Sierpniówki 2019 ❤

Wysłane przez Lililo 

noreczka (offline)

09-02-2019 09:19:34

Ostrowiec Świętokrzyski
Hej dziewczyny. Witam patim w naszym gronie :-)
Wczoraj minęły dwa tygodnie od badań prenatalnych, a ja jeszcze nie mam wyniku z krwi. Trochę mnie to denerwuje, bo mój ginekolog kazał mi przyjść dopiero jak będę je mieć, a kija miesiąc od ostatniej wizyty. Muszę zadzwonić w poniedziałek i zapytać, kiedy spodziewać się tych wyników, skoro po ustawowych dwóch tygodniach ich nie ma.
Czuję się od kilku dni dużo lepiej. Wymiotuje nadal, ale mam więcej siły, nawet trochę ogarnęłam dom :-) Brzuszek rośnie, ale ja i przed ciążą miałam duży ;-) Ogólnie jest troszkę lepiej, zaczęłam jeść w miarę normalnie.
Piszecie o TSH. U mnie w ciąży spadło najpierw do 1,6 a teraz 0,66. Moja endokrynolog twierdzi, że w ciąży nawet wynik 0,001 jest ok. Co do badań, cukru itp, to ja nie miałam jeszcze krzywej cukrowej. Myślałam, że później robi się to badanie...w pierwszej ciąży miałam je ok 20tygodnia.
Piszcie co więcej u Was. Lililo jak po wizycie?
Buziaki


[link widoczny po zalogowaniu]





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-09 09:21 przez noreczka.

Lililo (offline)

09-02-2019 09:43:20

Kraków
Noreczka chyba nadszedł dla nas czas względnego spokoju smiling smiley ja też już mam dużo mniejsze mdłości, pojawiają się sporadycznie i często od zapachów. Faktycznie to denerwujące, że tak długo nie masz tych wyników, zadzwoń do nich koniecznie bo możliwe, że to przez kogoś nieuwagę nie zostałaś powiadomiona a wyniki leżą u nich na biurku smiling smiley
U mnie po wizycie super, wszystko w porządku, karaluszek gimnastykuje się w brzuchu i rośnie jak na drożdżach smiling smileyte moje ketony w moczu lekarka zinterpretowała że zbyt mało pije albo jem, szczególnie na noc. A ja faktycznie często leżąc w łóżku czuję się głodna ale myślałam że jedzenie o 23 to nie jest dobry pomysł winking smiley
Już powoli zaczynam zakładać spodnie i leginsy ciążowe bo zwykle gniotą brzuszek smiling smiley


Lililo (offline)

13-02-2019 12:28:15

Kraków
Hej dziewczyny smiling smiley co tu tak cichutko? Jak się miewacie, co dobrego u Was słychać?
Noreczka masz już wyniki?
Ściskam Was mocno smiling smiley


noreczka (offline)

15-02-2019 16:12:36

Ostrowiec Świętokrzyski
Lililo, cieszę się, że u Ciebie wszystko ok:-) lekarz nie chciał zdradzić,czy coś widzi między nóżkami? :-)
Ja mam wizytę za tydzień w czwartek, a co do wyników badań prenatalnych - są prawidłowe :-) Wielkie uffffff!
Czuję się lepiej, powoli wracam do żywych, więcej jem (to najmniej mnie cieszy), nadal regularnie wymiotuję, ale potem dzień nie jest najgorszy.
Co i Was więcej?
Jakie imiona dla dzieci chodzą Wam po głowach? U nas oczywiście cały czas marzenie o siostrze dla naszego Staska, cały czas nazywamy dzidziusia Basią ;-) Będą niezłe jaja, jak na USG też wyjdą...no, jajeczka;-)
Buziaki


[link widoczny po zalogowaniu]

Lililo (offline)

15-02-2019 16:38:03

Kraków
Noreczka no właśnie nic dzidziuś nie chciał pokazać, wiercipiętka mały smiling smiley długo Cię męczą te wymioty... mi już tylko raz za czas powracają mdłości ale bradzo sporadycznie. Jeśli chodzi o imiona to dla dziewczynki szykujemy Liliana a dla chłopca Franek, także narazie mówimy do brzuszka Lilianek winking smiley mam problemy ze spaniem w nocy, bolą mnie plecy i brzuch ciągnie.. zastanawiam się czy nie kupić poduszki ciążowej.
Noreczka super że Twoje wyniki są w porządku i trzymam kciuki za dziewczynkę smiling smiley


xxhaniaxx (offline)

17-02-2019 16:31:22

Sępólno Krajeńskie
Witajcie!
Jestem tu nowa. To moja pierwsza długo wyczekiwana ciąża. Jutro zaczynam 12 tydzien. Mam problem z bólem brzucha. Jest nieustający i strasznie dokuczliwy. Myślę że to przez zaparcia na które nic mi nie pomaga. Na ból brzucha nawet NO-SPA nic nie daje. Mój ginekolog mówi że to normalne. Ale żeby az takie bóle? Co o tym myślicie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-17 16:33 przez xxhaniaxx.

Lililo (offline)

17-02-2019 20:34:46

Kraków
Witaj xxhaniaxx i rozgość się smiling smiley
Ja też jestem w pierwszej ciąży, obecnie 14 tc i podobnie jak Ty miałam problem z zaparciami. Pomogły mi suszone śliwki, dosłownie w kilka dni. Na wieczór 4 szt zalewałam ciepłą wodą, rano wypijałam tą wodę, jadłam śliwki a za pół godziny śniadanie. Jak narazie z zaparciami mam spokój. Jeśli chodzi o bóle brzucha to też dosyć mocno mnie czasem bolał, lekarka tak jak Tobie mówiła mi że to normalne, że macica rośnie. Teraz te bóle pojawiają się dosyć rzadko, szczególnie przy zmianie pozycji albo jak zbyt długo siedzę. Może i u Ciebie wkrótce miną smiling smiley a po za tym jak się czujesz? Mnie też wiele rzeczy niepokoi, bo nie wiem co jest normalne a co nie, ale chyba każda z nas tak ma smiling smiley


xxhaniaxx (offline)

17-02-2019 22:35:59

Sępólno Krajeńskie
Wszystkie wiadomości mi się ucinają ☹️



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-17 22:41 przez xxhaniaxx.

xxhaniaxx (offline)

17-02-2019 22:37:24

Sępólno Krajeńskie
Dzięki Lililo !
Już nie wytrzymałam i pojechałam do szpitala a tam zaskoczenie. Powiedzieli mi że skoro już mam takie bóle i zaparcia to jeżeli nic z tym nie zrobię to będzie tak przez cala ciążę! Dostałam Lactulosum jakiś syropek na wypróżnienie, nospe i espumax. Zobaczymy czy pomoże dziś zaczynam kurację. Poza tym czuje się ok. Na początku miałam straszne mdłości, ale już minęły. Na szczęście !



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-17 22:42 przez xxhaniaxx.

xxhaniaxx (offline)

17-02-2019 22:37:55

Sępólno Krajeńskie
Dzięki Lililo ! Suszonych śliwek nienawidzę
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548030, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.