Grudniówki 2018 ciąża

Wysłane przez Chaberkowa 

oneofakind (offline)

07-06-2018 10:34:45

Górna Wieś
Widzę, że też lubisz oryginalne imiona smiling smiley

agulie (offline)

07-06-2018 10:38:58

Pruszcz Gdański
dla chlopca to wielkie wymyslanie i nie ma naprawde jednomyslnosci... ale co do dziewczynki jestem pewna. jakos mam je w glowie od zawsze i zawsze chcialam miec Ninke i Gretke smiling smiley co los da okaze sie za tydzien moze na usg...zobaczymy czy poiwiedza bo z nimi roznie czasem mowia ze nic nie widac, a ja juz chcialabym sie zdecydowac na jakis kolorel ...haha narazie kupuje powoli biale i mietowe bo to w sumie moze byc dla roznych plci...tak tez robilam z Nina...a i mamusie to dziwne ale mam wozio, byl w mega promocji i nie moglam sie powstrzymac smiling smiley

agigi (offline)

07-06-2018 10:45:25

Hej dziewczyny smiling smiley
Agulie a w jakim wieku masz.pierwsza coreczke? smiling smiley
Widzę ciekawy temat się wkradl- imiona smiling smiley ja dla dziewczynki mam mnóstwo pomysłów, za to dla chłopca.... Masakra ani jednego... Więc coś czuję że będzie to chlopiec hehe... Anastazja, Marianna, Blanka, Kornelia... A dla chłopca nic?! Pierwsza córka to Aleksandra, chciałam synka Aleksandra ale teraz to już po ptakach skoro nazwałam tak córeczkę smiling smiley
Wy się boicie że USG za wcześnie, a ja że za późno będzie, 13t5d... Ale wg gin ciąża jest kilka dni młodsza...


agulie (offline)

07-06-2018 10:52:27

Pruszcz Gdański
Mam coreczke Ninke (sprobije dolaczyc zdjecie mojej anielskiej diablicy) w wieku lat : 13 maja skonczyla dokladnie 2 latka, istny zywiol...wszedzie jej pelno...tez i szybkie zmeczenie materialu...Aleksandra to piekne imie, zastanowilabbym sie nad chlopcem tylko dla samej siebie ze hmm czasm bym sie mylila kogo mam wolac albo oni mogli by inaczej reagowac niz zamierzone. ale to gdzies w tyle glowy. A juz wiesz ze bedzie chlopiec? Szybko zatem...

oneofakind a jakie ty lubisz imionka? oryginalne czy te bardziej popularne?

agulie (offline)

07-06-2018 11:17:05

Pruszcz Gdański
wszystkie wybrane przez ciebie mi sie podobaja, nawet niektore rozwazaja, wybralam jednak tak jak z Nina, jednomyslnie z mezem jednolita forme imienia we wszystkich jezykach swiata...poprzez moje doswiadczenia po wyjedzie tu czy tam, maz ma na imie Adam i wie o co chodzi, jego imie jest wlasnie latwe dla wszystkich jak np. Anna. Z tym ze Anna dla mnie nic nie ma w sobie wiec daje troszke bardziej skomplikowane smiling smiley

agigi (offline)

07-06-2018 11:50:22

Nie nie, ja jeszcze płci nie znam, takie tylko mam przeczucie że życie tak się ułoży żeby nie było nam za łatwo z tym imieniem i zrobi "na złość" smiling smiley choć oczywiście płeć nie ma ŻADNEGO znaczenia, czekamy z niecierpliwością smiling smiley


maglopik (offline)

07-06-2018 15:30:21

Magdalenka
Ja płeć dopiero za miesiąc poznam oczywiście jak maleństwo pozwoli.
Imiona już mam dawno wybrane, nie mam żadnego przeczucia chociaż niektórzy twierdzą że chłopca się szybciej da rozpoznać ale się nie nastawiam. najważniejsze żeby maleństwo było zdrowe. Moje typy imion to : Marysia i Antoś.


oneofakind (offline)

07-06-2018 16:06:06

Górna Wieś
Agulie szybko zaczęłaś zakupy robić smiling smiley ale doskonale Cię rozumiem, ciężko się powstrzymać smiling smiley
Co do imion to też wolę te bardziej oryginalne, może właśnie dla tego że nie występują tak często ;p
Agigi wydaje mi się, że nie umówili by cię na badania za późno, chyba że w twoim rejonie jest duży problem jeśli chodzi o terminy

agulie (offline)

07-06-2018 19:50:29

Pruszcz Gdański
ja kupilam wozek bo poprostu moge go juz czy jeszcze uzywac z Nina, ten wozek rosnie w miare potrzeb i zmienia sie w tandem potem jak dojdzie nastepne malenstwo a cena jego ok 2000 tys wiec nie jakas z kosmosu. Zatem bralam. kolorystycznie tez mi przpasowal bo ma stonowane barwy. ogolnie jednolito bialo szary. Szary na zewnatrz. Ja imiona tylko oryginalne bo mam uraz do rodzicow ze dali mi w tym czasie co bylo modne wlasnie imie modne Agnieszka, i tego na sile swojemyu nie robie. Czy dobrze nie wiem, czas pokaze smiling smiley

Tinusia14 (offline)

07-06-2018 20:49:48

Mikorzyn
hej witam nowe kolezanki . powazny temat sie rozwinał ja dla chłopca tez nie mam imienia mam Wiktora i Marcela i nic mi do tej 2 nie pasuje bo albo oklepane w okolicy albo w rodzinie już jest. A dla dziewczynki podoba mi sie własnie nina i sara ale moi panowie jednogłosnie zadecydowali ze dziewczynka ma byc Martynka smiling smiley Wozek też mam zaklepany u znajomej ale kupywać bede dopiero w pazdzierniku
Chaberkowa ciesze sie ze u was wszystko ok


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546320, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.