwa wulkany nie usiedza ani moment. Wczoraj było karmienie kaczuch w parku, koni w stadninie dwa place zabaw i rowery, więc wieczorem ból kręgosłupa nie do wytrzymania, a w lipcu oprócz swojej dwójki bo przedszkole nieczynne będę miała 7 letniego siostrzeńca na wakacje bo nie mają co z nim zrobić urlop dostaną dopiero w sierpniu. Chociaż mąż mnie pozytywnie zaskoczył, pierwszy raz odkąd jesteśmy razem poczuwa sie do obowiązków domowych i po kolacji sprząta i zmywa, ale wraca z roboty dopiero o 18 więc za wiele na jego pomoc liczyć nie mogę.

Iwi może czas na znalezienie nowego hobby, które sprawi Ci przyjemność i satysfakcje?

Iwi0613 (offline)

07-06-2019 09:55:25

Kraków
Majeczka, no nowe hobby na pewno by bylo jakims wyjsciem..Na wieczory, myslalam o kolorowankach dla doroslych grinning smiley

Ja to bym byla w 7 niebie gdyby moj jeszcze nie maz byl w domu o 18ej..Nie dosc ze nie jest codziennie, to jak jest to dopiero kolo 22ej..I to tez mnie czasami dobija, bo czasem nie mam do kogo geby otworzyc i dzieki temu zostaje za duzo czasu na myslenie..

agatka5741 (offline)

07-06-2019 09:56:33

Gołębie
Dziewczyny a bolą was jajniki i podbrzusze?


Iwi0613 (offline)

07-06-2019 10:11:12

Kraków
Agatka, mnie jakos z 1,5 tygodnia temu tak pobolewalo..Podbrzusze i jajnik..podobno to normalne, bo sie rozciaga wszystko

agatka5741 (offline)

07-06-2019 10:18:19

Gołębie
Mnie bolą na zmianę. Ale może jeszcze torbiel się nie wchlonela do końca. A najbardziej jak kichne. To mam wrażenie że całe podbrzusze się rozrywa


Ikunia (offline)

07-06-2019 10:20:35

Gdańsk
Agatka ja już się zastanawiałam czy do lekarza się nie wybrać. Od czwartku tak mnie boli u dołu po lewej stronie że szok. ale nie cały czas tylko to taki opisujący ból. Boli parę sekund, później przestaje i tak kilka razy A potem np reszta dnia spokój.
Też się zastanawiałam czy za bardzo nie panikuje czy to normalne czy moze lepiej sprawdzić.


Iwi0613 (offline)

07-06-2019 10:40:48

Kraków
Mnie tak z 2 dni pobolewalo..po no spie przechodzilo i jak narazie jest spokoj.. Gdybym wiedziala ze kiedykolwiek bede w 2 ciazy, to przy 1ej dziennik bym prowadzila grinning smiley Bo juz nie pamietam co 6 lat temu mnie bolalo, a co nie..A w zyciu bym nie przypuszczala ze bede 2 raz w ciazy i to w wieku 38 lat grinning smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546170, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.