termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Sylvusha (offline)

14-09-2018 11:02:57

Bielsko/Londyn
wlasnie po napisaniu wiadomosci ostatniej bieglam do kibelka.... niestety nie udalo zatrzymac sie sniadania sad smiley grrrrhhhh przez te ciagle mdlosci, ktore sa mniejsze (lub myslalam ze sa? no mialam dwa super dni!) nie jestem w stanie stwierdzic nic na temat libido grinning smiley grinning smiley w poprzednich bardzo na plus a teraz... no coz... Natka nie przejmuj sie obietnicami itp to jedyny czas kiedy mozemy sobie pohulac z kilogramami bez wyrzutow! zgubimy po smiling smiley z dwojka malych to na bank! hehe ile twoja cora ma? Asiaash sennosc mija na bank, chwila moment i normalnie kopnie cie przyplyw energii, obiecuje smiling smiley


Natka2505 (offline)

14-09-2018 11:04:34

Ja mam syna który w grudniu skończy już 8 lat smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Sylvusha (offline)

14-09-2018 11:13:34

Bielsko/Londyn
ojej przepraszam smiling smiley jak zareagowal na nowine? smiling smiley


Natka2505 (offline)

14-09-2018 11:18:27

Ucieszył się bardzo smiling smiley nawet mnie w pierwszym tygodniu pouczał. Np. Któregoś dnia ściągnęłam po Pepsi bo miałam ochotę a młody do mnie z tekstem:
- Mamo! Nie powinnaś już pić takich rzeczy.
Innym razem leżałam z nim w jego łóżku wieczorem i czytaliśmy książkę. Ja położyłam się na brzuchu a mój syn:
- Nie kładź się na brzuchu bo dziecku zaszkodzisz.

Nawet w szkole już nie broi aż tak jak w ubiegłym roku smiling smiley bo wie że ja się już nie mogę denerwować smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Delibird (offline)

14-09-2018 11:23:17

Hej. Ja dziś mam lekarza winking smiley Sprawdzimy czy wszystko ok. Ogółem to ja mam wieczne mdłości i okropnie mnie to męczy. A do tego jestem sama z synem 2.5 letnim który niestety nie chce nic zakumać. I tak aż do samego porodu. Sama, w obcym kraju. Wracam dopiero po porodzie. Ja jeszcze karmię obecnego syna, także jest wesoło, nie ma co. Rano do pokoju wleciała nam osa i się na mnie puściła jak wstałam. Jak rakietą oberwała telefonem, odbiła się od drzwi i ją w szklance wyniosłam. Uparciucha. Bałam sie by syna nie użądliła.


Sylvusha (offline)

14-09-2018 11:23:51

Bielsko/Londyn
oj wspanialy chlopak! super!!! smiling smiley


Sylvusha (offline)

14-09-2018 11:29:38

Bielsko/Londyn
Delibird a gdzie jestes?
ja mam 2 letniego synka - ale jest w przedszkolu a ja w pracy - chyba lepiej mi tak tongue sticking out smiley nie jest latwo siedziec w maluchem i z tymi dolegliwosciami bez pomocy... w pracy mam luz hihi


Delibird (offline)

14-09-2018 12:23:23

Sylvusha w Wielkiej Brytanii. Na razie to rozważam klub malucha, ja nie chodzę do pracy bo plan był bym z małym była do 3 roku życia w domu. Ogółem to mam mieszane uczucia co do wszystkiego. Ale to pewnie głównie zmęczenie.


Natka2505 (offline)

14-09-2018 12:27:25

Delibird ja mieszkałam w Anglii kilka lat. Tam urodziłam syna smiling smiley bardzo milo wspominam okres ciąży i sam poród. Podejście do pacjenta całkiem inne niż w Polsce. Położne przefantastyczne były smiling smiley tam ciąże przechodzi się całkiem inaczej. Nie ma tego strachu tam że idąc do lekarza będziesz musiała się o coś prosić tak jak tu.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Delibird (offline)

14-09-2018 12:38:19

Ciężko mi powiedzieć bo to na razie prywatne wizyty winking smiley do gp dopiero w przyszłym tygodniu.


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.