termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Agnieszzz (offline)

22-06-2019 08:19:37

Lubelskie
Moja od 3 dni nie robi kupy.. Tylko baki co chwilę puszcza. A pampers caky czas jest mokry aż ciężki.
Raz przeczyscilo ja bo zjadłam trochę kapusty i po niej.


[link widoczny po zalogowaniu]

Rafael (offline)

22-06-2019 08:21:29

Łomża
Evii u nas każda pieluszka jest zabrudzona. Czasem tylko kleksy,ale zawsze jest kupa. Wczoraj zmieniłam Pampersy na dadę, żeby sprawdzić czy te odparzenia to nie uczulenie.


Rinka (offline)

22-06-2019 08:58:25

Janówek
U nas codziennie sa kupki po trzy,w sumie po każdym prawie karmieniu.
Ja zrobiłam myk, nie śpię pod kołdrą, a pod kocem.

Rinka (offline)

22-06-2019 09:04:17

Janówek
Rafael mój starszy syn miał wrażliwa skórę,miał problemy z skóra,z pampersami i odparżeniami pod paszka.A dziś nawet ugryzienie komarów wyglądają jak jakies rany
I Feliks nie ma żadnych problemów skórnych.Wystarczy puder i po sprawie.

Możliwe, ze Franek ma delikatna skórę.Jak używałam Dade i inne niż Pampers pieluchy, to właśnie pojawiały się problemy...
Teraz używam Pampers.

Natka2505 (offline)

22-06-2019 09:07:55

Rinka ja spie NA kołdrze jak gorąco grinning smiley ale zawsze muszę sobie zarzucic kawałek na tyłek, wszystko mam odkryte ale tyłek musi być zakryty jak spie na brzuchu grinning smiley

Maksiu padł prawie godzinę temu smiling smiley powiesiłam kołdrę niech schnie, pozamiatalam taras i ogarnęłam wszystko na nim grinning smiley teraz zrobiłam kawę i mały wstał LOL


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Agnieszzz (offline)

22-06-2019 09:12:51

Lubelskie
Dziewczyny a co na te nie robienie kupek przez mała??
U nas już 2 pampersy z dady za małe są. A za to 3 jeszcze za duże.. Ale już 3 używam ma troszkę luźniej.


[link widoczny po zalogowaniu]

Evii91 (offline)

22-06-2019 09:18:33

Tychy
U nas dziś yrobek z 8:30 [link widoczny po zalogowaniu]

Wyszło w sumie ponad 80, tyle to raz na jakiś czas ręką sciagalam, może się uda pobudzić laktacje.

Rafael no to jak kleeksik po karmieniu to faktycznie trzeba.

Agnieszz moja Alicja też raz Góra dwa razy w tygodniu robi, jak nie płacze, brzuszek nie boli to jest ok.

Natka ja tak samo śpię, dupa i głowa przykryte kołdrą, koc to dla mnie za mało.




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kathrin (offline)

22-06-2019 09:53:17

Szczecin
Mieliśmy dziś jechać do teściów i szwagierki a ona przed chwilą dzwoni że mają jakoes wirusowe - wymioty i ból żołądka. Więc z wyjazdu nici bo w piątek chcemy się wreszcie zaszczepić.sad smiley Marysia zawiedzoona bo pakowala sie od. Czwartku sad smiley a mąż jeszcze nie wiem, ale też bezIe zawiedzioneony.

Rafael (offline)

22-06-2019 10:12:35

Łomża
Rinka ja PAMPERSÓW używałam od urodzenia i właśnie niczym wyleczyć pupy nie mogę. I teraz będę testowała inne marki. Mój mały ma taką suchą skórę po tej wysypce, że aż mu pęka i krew leci miejscamisad smiley. Do tego całą twarz podrapał...


Rafael (offline)

22-06-2019 10:36:28

Łomża
Kathrin dobrze,że zadzwonili i powiedzieli.
Czyścicie jakoś buźki dzieciaków? W sensie jamę ustną.


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545992, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.