termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Natka2505 (offline)

17-10-2019 14:04:04

No i stało się grinning smiley dziś wpłaciłam zaliczkę na samochód, przesłałam babce potwierdzenie przelewu i jeszcze dziś będzie zamawiać samochód dla mnie smiling bouncing smiley także niemaz jak wróci teraz są wszystkich świętych to podpisze ostateczna umowę i odbieramy auto grinning smiley nareszcie się doczekałam...

Ostatnio Maksiu nieświadomie powiedział MAMA smiling smiley wiem że to tak akurat mu się powiedziało ale tak mi się ciepło na sercu zrobiło że aż łzy w oczach miałam...

[link widoczny po zalogowaniu]

dusia30 (offline)

18-10-2019 11:32:14

Gliwice
Natka moja Oliwka juz od dłuższego czasu mówi mama tata baba ....wogole jakies razgadane dziecko mi sie trafiło bo bardzo wcześnie zaczęła ... myśle że gaworzyć zaczynała juz w 3 miesiacu i tak ciagle gada ... bardzo czesto bardzo szybko zaczela i bardzo duzo mowi
a jak tam wasze dzieciaczki z mową? bo mi sie wydaje ze juz wszystkie w tym wieku cos zaczynają mowic

Osa (offline)

18-10-2019 13:36:26

Natka super ze będziesz miała wymarzone autko smiling smiley to już niedługo smiling smiley
Mój maluch tez już sobie gaworzy i mówi mama tata ale nieświadomie. Tak mu się uda czasem. Dziewczynki zawsze szybciej zaczynaja mówić , chłopcy trochę później.
Mój za to ostatnio ma melodie na siadanie i podnosi się z pozycji leżącej już bardzo mocno do góry , myśle ze niedługo usiądzie smiling smiley

Natka2505 (offline)

18-10-2019 16:06:48

Ja dziś dostałam skrzynkę grzybów od szwagra mojego niemeza wielkie oczy pojechałam do teściowej pożyczyć suszarkę i właśnie suszę połowę, jak się wysusza to wrzucę resztę...

Rafael (offline)

18-10-2019 17:48:19

Łomża
Mój mały czasem powie mama, ale to jest nieświadome. Często mówi ba, ma, robi bąbelki ze śliny, i zaczepia po swojemu ludzi na spacerach. Dziś przechodziliśmy obok szkoły i mnóstwo pań zachwycało się FrankiemLOL. Im więcej się ich zebrało tym głośniej mały gadał po swojemu. Śmiesznie to wyglądałosmiling smiley.
Wczoraj byliśmy na pogrzebie w Malborku. Ciężki dzień... Dopiero gdy zobaczyłam urnę i zdjęcie obok to wtedy tak naprawdę dotarło do mnie co się stałosad smiley. Mnie tak naprawdę bardzo rzadko głowa boli. A wczoraj pękała dosłownie. Cały dzień w aucie praktycznie. Franek był bardzo dzielny. Miał 3 drzemki po 30min. Bawił się ładnie. Zaczynał marudzić w porze karmienia, ale akurat były stacje więc robiliśmy dłuższy postój. 50min przed dojazdem do domu zaczął mocno marudzić więc wyciągnęłam go z fotelika. Wiem, że nie powinnam, ale byśmy nie dojechali inaczej. Ale i tak jestem z niego dumnasmiling smiley.
Już nawet na spacerach mi nie śpi. 30min to maks. Tak jak w domu. Widocznie tyle mu wystarczasmiling smiley.
Przez wczorajszy dzień dzisiejszy nie należał do najlepszych. Nic nie zrobiłam. Na obiad tylko naleśniki. Mały zalicza właśnie trzecią drzemkę. Wam też czas tak szybko mija? Wydaje się, że dopiero wstaliśmy a już wieczór, zaraz kąpanie i lulu...

dusia30 (offline)

