Grudniówki 2018 ciąża

Wysłane przez Chaberkowa 

Chaberkowa (offline)

06-04-2018 09:26:41

Klonownica
Witam, czy są tu grudniowe mamusie? I dołączą do mnie? smiling smiley mój termin wg OM to 12.12.18r. Przyznam że ta nowina mnie zaskoczyła, ponieważ w lutym się staraliśmy jednak test ciążowy wyszedł negatywny i dostałam spóźniony okres. I odpuscilismy, przyznam że nawet nie bardzo wiem kiedy to się mogło stać i podejrzewałam że to ciąża z lutego jednak to wczesna ciąża .
Wczoraj robiłam betę wyszła 2200 jutro idę na powtórzenie.
A wy jakie wyniki macie/mialyscie na początku?

Jestem już mama dwójki wspaniałych chłopców smiling smiley <3 zawsze marzyłam o trójce dzieci grinning smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Martynika86 (offline)

06-04-2018 20:26:23

Łódź
Hej
U mnie też wychodzi grudzień tj okolice 8/9 grudnia.
Moje Córeczka też jest z grudnia- 16 więc już co nieco mam doświadczenia w porodzie przy rozswietlonej choince i Last Christmaswinking smiley

Drugi poród- Synka to lato zeszłego roku.

Ja monitorowalam bete i rosła ładnie. Wynik sprzed 2 dni to 1840 ( 5t0d)
Do giną idę pod koniec przyszłego tygodnia chociaż i tak uważam że to za wcześnie...ale od pierwszych dni ciąży mam jakąś silną infekcje (zapalenie zatok i tchawicy) i gin chce sprawdzić czy wszystko ok. Chociaż ja nie wiem jak on to sprawdzi w tak wczesnej ciąży... Już i tak na nic nie nam wpływu. Trzeba czekać.

Pozdrawiam grudniowe Mamusiesmiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-06 20:29 przez Martynika86.

Chaberkowa (offline)

06-04-2018 23:10:40

Klonownica
O widzisz ja też się pochorowalam :/
Do gin planuje albo jutro Albo w poniedziałek się udać ponieważ moja praca nie jest przystosowana dla kobiet w ciąży i każą iść na zwolnienie.
Ja mam synka że stycznia i drugiego z sierpnia smiling smiley

Chaberkowa (offline)

07-04-2018 09:30:56

Klonownica
Martynika86 a czym się teraz kurujesz? I jak się czujesz? Masz już jakieś objawy ciąży?

Martynika86 (offline)

07-04-2018 11:49:32

Łódź
Hej ja już ponad tydzień kuruje się domowymi sposobami. Byłam u lekarza jak infekcja się rozkrecala i 2 dni temu. Osluchowo czysto. Robiłam tez morfologii i CRP żeby sprawdzić co to za infekcja. Ostatnie wyniki byly juz super i antybiotyku przez cały ten czas nie musiałam brać.
To co ja biorę to:
Rutiniscorbin (3*3tabl) -zlecone przez giną
Prenalen
Pyłek pszczeli
Miód i sok z 0.5 cytryny na czczo
Cebula i czosneksmiling smiley

Na gardło pomogło płukanie woda z solą a na zatoki inhalacje z rumianku, szałwii i majeranku oraz płukanie zatok.

Po raz pierwszy zwalczylam zapalenie zatok bez antybiotyku...dłużej to trwa ale żadnej 'chemii' nie bralam.

Objawy ciążowe mam już od 3 dni po przytulaniu...wiem że ciężko w to uwierzyć ale ogromna senność, osłabienie ból piersi i mdłości mam już 3 tydzieńsmiling smiley Są takie dni że jak się budzę to jest mi tak niedobrze że czasami muszę mieć miskę tuż przy łóżku. W poprzednich 2 ciazach też wiedziałam o tym że się udało już B. Wcześnie ale nie miałam aż takiego strzału hormonów...
Pozdrawiam cieplosmiling smiley

Chaberkowa (offline)

07-04-2018 12:05:29

Klonownica
To zdrowiej jak najszybciej! smiling smiley
Ja kuruje się podobnie tylko bez inhalacji i rutinoscorbinu smiling smiley

Dzisiaj odebrałam wyniki 2 bety prawie się podwoily więc chyba dobrze poprzednio 2250 a dzisiaj 4080.

Ja nie czuje żadnych objawów jeszcze w poprzednich ciazach byłam zmęczona senna przy pierwszym dziecku ból piersi przy drugim nie było teraz też nie ale się zacznie pewnie. Tylko jak coś dłużej robię to brzuch delikatnie pobolewa. No i nie mam apetytu ale ostatnio miałam mega chęć na kurczaka w octcie aż znajoma w pracy powiedziała że coś jest na rzeczy i trafiła hehe

Również Pozdrawiam smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-07 12:11 przez Chaberkowa.

Martynika86 (offline)

07-04-2018 13:13:13

Łódź
Twoja betka naprawde ladnie przyroslasmiling smiley
Jak już odpuściłam sprawdzanie bety - zrobiłam 3 pomiary żeby zobaczyć czy rośnie.
Lekarz może coś dojrzy za tydzien a jak nie to postaram się nie spinac.Na ten moment myślę o tym żeby...za dużo nie myśleć o ciąży i nie skupiać się na najmniejszym zakluciu czy bolu.
Mam nadzieję że będę mogła pracować bo zeszła ciążę miałam przelezana zaczynając już od pierwszych tygodni. Była masa leków na podtrzymanie , codzienne zastrzyki i szpital...
Rozumiem Cię jak najbardziej że mając ciężką pracę musisz skupić się na Maluszkusmiling smiley Najważniejsze to dbać o siebie i tego Szkrabasmiling smiley

Chaberkowa (offline)

08-04-2018 08:55:30

Klonownica
Witam w ta słoneczna pogodę smiling smiley
Wolałabym powiedzieć dla szefa o ciąży za Msc jak już będzie bezpieczniejszy okres, tylko mam na 3 zmiany i prace fizyczna i jestem rozdarta dlatego zależy mi na konsultacji z lekarzem jak najszybciej.

Martynika86 jak dzisiaj samopoczucie?

SA jeszcze mamy grudniowe które by chciały razem przeżyć ten piękny okres? smiling smiley

maglopik (offline)

10-04-2018 17:53:55

Magdalenka
Witam.
Z przyjemnością dołączę do tej grupy. Wg kalendarzyka rozwiązanie mam na 12 grudnia.
Na 2 kreseczki czekałam 5 lat (udało się dzięki in vitro). O tym że się udało wiedziałam w chwili implantacji (obudziłam się w nocy i poprostu poczułam że się udało) a tydzień temu bhcg potwierdziła moje przeczucia.
Dotychczas z objawów to mam tylko wrażliwe piersi, pogorszyła mi się cera, okropne wzdęcia i takie ogólne zmęczenie.

Chaberkowa (offline)

10-04-2018 21:09:08

Klonownica
Witaj maglopik smiling smiley
Miło Cię powitać w naszym na razie skromnym gronie smiling smiley super że się udało wam! Trzymam za was mocno kciuki smiling smiley

Mnie co raz częściej boli podbrzusza i mam ciągle wzdety a wizytę pierwsza mam dopiero 7 maja ale muszę na usg się zapisać przed wizyta i to prywatnie, a na NFZ jak dzwoniłam też dopiero na maj.

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4822, Posty: 1173306, Użytkownicy: 71549.
Ostatnio dołączył/a magdkozl.

Statystyki tego forum
Wątki: 602, Posty: 124421.