Sierpniówki 2019 ❤

Wysłane przez Lililo 

Lililo (offline)

30-12-2018 19:03:49

Kraków
Witam,
Czy są już na forum kobietki z terminem na sierpień 2019?
My czekamy na pierwszego dzidziusia, termin mam na 14 sierpnia smiling smiley

Pozdrawiam i zapraszam!


mobaranek (offline)

03-01-2019 12:30:13

Bagno
Hej,

Pojawiam się z przewidywanym terminem na 17.08.2019 r. To moja druga ciąża mam już piękną 14-letnią córkę.

Lililo (offline)

03-01-2019 15:39:50

Kraków
Jak tam Twoje samopoczucie? U mnie te początki bywają ciężkie, są gorsze dni kiedy jest mi dosyć mocno niedobrze ale ogólnie bardzo przyjemny czas smiling smiley


Anetax (offline)

10-01-2019 01:42:31

Lublin
Witam, wszystkie sierpniówki.

U nas ciężko, 7 tydz a u nas komplikacje,mnie wiem gdzie szukać pomocy ,od wczoraj w nocy zaczęło mnie strasznie swędzieć, mam różowe bąble, byliśmy z tym u lekarza rodzinnego, przepisał maść , nic nie pomaga, czy któras z mam miała coś podobnego. Wygląda jak poparzenie pokrzywą

Lililo (offline)

10-01-2019 06:31:39

Kraków
Ojj a gdzie masz te bąble na całym ciele czy w miejscach intymnych? Infekcje podobno często się zdarzają w ciąży, ja na szczęście jeszcze nie miałam. Wydaje mi się że musisz z tym iść do ginekologa


mobaranek (offline)

10-01-2019 08:54:45

Bagno
Witajcie dziewczyny.

Anetax może powinnaś zrobić jakieś dodatkowe badania? Najlepiej myślę byłoby to jak najszybciej skonsultować z ginekologiem. Czasami takie rzeczy wychodzą, żebyście się nawet nie spodziewały np. spożycie czegoś za dużo lub alergia na coś. Rozumiem, że się denerwujesz to jest zrozumiałe. Dlatego nie męcz się po prostu jak najszybciej udaj się do ginekologa.

Lililo u mnie sporo nerwów. Wyszła mi niedoczynność tarczycy po pierwszych badaniach na którą nigdy w życiu się nie leczyłam bo nie miałam o niej pojęcia. Jest to niebezpieczne szczególnie w 1 trymestrze. Na szczęście szybko wdrożono odpowiednie leki wyniki już się poprawiają. W piątek wizyta u endokrynologa a w przyszłym tygodniu w czwartek u ginekologa. Mam nadzieję, że będzie ok.
Dziewczyny napiszcie bardziej szczegółowo jak się czujecie, jakie zmiany zauważyłyście itp.

Lililo (offline)

10-01-2019 10:47:48

Kraków
Mobaranek ja od prawie dwóch lat leczę się na niedoczynność i też właśnie jestem przed badaniami i wizytą u endokrynologa 29.01. Nie martw się tarczycą, to się zdarza bardzo często że tsh w ciąży śmiga do góry. Najważniejsze że bierzesz już leki. Jutro idę do ginekologa i mam nadzieję że wszystko będzie w porządku. Jeśli chodzi o samopoczucie to od samego początku mam praktycznie całodzienne mdłości, najbardziej w południe i wieczorem, bolą mnie piersi i już zaczynają "wychodzić" ze stanika winking smiley smaruję je już oliwką z racji tego że już mam spore i obawiam się rozstępów. Co kilka dni mam problemy żołądkowe, wzdęcia, nie mam ochoty na jedzenie. Senność i zmęczenie troszkę mniejsze niż na samym początku. A jak dziewczyny Wasze samopoczucie? smiling smiley


mobaranek (offline)

10-01-2019 11:06:18

Bagno
Lililo fajnie że napisałaś. Niestety mdłości niektórym doskwierają. Mnie mdli, ale jak nie zjem o swojej porze. Zarówno w 1 ciązy jak i teraz nie wymiotowałam. Widzisz ja miała odwrotnie ze spaniem przez te ostatnie tygodnie. Budziłam się po 2 godzinach snu w nocy i koniec. Nie zasnę. Teraz zaczyna się to jakoś stabilizować i mam nadzieję, że w końcu zacznę sypiać jak trzeba. Co do piersi pamiętam, że w 1 ciązy też tak miałam... Nie miałam jakiegoś dużego biustu i jak nagle mi wywaliło to staniki za małe grinning smileygrinning smileygrinning smiley ale to chyba akurat miła przypadłość. Teraz mam tkliwe piersi trochę okrąglejsze ale już nie mam takiego wrażenia jak za pierwszym razem. JA endokrynologa mam jutro, a ginekologa w przyszły czwartek. Stres mi towarzysz, czy wszystko jest w porządku w brzuszku jak już Ci pisałam mam 14 letnią córkę, więc jak się domyślasz mam 35+ smiling smiley
Co jeszcze z takich zauważalnych rzeczy - ciśnienie na pęcherz, nietolerancja niektórych produktów u mnie np. kompletnie nie siada mi teraz makaron pełnoziarnisty. Fuj fuj bleeee.
Jeszcze do tych Twoich mdłości starasz się jeść o regularnych godzinach dzieląc posiłki na mniejsze? Ja jem 5 razy dziennie co 3 h. Odżywianie jest bardzo ważne. DZielę jedzenie na mniejsze porcje dzięki temu nie jestem głodna. Jem dużo warzyw, owoców, produkty pełnoziarniste, chudy nabiał jogurty, kefiry w połączeniu z owocami, czy warzywami, z mięsa drób no i ryby raz za czas.

Lililo (offline)

10-01-2019 11:29:01

Kraków
Wiekiem się nie stresuj, teraz to tak się wszystko przesunęło, że wcale nie odbiegasz od normy smiling smiley moja szwagierka w grudniu urodziła w wieku 37 lat i wszystko przebiegało ok. Z tymi mdlościami próbowałam już wielu rzeczy, jem często, małe porcje, sstaram się nie dopuszczać do glodu ale nic nie pomaga, nawet jadłam w łóżku wafelki żeby nie wstawać głodnym ale z drugiej strony biorę euyhyrox a jak wiesz jego powinno się jeść 30 minut przed posiłkiem żeby się wchłonął. Jeśli chodzi o jedzenie to tylko alkohol jak ktoś pije to śmierdzi mi wszystko spirytusem winking smiley a mam czasem tak że strasznie mam na coś ochotę i jedengo dnia mi smakuje a na drugi dzień na samą myśl jest mi niedobrze winking smiley z sikaniem to tak różnie, ale nad ranem wcześnie muszę wstać do toalety a nigdy tego nie miałam


mobaranek (offline)

10-01-2019 11:37:22

Bagno
Tak tak znam lek i wiem jakie te 30 minut potrafi być długie smiling smileysmiling smiley. Mam na to swój mały sposób. Biorę go na tyle wcześniej, żebym mogła te 30 minut spędzić jeszcze w łóżku smiling smiley i jakoś się sprawdza bo jakbym wstała i zaczeła się ubierać, itd to by mnie na bank zemdlilo.
Niestety z tymi mdłościami musisz przeczekać - na bank Ci minie smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561859, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.