termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Osa (offline)

22-06-2019 20:31:46

Zrobiłam dziś 1h treningu tak jak zaplanowałam i jem regularnie co 3h. Pije wodę. Aż zrobiły mi się pęcherze pod stopami od chodzenia wielkie oczy

Dziewczyny a z tymi pieluchami to woedzialescie skądś ze dzieci tak niektóre lubią zasypiać czy przypadkiem to odkryłyście? Ja o tym nie wiedziałam i nie robiłam tak Fryderykowi wiec nawet nie wiem jaka by była jego reakcja ale pamietam jedno dziecko moich znajomych takie jiz kilku letnie jak chodziło z taka brudna szmatka podarta i nie dało sobie jej odebrać za żadne skarby i przekupstwa nawet do prania bo zaraz był ryk LOL zawsze miała ja ze sobą LOL


Natka2505 (offline)

22-06-2019 20:43:45

Osa mały kiedyś nie mógł się uspokoić, nie płakał ale marudził, mleko źle, bujanie też źle... Z bezsilności położyłam go na łóżku próbowałam go pomasować po główce, i jak moja ręka zasłaniała mu oczy to zaczął zasypiać i przestawał marudzić grinning smiley więc położyłam pieluchę bo z ręka moja na jego głowie tak troszkę niewygodnie smiling smiley i tak właśnie zaczęła się nasza historia z pielucha smiling smiley teraz wskoczylismy na wyższy level LOL bo pielucha już służy do przytulania a nie do zakrywania oczu smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Osa (offline)

22-06-2019 21:03:48

To u nas mały zasypia w ciągu kilku chwil jak mu śpiewamy aaa kotki dwa szarobure obydwa itd i najśmieszniejsze jest to ze on tez śpiewa LOL tak sobie buczy , a ja wtedy się śmieje bo to tak śmiesznie wyglada LOL i wtedy nie mogę śpiewać ze śmiechu a on się denerwuje ze nie śpiewamy , normalnie komedia , ale i tak zasypia w kilka chwil eye rolling smiley


Evii91 (offline)

22-06-2019 21:05:05

Tychy
Ja zawsze podkladalam bo ulewala i ubrania na ramionach miała mokre. W pewnym momencie zaczęła sama sobie nakładać na glowe.

Emi też tak śpi.




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Rinka (offline)

22-06-2019 23:13:56

Janówek
Chcieliśmy wygluszac ścianę, bo moja mądra sąsiadka jakaś wredna baba na nic nie zwaza.Słysze ja ciągle.Ale włączam szum wody i to totalnie ja zagłusza.smiling smileysmiling smileysmiling smiley

Felek odkąd spi na miękkiej poduszce też przysypia mi więcej godzin.Mam nadzieję,ze to jemu nie zaszkodzi.

Jak ja dziś śmiesznie ćwiczyłam,przerw miałam z 3.
Liczę kalorie,dzis zjadłam dużo błonnika.Chleb poligonowy ma dużo błonnika.

Jutro jadę na obiad do mamy.

Mój narzeczony poprawił zachowanie,nawet obiady zaczął gotować.

Dziś będąc na spacerze widziałam kobietę z wózkiem,chodzo sobie sama z tym wózkiem wokół krzaków i się nie boi,ze jakiś pajac ją dopadnie na takim bezludziu.
Mieszkałam kiedyś na wsi jako mała dziewczynka i nie bałam się też chodzić wszędzie,ale sa granice.

Mój wpis wygląda jak gonitwa myslixD

Evi,czy jesteś zadowolona z laktatora?

Kasiula,tez dziś cały czas karmiłam i karmiłam...
Ja dni,kiedy nie muszę aż tak karmić długo,ale wczoraj i dziś Felek był aktywny od południa do 22

Rafael (offline)

23-06-2019 04:14:32

Łomża
Dziewczyny martwię się. Synek od wczoraj ma zupełnie inna kupę. Jest rzadka. Bez grudek. Pomarańczowa. Śmierdząca. I zauważyłam trochę śluzu. Wcześniej była żółta z grudkami i prawie bezwonna. Może i jestem przewrażliwiona. Ale zawsze jak zachodzą jakieś zmiany to w weekend gdzie nie mogę się skonsultować z lekarzem. Ostatnio lekarka pytała mnie czy kupki się zmieniły. I wtedy jeszcze nie. Wiem, że lekarzami nie jesteście, ale może dziecko którejś z was ma takie kupy...


Osa (offline)

23-06-2019 06:15:56

Rafael ja myśle ze nie masz powodu do zmartwień . U nas tez te kupki są różne ,żółte pomarańczowe gładkie grudkowe zielone różne odcienie gęstsze rzadsze czasem wodniste nawet ze śluzem bez , martwiły mnie te ze śluzem i trochę krwi jakby.... ja tez zawsze w weekend mam różne dylematy i już w ciazy to było ze nie lubiłam weekendów bo zawsze coś się działo wtedy.
Wcześniej mały robił ciagle takie same ?


Osa (offline)

23-06-2019 06:17:49

Aa i u nas kupy już tez zaczynaja śmierdzieć inaczej LOL tak się dzieje im dziecko starsze , kończą się bezwonne kupki LOL


Osa (offline)

23-06-2019 06:19:54

Fryderyk wczoraj zasnął 20.00 , pobudki o 1.30 6.00 i dalej spi . Coraz lepiej i stabilniej u nas z nocami smiling bouncing smiley


Rinka (offline)

23-06-2019 06:44:33

Janówek
[link widoczny po zalogowaniu]
Mój narzeczony zawsze chowa głowę pod poduszke podczas snu.Zastanawiam się co z dopływem powietrza?A wygląda to tak jak w linku powyzejsmiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546200, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.