termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Natka2505 (offline)

12-04-2019 17:15:22

Ja podaje JuvitD Baby i widzę że w składzie też ma olej słonecznikowy ale mój nie ulewa. Jak go nakarmie to przekładam go przez ramię i po chwili ładnie odbija smiling smiley czasami nawet dwa razy... I jak mu się odbije to Maks lubi poleżeć mi na klatce piersiowej eye rolling smiley przy okazji masuje mu plecki wtedy i widocznie bardzo to lubi bo jest ciuchotko smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Osa (offline)

12-04-2019 17:20:38

Angelisia ja teraz karmie i tez mu dałam właśnie d vitum bo narazie nie mam innej zobaczę co będzie ....confused smiley


Osa (offline)

12-04-2019 17:28:58

A czy przewijacie przed czy po karmieniu ? Ja po , i tak myśle czy nie za bardzo go wymiętole i może dlatego tez potem ulewa... zazwyczaj tez muszę go obudzić bo przy piesi juz zaśnie. Ale jak przebiorą go przed karmieniem to w trakcie pozbiej i tak jest kupa i muszę drugi raz ...


Paulaklara (offline)

12-04-2019 17:29:56

No to Rudaa możemy sobie przybic piątki. Apatia to najlepsze słowo, żeby to określić. Jeszcze wszystko mnie jakoś drażni, a najbardziej to, że tyle chciałam robić, a do niczego się zebrać nie mogę sad smiley

Rinka (offline)

12-04-2019 17:40:09

Janówek
Ja przyjmuje DHA
Osa ja przewijam lub kapie przed jedzeniem,w ostatecznosci przewijam poxD

kathrin (offline)

12-04-2019 17:53:52

Szczecin
Rafael i co tam i Ciebie ? Widział Cię już lekarz ?

Rafael (offline)

12-04-2019 17:59:42

Łomża
Osa na szkole rodzenia u mnie mówili, że dziecko póki przybiera na wadze to nie zwracać uwagi na ulewanie. I żeby przewinąć przed jedzeniem, aby nie wybudzać później dziecka.
Rudaaa Paulaklara dołączam do grona z apatią. Nic nie robię a później sama na siebie wściekła jestem.
Co do badań... Musiałam poczekać na IP, bo była jedna młoda pielęgniarka, która miała na głowie wszystkie gabinety i recepcję. Jak dojdzie do porodu to na korytarzu tam chyba urodzę... Na USG i ktg musiałam iść na oddział. Na USG doktor skupiła się tylko na sercu. Ktg niby ok, ale w pewnych momentach tętno było poniżej 120 a w pewnych powyżej 160. I niby jest ok... Zaraz wstawię zdjęcie to oceńcie to dziewczyny, bo ja nie mam pojęcia jak to czytać. Było to najbardziej stresujące badanie w tej ciąży dla mnie...


Rafael (offline)

12-04-2019 18:01:00

Łomża

Paulaklara (offline)

12-04-2019 18:03:26

Trzeba zaufać lekarzowi i skoro mówi, że jest ok, to na pewno tak jest smiling smiley moja na ktg jak się poruszyła czy napiela to też chwilowo miała jakiś dziki skok pulsu, ale myślę, że to normalne.

Jak dobrze, że nie jestem sama! Chociaż mam nadzieję, że to takie dni były i jutro wykorzystam sobotę na maxa.

kathrin (offline)

12-04-2019 18:04:12

Szczecin
Rafael wydają się być ok, mi też czasem pokazało powyżej 160 i poniżej 120. Zresztą jakby zapis był kiwprawidlowy to lekarz zostawiły Cię na oddziale.


My dziś jeszcze mamy wizytę u ortopedy. Mam nadzieję że z ta nóżką będzie jednak ok .
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.