termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Agnieszzz (offline)

13-04-2019 08:41:51

Lubelskie
Dziewczyny miała któraś z Was tak? Czuję podczas kucania takie jakby zakwasy w kolanach czy to możliwe. Przytyłam tylko a może i aż 15kg czy to może przez te dodatkowe kg tak się dzieje nie mam pojęcia..


[link widoczny po zalogowaniu]

Rudaaa (offline)

13-04-2019 08:45:39

Agnisszz a nie masz może jakiś obrzęków nóg?


[link widoczny po zalogowaniu]

Agnieszzz (offline)

13-04-2019 08:54:05

Lubelskie
No jestem opuchnieta trochę.. Nawet ginekolog tak mówił że trzeba to sprawdzić.


[link widoczny po zalogowaniu]

Rafael (offline)

13-04-2019 09:18:26

Łomża
Agnieszzz ja przytyłam na obecną chwilę 19kg i lżej mi się poruszać niż wcześniej jak miałam mniej dodatkowych kg. Obrzęków co prawda nie mam. Ale to też zależy od dnia. Wiem, że wieczorem dziś będę umierała, bo sprzątam dom sama. Zawsze dzielę sprzątanie na 2 dni, ale wczoraj szmaty nie były mi w głowie przez brak ruchów małego. Są dni gdzie od rana czuję się jak kaleka a są dni kiedy góry mogę przenosić i nie wiem od czego to zależy. Skoro gin zalecił ci kontrolę to nie zwlekaj.


Natka2505 (offline)

13-04-2019 10:36:53

Jeszcze troszkę dziewczyny musicie wytrzymać smiling smiley wiem że to frustrujące jak wszystkie na około rodzą a wy nadal w dwupaku. Ja będąc w ciąży z Mikołajem też byłam na grupie na forum... I urodziłam praktycznie na samym końcu miesiąca 29 grudnia :confused: wszystkie jechały na porodowke a ja chodziłam z tym brzuchem i chodziłam...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Rafael (offline)

13-04-2019 11:00:01

Łomża
Natka to ja tak mamLOL. Jak dotrwam do terminu to zostanę tu sama z brzuchemLOL
Dziewczyny, które urodziły- czy tatusiowie spędzali z wami całe dnie w szpitalu po porodzie czy wpadali np na 2 godzinki?


kathrin (offline)

13-04-2019 11:08:52

Szczecin
Rafael mój mąż wpadał raczej na 1-2 godz. We wtorek był 5 godzin żebym mogła odpocząć- ale wtedy byłam sama na sali i nikomu nie przeszkadzał.
Ale u drugiej laski w sali chłopak siedział non stop niemal, i dla mnie było to bardzo denerwujące. Ciągle siedzieli w sali i szeptali. On tylko wyszedł chyba z 3 razy na fajkę.

Natka2505 (offline)

13-04-2019 11:18:19

mojego nie było wcale bo zakaz odwiedzin, a jak przyjechał mi coś podrzucić to musiał zostawić na dyżurce połoznych i one mi przynosiły

Maksia zobaczył na żywo pierwszy raz w dniu wypisu. Tak nim emocje targaly że pot się z niego lał i ręce mu latały LOL dopiero uspokoił się w domu...

A na ręce wziął go dopiero w środę grinning smiley bo on się boi że mu krzywdę zrobi... Teraz go nie bierze, Ale często podchodzi i głaszcze po główce i całuje w główkę... eye rolling smiley

A wczoraj tak wieczorem leżę z niemezem i mówię do niego EJ A TY TO MI NAWET NIE PODZIĘKOWAŁES ZE CI TAKIEGO PIEKNEGO SYNA URODZILAM a on do mnie A TY MI NIE PODZIEKOWALAS ZE CI TAKIEGO PIEKNEGO SYNA ZROBIŁEM LOL i zaczęliśmy się śmiać...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Kasiula357 (offline)

13-04-2019 11:18:41

U mnie był od 10 do 21 nawet ale jak sie ciesze bo miala duze wsparcie i pomoc winking smiley
Koleżanki mąż z pokoju tak samo był winking smiley

Paulaklara (offline)

13-04-2019 11:30:36

Rafael spokojnie, ja czuję, że będę rodzic po Tobie smiling smiley ja tam będę chciała, aby mąż był ile się da przy mnie, bo sama się będę bała cokolwiek robić przy Małej :p chociaż może w szpitalu mi się zmieni to.

Dwa dni miałam takie leniwe, ale też czułam że te skurcze przepowiadajace są silniejsze, częstsze i czasem towarzyszył im ból brzucha. Dziś w końcu mam ciut więcej werwy, brzuch nie boli, ale cały czas jest twardy prawie
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.