termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Rafael (offline)

27-08-2019 13:08:30

Łomża
Angelisia spróbuję. Raz pokazywałaś ten krem do twarzy. Sprawdziłam skład i jest super.
Kasiula zależy od dziecka. Oby nie była płaczliwa i krzyczącagrinning smiley
Agnieszzz może i mój synek zacznie w końcu się obracaćsmiling smiley. Ładnie przekręca się na boki odpychając się nóżkami. I nie lubi na miękkim podłożu leżeć. U nas tylko i wyłącznie mata puzzlowa.
Paulaklara u nas zależy jaka jest temperatura w nocy. Jak ma być chłodno to wtedy mamy zamknięte okno i mały jest w body na krótki rękaw i cienki śpiworek. A jak jest ciepła noc (15-17stopni) to zostawiam otwarte okno i ubieram body na długi rękaw plus śpiworek. U mnie mały ciągle kopie nóżkami, ale ja uparcie zakładam śpiworek, bo on potrafi kocyk na głowę sobie zarzucić. My narazie nie wprowadzamy jedzenia. Czekam do ukończenia 6 miesiąca.

Natka2505 (offline)

27-08-2019 16:06:36

Maks też się przewracać zaczął z pleców na brzuch ale póki co tylko przez lewe ramię smiling smiley Ale z brzucha na plecy się nie garnie coś... Zresztą on to na brzuszku nie lubi leżeć :confused:

[link widoczny po zalogowaniu]

Ewa89k (offline)

27-08-2019 17:19:57

Kuźnia Raciborska
Ja zaczęłam pomału wprowadzać inne jedzonko. Maja próbowała już marchewki, jadła też ziemniaczka i jabłuszko. Jadła też już kaszke. Narazie niewielkie ilości i nie codziennie ale ładnie otwiera buzie i widać że jej smakuje bo aż mruczy jak je smiling smiley i nie ma narazie żadnej alergii czy problemów z brzuszkiem. Za tydzień kończy 5 miesięcy więc znowu spróbuje czegoś nowego.

Evii91 (offline)

27-08-2019 17:52:00

Tychy
Alicji jako jedynej z calej trójki nie pasuje jeszcze jedzenie. Źle jej się przelyka, zmulilo ja i zwymiotowala. Poczekam z nią jeszcze miesiąc.

Natka2505 (offline)

27-08-2019 18:15:03

Ja ostatnio dałam Maksowi spróbować kaszki mleczno-ryzowej z Nestle i nic się nie wydarzyło niepokojącego więc dziś zrobiłam mu kaszkę już na 100ml wody i 3 łyżkach i wszystko wrąbał grinning smiley

Rafael (offline)

27-08-2019 19:27:55

Łomża
Jestem wściekła na męża! Wczoraj tylko przestąpił próg domu i zaczął na mnie krzyczeć, że nie odbieram telefonu( chodziło o to czy kupić ser w kawałku czy w plastrach- no po prostu problem życia- kąpałam małego i nie słyszałam). A mały był ze mną w łazience i zaczął histeryczny płacz, bo myślał, że to na niegosad smiley. Już tyle razy mówiłam staremu dziadowi, żeby przy nim nie krzyczał! I całą noc musiałam trzymać synka za rączki. Zrywał się z płaczem i łzami w oczach. Dziś cały dzień marudził jak tylko odeszłam na chwilę. Sprzątałam mieszkanie dosłownie przy nogach z małym. Przenosiłam go w bujaczku. Jestem wykończona a nawet wykąpać się nie mogę, bo mąż gdzieś sobie pojechał a ja boję się małego śpiącego zostawić w łóżeczku. Jak wrócił z pracy wyszłam z małym na spacer, bo nie mogę na niego normalnie już patrzeć przez takie akcje. Pewnie się obraził. I dobrze. I niech nie wraca!

Natka2505 (offline)

27-08-2019 19:56:35

Rafael sad smiley tak mi przykro... Ja to nie wiem co się z tymi chłopami dzieje czasami...

Rafael (offline)

27-08-2019 20:28:12

Łomża
Wrócił. Wykąpałam się. I się nie odzywa, bo przecież wczoraj uraziłam jego dumę mówiąc, że mały przy nim ciągle płacze i marudzi, bo on wiecznie ma pretensje o wszystko. Prawdę powiedziałam.
Po dwóch tygodniach wydzwaniania i chodzenia do przychodni w końcu udało mi się zapisać małego na szczepienia. Chciałam dwa terminy, żeby pneumokoki oddzielić to z wielką łaską mnie zapisała- bo dużo dzieci a mało terminów. Nie moja wina, że nabrali tyle pacjentów.
Angelisia a na co to była alergia jeśli mogę wiedzieć?

Sylvusha (offline)

27-08-2019 20:36:58

Bielsko/Londyn
Rafael nie wyobrazam sobie, strasznie mi przykro, Tata...od siedmiu bolesci! płacz Ty musisz jakos serio konkretnie z nim pogadac albo do psychologa rodzinnego? On chyba nie rozumie? Czasem podziala obcy lepiej w tlumaczeniu, pomysl Bo sie zajedziesz!

Moja tez ostatnio chetnie zjadla (marchewke & ziemniaczek) ale sie porzygala ...wiec narazie robie przerwe zanim znowu sprobuje

Poki co kreci sie wokol wlasnej osi na plecach, uwielbia wierzgac nogami, kick boxer! Ale Nadal tylko na bok sie
Obraca leniuszkowa muffinka LOL

Rafael (offline)

27-08-2019 20:52:33

Łomża
Sylvusha Franio też się obraca wokół własnej osismiling smiley. Czasem się zastanawiam jak go położyłam, bo coś mi nie pasuje jak on leżyLOL. I ostatnio bardzo mocno zaczął kopać nóżkami. Muszę uważać na przewijaku, żeby piętami w drewno nie uderzał. A jak daję mu smoczka jako zabawkę w rączki a nie do ciągania to tak bardzo się ekscytuje, że szok! Wtedy kopie, gada i się śmiejesmiling bouncing smiley. Wszystko na razgrinning smiley. A mężowi już raz powiedziałam, że jeszcze raz tak zrobi to małego nie zobaczy więcej. I chyba muszę wziąć się w garść i tak kiedyś wyjechać bez słowa.

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5082, Posty: 1250360, Użytkownicy: 72476.
Ostatnio dołączył/a kasieczna.

Statystyki tego forum
Wątki: 725, Posty: 146629.