termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Rafael (offline)

30-08-2019 07:51:05

Łomża
Kasiula czekam na linkwinking smiley. Też muszę kupić. Chociaż postanowiłam jeszcze nie zmieniać gondoli na spacerówkę, bo mały dosłownie pokochał spacery na brzuszku i rozglądanie się wokół. A w spacerówce nie będzie takiej możliwości, bo siatka jest bardzo wysoko.
Jak wam noc minęła dziewczęta? U mnie Franio budził się dwa razy tylkosmiling bouncing smiley albo po prostu nie pamiętamtongue sticking out smiley. Miałam go odkładać do łóżeczka i po pierwszym karmieniu tak zrobiłam a później nawet nie wiem kiedy znalazł się u mnie w łóżkusad smiley. Nie podoba mi się takie ucinanie filmusad smiley
U nas dziś jest patelnia od samego rana. Nie wychodzę dziś z małym. Na obiad robię chili con carnewinking smiley.






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-08-30 07:52 przez Rafael.

Ewa89k (offline)

30-08-2019 08:28:41

Kuźnia Raciborska
U nas nocka bardzo dobrze jak zasnela o 20.30 tak obudziła się dopiero 5.45. Teraz się ubieramy i mam zamiar iść na zakupy

Rafael (offline)

30-08-2019 08:35:30

Łomża
Ewa to się nazywa super nockaeye rolling smiley. Mi wczoraj mąż zrobił zakupy więc dziś 100% swojego czasu poświęcam synowiwinking smiley. A że znowu śpi to spamuję internetyLOL


Osa (offline)

30-08-2019 08:42:36

U nas ostatnie nocki to jakis hardcore dla mnie. Mały chce cyca non stop. Ja już nie liczę ile razy się przebudzam i mu przystawiam bo on przez sen szuka. Ale ja tez to robię na pol świadomie wiec w miare się wysypiam. U rodziców tez śpimy na dużym materacu na podłodze i jeszcze pod siatka wiec tez nie ma możliwości się skulnac bo siatka go zatrzyma smiling smiley wkładam ja pod materac i naciągam. Codziennie prawie jeżdżę na rolkach smiling smiley waga mi spadła 3kg. Ale wciąż zostało sporo do zgubienia. Dlatego cieszę się jescZe latem i będziemy u rodziców aż pogoda się popsuje bo w mieście już na rolkach nie ma takiej wolności jak tutaj i wiem ze bym tak nie jeździła często jak tu. Ja już od tygodnia wróciłam do pracy tak konkretnie. Pracuje 5-6 godzin dziennie w domu przy laptopie i czasem mam wyjazd w teren na jakoes 1-2 godzinki. Najczęściej jak mały spi a tak to Mama niezastąpiona w pomocy smiling smiley mąż tez pomaga wtedy przy małym. Wszystko powoli nam się ustabilizowało do czasu aż pojawi się drugie dziecko smiling smiley






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-08-30 08:45 przez Osa.

Angelisia446 (offline)

30-08-2019 09:42:44

hejka, u nas nocki od jakiegoś czasu takie sobie tzn pobudek sporo LOL no ale cóż - takie życie grinning smiley córka ostatni tydzień wakacji u babci spędza - ja w pon miałam chęć do pracy ale szybko mi przeszło,młody śpi w dzień to kładę się z nim i książki czytam LOL niestety ja jak zacznę to jak nałogowiec - nie robię wtedy już nic, ale właśnie wczoraj rano zaczęlam ostatnią część i wieczorem skończyłam,więc nawet nie idę wypożyczać póki co bo muszę chatę ogarnąć LOL u nas skwar niemiłosierny. Miało padać,burze i nic,nawet kropelka nie spadła. Jutro urodziny naszej 6-latki wyprawiamy. Robimy na podwórku i animatorów wzięłam,zobaczymy jak to będzie. Najgorsze że ma być 34 więc masakra. Kupiłam synkowi garniturek smiling smiley Pochwale się na fb bo tu nie lubię zdjęć wstawiać za leniwa się zrobilam tongue sticking out smiley


Angelisia446 (offline)

30-08-2019 09:43:26

Osa u nas nocki tak jak u Ciebie. Do 2 powiedzmy jest ok a później mam wrażenie,że co chwila kwęka.


Angelisia446 (offline)

30-08-2019 09:45:22

Evii zdjęcia są cudne <3 pięknie wyglądasz smiling smiley


Rafael (offline)

30-08-2019 10:03:28

Łomża
Osa a próbowałaś smoczka małemu w nocy dawać? Ja nigdy nie dawałam, ale zaczęłam jak właśnie mały non stop się budził na cyca.


Osa (offline)

30-08-2019 11:12:05

Rafael tez o tym myślałam i chyba wypróbuje ale gdzieś czytałam ze moze to zaburzyć laktację ? Może wtedy mały zapomni ze ma zjeść ehh pewnie jestem nadopiekuńcza. Bo jak będzie głodny to na pewno nie zapomni. Masz racje dam mu dziś w nocy smoczka
Angelisia my tez mamy jutro urodziny smiling smiley mój mąż kończy 30 lat ale będziemy tylko my moi rodzice i jego moja siostra i babcia. Ja mam urodziny za miesiąc i tez niedługo nasza rocznica wiec stwierdziliśmy ze nic sobie nie kupujemy tylko jedziemy do spa. Właśnie oglądam oferty smiling smiley oczywoscie z małym smiling smiley


Rafael (offline)

30-08-2019 11:18:16

Łomża
Osa też się bałam, że jak dam w ogóle smoka małemu to odrzuci pierś. A ciąga smoka jak szalony i cyca teżgrinning smiley. I nadprogramowo przybieratongue sticking out smiley. A w nocy i on się tak nie męczy i ja się wysypiam.


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546510, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.