Sierpniówki 2019 ❤

Wysłane przez Lililo 

noreczka (offline)

20-02-2019 18:04:37

Ostrowiec Świętokrzyski
Witajcie smiling smiley
Witaj xxhaniaxx. Ja na razie nie mam dużych problemów z zaparciami, brzuch ciągnie czasem, akurat dziś go czuję.
Dziewczyny, u mnie a ciąża, co nie zmienia faktu, że czuję się zupełnym laikiem. Pięć lat odstępu to jednak sporo.
Ja z utęsknieniem czekam na ruchy dzidziolka. Podobno w drugiej ciąży są szybciej, około 16 tygodnia. U mnie dziś 15+3. Na szczęście bratowa dała mi taki aparacik do słuchania tętna płodu - dla spokoju sprawdzam, nie zawsze udaje się znaleźć i wtedy panikuję...
U mnie coraz lepiej. Do południa jako tako, potem znacznie lepiej.
Jutro wizyta u ginekologa. Trzymajcie kciuki :*


[link widoczny po zalogowaniu]

Lililo (offline)

21-02-2019 07:07:25

Kraków
Aga teraz zauważyłam Twój wpis, masz naprawdę sporego Smyka, gratulacje smiling smiley

Noreczka daj znać jak będziesz po wizycie. Trzymam kciuki smiling smiley


Agnika (offline)

22-02-2019 13:05:59

Stary Chorzów
Cześć dziewczyny,

Pierwsza długo wyczekiwana ciąża po przejściach smiling smiley Leczenie niepłodności - wrogość śluzu. No ale długie stosowanie sterydów przyniosło upragniony efekt i teraz mogę się cieszyć rosnącym brzuszkiem. Jesteśmy już po pierwszych badaniach prenatalnych na których wyszedł nam termin na 22/08. I nasza ginekolog i lekarz przeprowadzający prenatalne stwierdzili, że wygląda na chłopaka ale nie chcą jeszcze potwierdzać na 100 % bo jest za wcześnie.
Jestem z tych szczęśliwych kobiet, które nie miały problemów z mdłościami czy wymiotami. Jedyne co mi doskwierało i w sumie jeszcze trzyma to spora senność.
Z dodatkowych atrakcji musimy robić codziennie zastrzyki z heparyny - dla dobra "Groszka" ze względu na nasze wcześniejsze problemy. Na szczęście mój mąż podjął się tego zadania bo ja bym chyba nie dała rady sama sobie robić. Od dziecka się panicznie boje igieł.
Pozdrawiam, szykuje się do pójścia na L4 więc będę miała sporo czasu żeby tu zaglądać smiling smiley


Lililo (offline)

22-02-2019 14:05:24

Kraków
Witaj Agnika wśród sierpniówek smiling smiley
Gratulacje dla Was smiling smiley nam też troszkę zajęło oczekiwanie na naszego bobaska bo 2,5 roku dlatego szczęście było ogromne kiedy w grudniu dowiedzieliśmy się o ciąży. Trzymaj się zdrowo i odwiedzaj nas tak często jak tylko możesz smiling smiley


noreczka (offline)

23-02-2019 14:49:42

Ostrowiec Świętokrzyski
Witajcie :-)
Agnika, cieszę się, że się Wam udało i że ciąża po takich przejściach jest mało uciążliwa :-) Nam też na badaniach prenatalnych przepowiedziano płeć, ale staram się jeszcze nie nastawiać. Chociaż marzę o córci i po cichu liczę, że lekarz się nie pomylił :-)
Po wizycie wszystko w porządku. Za miesiąc będę mieć USG połówkowe, nie mogę się go doczekać! Wtedy ma pewno już będę wiedziała, czy mój mały dokucznik w brzuchu to Basia czy może jednak Basiek ;-)
Z dnia na dzień żyje się lepiej, ale męczą mnie bóle głowy. A jak Wy się macie?


[link widoczny po zalogowaniu]

Lililo (offline)

23-02-2019 15:02:13

Kraków
Ja też nie mogę się doczekać połówkowego żeby dokładnie pooglądać wiercipiętka smiling smiley ja też czasem miewam migreny ale odpukać od kilku dni cisza. Zgaga zaczęła mi za to dokuczać... czujecie już ruchy dziecka?


Agaa81 (offline)

25-02-2019 09:01:46

Ścieżki
Jestem straszna panikarą. Boje się badania połówkowego sad smiley

Lililo (offline)

25-02-2019 15:47:37

Kraków
Ale badanie i tak nic nie zmieni, trzeba być dobrej myśli smiling smiley czujecie dziewczyny ruchy dziecka, bo mnie dzisiaj tak jakoś inaczej "łaskota" ale nie wiem czy to jeszcze nie jest zbyt wcześnie


Agaa81 (offline)

25-02-2019 15:51:01

Ścieżki
Ja kompletnie nie wiem czy to dzidziuś kopie, czy po imprezie urodzinowej mojego partnera czuje niestrawności. Kurczę blade kiedyś bardzo dużo schudłam ze 130 do 55 kg. Potem waga się zatrzymała na 68 i tak już zostało do czasu ciąży. W każdym razie no jest ten nadmiar skory, napewno nie jakoś szalenie duzo, ale mam wrażenie że przez ilość skóry nie będę dobrze czuła ruchów maleństwa.

Lililo (offline)

25-02-2019 19:06:49

Kraków
Myślę, że będziesz doskonale czuła jak już bobasek zacznie coraz mocniej rozrabiać smiling smiley


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548420, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.