termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

dusia30 (offline)

28-10-2019 08:08:58

Gliwice
jak rozlozylam puzzle i mate na podlodze to okazalo sie ze moje dziecko potrafi duzo wiecej niz sie spodziewałąm ...
przemieszcza sie czolgajac sie do tylu a lezac na brzuszku przyjmuje pozycje bokiem do siadu - jeszcze nie siada samodzielnie ale juz ma do tego pozycje smiling smiley ale mile zaskoczenie z rana smiling smiley


Paulaklara (offline)

28-10-2019 08:48:32

Hej, trochę mnie nie było, ale widzę, że mały ruch na forum smiling smiley u mnie się trochę działo... Mała minęła kolejny skok rozwojowy, od dwóch dni jest zupełnie inne dziecko, takie pogodne smiling smiley ale niestety mniej śpi... Jak zwykle z rana miała 2 godzinna drzemie, tak teraz niecałe pół godziny. Dwa dni temu pierwszy raz sama obróciła się na brzuch, więc kolejny nasz sukces smiling smiley prawie tydzień byli u nas moi rodzice, więc odetchnelam i w końcu miałam więcej czasu dla siebie. Do tego zaliczylismy wyjazd do Warszawy, bo... Brałam udział w kole fortuny smiling smiley w grudniu będzie emisja, więc dam Wam znać, gdybyście chciały mnie zobaczyć :p

kathrin (offline)

28-10-2019 11:15:32

Szczecin
Wow Paula światowa kobieta smiling smiley a wygrałaś ?smiling smiley

Dusia, to prawda, wystarczy dać dzieciom możliwość to pokazują wszystkie swoje umiejętności



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-10-28 11:16 przez kathrin.

Natka2505 (offline)

28-10-2019 13:25:40

Paula koniecznie daj znać grinning smiley wszystkie pewnie zasiadziemy przed tv smiling smiley

A ja od wczorajszego poranka mam w domu niemeza smiling smiley miał przyjechać w środę ale jednak udalo mu się przyjechać wcześniej eye rolling smiley

Oczywiście już działa mi na nerwy w niektorych sytuacjach LOL


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Paulaklara (offline)

28-10-2019 16:55:41

Kathrin, nie mogę nic mówić, jak mi poszło smiling smiley

Natka, na długo przyjechał tym razem? Ty masz z nim ciekawie, zawsze jakieś atrakcje smiling smiley

Kasiula357 (offline)

28-10-2019 21:14:44

Hej Paula super daj znać jak bedzie emisja smiling smiley


Dziewczyny czy macir jakieś przepisy na szybkie przekąski? W czwartek mam urodziny nie męża napewno zjada sie goście a ja ostatnio przy Mai na nic nie mam czasu smiling smiley tez mało śpi teraz ma jedba dłuższą drzemke reszta to po 10 minut wiec jest wesoło smiling smiley

Natka2505 (offline)

29-10-2019 07:37:47

Niemaz jest w PL do 10 listopada.

Wczoraj jechaliśmy na szybko do Poznania podpisać umowę ostateczna na samochód smiling smiley miała do nas babka przyjechać ale ona dopiero mogłaby być jutro u nas, więc zadzwoniła wczoraj i mówi że jeśli chcemy szybciej to możemy przyjechać my i u niej w biurze się spotkać.

No i oczywiście mój niemaz już dziś pojechał robić komuś dach profesorek ale gryzę się w język i mu nie marudzę smiling smiley No niech zarabia LOL przynajmniej spokój w domu mam grinning smiley

Jeśli chodzi o przekąski to ja robię mini tortelinki. Kupuje placki tortilli np.w Biedronce, wykrawam większa szklanka kółka w tych plackach, później te małe kolka wciskam w otwory w blaszce od muffinek aby powstał taki koszyczek, smaruje w środku lekko koncentratem, później wrzucam tam troszkę papryki czerwonej i żółtej pokrojonej w drobna kostkę, jakaś szynkę w kostkę lub nawet kabanosy pokrojone, można dać co tylko się w sumie chce grinning smiley posypuje startym serem i do piekarnika na chwilę aby ser się rozpuścił. I tak oto są takie a'la muffinki na słono smiling smiley wygląda to mniej więcej tak:

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Rafael (offline)

29-10-2019 20:09:16

Łomża
Wow Paulaklara! Koniecznie daj znać kiedy będzie można cię obejrzeć. Koło fortuny oglądałam codziennie w ciążygrinning smiley. Teraz przy małym nie włączam TV.
Natka niech pracuje. Przynajmniej cię nie denerwujeLOL
Kasiula przy sałatce gyros nie ma dużo pracy, a jest smaczna i sycąca. Ja robię też czasem na obiad pierś z kurczaka z serem cebulą i majonezem. Nie ma przy tym dużo pracy a jest smaczne( pierś przekrojona na pół- jak na kotlety, przyprawa do kurczaka, cebula, ser, majonez i to do piekarnika na ok 30min. ) Frytki do tego.


Kasiula357 (offline)

29-10-2019 21:27:52

O dzięki dziewczyny bede działać jak cos wyjdzie z moim zdolnościami dam znać smiling smiley

Osa (offline)

29-10-2019 21:41:03

Wow Paulaklara smiling smiley miło będzie Cię zobaczyć i daj znać koniecznie bo my jeszcze nie mamy tv w nowym mieszkaniu bo tez wcale nie oglądamy poza rolnik szuka żony grinning smiley ale może w grudniu dorobimy się tv a jak nie to do rodziców pojadę oglądać Cię i kibicować grinning smiley w jaki sposób się dostałaś ?
Ja tez ostatnio zamilklam z dwóch powodów , po pierwsze dużo pracy w nowym mieszkaniu, mamy już garderobę smiling smiley a teraz układanie rzeczy , ja jestem taka ze wszystko musi mieć swoje miejsce. Teraz ogarniemy pokój małego , chcemy wyrobić się ze wszystkim w listopadzie ... kupiłam już choinkę I gwiazdy świąteczne do okien w ikei , haha nigdy tak wcześnie nie kupiłam choinki , z tym ze to jest taka mniejsza do sypialni , sztuczna ale wyglada jak prawdziwa , jest piękna smiling smiley do salonu chciałabym żywa ... zobaczymy smiling smiley
A po drugie mamy ostatnio konflikt z rodzicami mojego męża . Znow zaczęli się wtrącać w nasze zycie eh nie chce mi się na ten temat pisać bo szkoda słów.
Natka fajnie z tym samochodem smiling smiley Teraz bedziez ciagle wymyślała powody żeby nim jeździć grinning smiley
Dusia ja tez zauważyłam roznice na macie smiling smiley


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546510, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.