18-10-2019 18:17:53

Gliwice
mi też właśnie mała padła... hmm teraz pozno juz na drzemke ale coz nie bede jej przeciez na sile budzic...
dzisiaj dostała drugi raz z rzędu buraczka i zjadła ze smakiem jutro juz wracamy do marchewki bo dawno nie bylo ...ostatnio same nowosci
dzisiaj juz serio podjelam decyzje ze zamieniam bujaczek na fotelik do karmienia i bede mala wsadzac tylko na posilek tam bo jeszcze stabilnie nie siedzi a z bujaczka juz prawie wyskakuje i to siada coraz czesciej ...i to staje sie mega niebezpieczne i wsadzam ją tylko na karmienie i koniec
ale te dzieciaczki szybko rosną smiling smiley

Natka2505 (offline)

18-10-2019 18:46:15

Rafael pogrzeby są tak dołujące że później człowiekowi faktycznie ciężko dojść do siebie.

Czas faktycznie szybko leci, tym bardziej teraz jesienią jak szybko robi się ciemno. Maksiu tez mi padł jakieś 30min temu. Ja już przed 18:00 rozłożyłam łóżko grinning smiley bo dziś jestem tak padnięta że marzę o tym aby się wykąpać i położyć do łóżka spać.

Jutro mnie pewnie dzieci mojego niemeza odwiedzą bo są od tygodnia w Polsce, w Niemczech mają jakieś wolne od szkoły podobno więc przyjechały na 2 tygodnie. Dziś siostra niemeza miała ich wziąć na weekend do siebie, więc pewnie jutro z nimi przyjedzie, bo jeszcze dzieciaki nie widziały Maksa na zywo, tyle tylko co przez kamerkę jak niemaz był w domu i do nich akurat dzwonił.

Rafael (offline)

19-10-2019 07:19:31

Łomża
U nas dziś pobudka o 5.30. a to dlatego, że mój królewicz zasnął wczoraj o 17 już na noc. Zaczął płakać więc utulilam go na drzemkę. A on spał w najlepszegrinning smiley. Więc już nawet nie kąpałam. Przed 20 wstał. Szybko przebrałam, zmieniłam pieluszkę, Nakarmiłam i dalej spał. Bałam się, że nocka będzie nieciekawa, ale było ok. Pobudka, cyc i odlotgrinning smiley. Głowa mnie boli przez tak wczesną pobudkę, ale może jakoś to rozchodzę. Bawimy się do tej pory w łóżkugrinning smiley. A wczorajszy wieczór spędziłam na spokojnie z mężem. Mam nadzieję, że dziś Franio więcej pośpi w dzień i już zaśnie na noc jak zazwyczajsmiling smiley. Miłego dniawinking smiley

Natka2505 (offline)

19-10-2019 07:46:05

My spaliśmy do 7:20 smiling smiley

W nocy miałam komara :confused: francol mnie ugryzł w 3 miejscach. Dziś na noc chyba włączę antykomara do kontaktu zapobiegawczo.

Agnieszzz (offline)

22-10-2019 10:10:55

Lubelskie
Hej dziewczyny co tam u Was słychać? smiling smiley

U nas nocki coraz gorsze pobudka co dwie godziny a coraz częściej po godzinie..
Musze usypiac ja kładąc do naszego łóżka z nami później przenosić do łóżeczka.. Najgorzej że oba już zaśnie i ja też i tak śpi z nami jakiś czas. Już polamana się czuje bo trzeba uważać żeby jej nie przygniesc..

Teraz mała ma drzemke, a ja biorę się poćwicze chwilę. W sobotę idziemy na wesele, mała zostaje z moimi rodzicami. Jeszcze muszę jechać i jakieś buty sobie kupić, tyle butów w domu a co się okazało nie ma co założyć hehe.

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5106, Posty: 1261075, Użytkownicy: 72555.
Ostatnio dołączył/a krzywa.

Statystyki tego forum
Wątki: 741, Posty: 147100.