Bliźnięta 2018

Wysłane przez Kasia085 

japlusdwa (offline)

24-04-2018 10:21:27

Głogów Małopolski
Kropeczki25 trochę mnie pocieszyłaś. Mam nadzieje, że u mnie z każdym tygodniem też będzie lepiej. Ale najlepiej jak te okropne mdłości całkiem przestaną nam dokuczac. Marzę by wkoncu porządnie się najesc, wiosna tyle pysznych i zdrowych owocow, a ja nie mam na nic ochoty...

Kropeczki25 (offline)

25-04-2018 08:01:04

Łoniowa
Myślę, że Jeszce nadrobimy , skoro mówią że w 2 trymestrze mdłości przechodzą, także wiesz zanim się zaczną młode ziemniaczki truskawki i inne pyszności, może się pozbędziemy tych objawów, choć jak kiedyś pisałam mi one są na rękę, bo jestem spokojniejsza jak sa, wtedy pocieszam się że z dziećmi jest ok, bo jak wcześniej pisałam jestem po 1 stracie, więc mi mogą dokuczac jak najdluzej smiling smiley inne sie pewnie dziwią i ludzie w moim otoczeniu ale wiesz nie zrozumie tego ktoś kto nie przeżył. A ostatnio coś zanikają mi te mdlosci i jestem nie pocieszona hehe :/

Kropeczki25 (offline)

25-04-2018 08:32:20

Łoniowa
Choć wiem że te objawy też nie dają 100% pewności że jest ok...

Kropeczki25 (offline)

25-04-2018 08:58:39

Łoniowa
Dziewczyny, wy też tak mialyscie/ macie czasem takie odczucie wilgotności w pochwie ? Jakbyście miały zaraz okres dostać ?? Mnie dziś trochę brzuch pobolewal podobnie jak na okres, i ta wilgoć, miałam wrażenie że zaraz wyleci że mnie wszystko...

Kasia085 (offline)

26-04-2018 08:52:35

Płońsk
Kropeczki teraz będziesz miała dużo więcej śluzu, to normalne w ciąży. Nieraz aż cieknie po nogach;-)
Japlusdwa ja w pierwszym trymestrze schudłam 8 kg, wymiotowalam wszystkim I naprawdę Wam współczuję tego. Ja dostałam w końcu jakieś elektrolity I one mnie trochę postawiły na nogi. W drugim trymestrze przeszło I mogłam jeść wszystko. Ale nie pociesze Was, przejdą mdłości zacznie się zgaga. Ja na nią umieram teraz.
Wczoraj byłam na usg 3 trymestru. Dzieciaki ok,zdrowe. Julka 1500 g, Kuba 1400 g. Nic się nie zmienilo- Chłopczyk I dziewczynka :-)))) że mną też wszystko ok.


Kropeczki25 (offline)

27-04-2018 10:12:34

Łoniowa
Fajnie, że z dzieciakami wsyztsko dobrze, zazdroszczę tego 3 trymestru, gdzie mi tam do niego hehe

Kasia085 (offline)

27-04-2018 12:14:50

Płońsk
Kropeczki zleci niewiadomo kiedy. Ja się czasem zastanawiam gdzie mi umknął ten drugi trymestr. Wtedy najlepiej się czułam. A trzeci trymestr to już naprawdę żadna przyjemność. Wszystko boli, zgaga całymi nocami, rozchodzące się spojenie lonowe I ból w nocy nie z tej ziemi. Położyć się na plecach nie możesz, męczysz się po zrobieniu 10 kroków. I wiele wiele innych. Także uwierz ze nie masz czego zazdrościc. Wspomnisz moje słowa ;-)))


Kropeczki25 (offline)

27-04-2018 16:28:49

Łoniowa
Może i masz rację ale masz bliżej niż koniec i bd miała dzieci przy sobie . A tak to ciągły niepokój czy wszystko ok . . Ale trzeba przetrwać tak jak mówisz smiling smiley

Paaaaaula_5 (offline)

27-04-2018 21:07:36

Rudka
Cześć dziewczyny. Dawno mnie nie bylo, ale jakos nie miałam czasu. Mam do was pytanie. Szczególnie do Ciebie Kasia. Miałaś takie twardnienie brzucha w trakcie 1 lub 2 ciąży? Kilka razy dziennie napina mi się cały brzuch tak sztywno i nie wiem czy to przez szyjkę czy normalne i trochę się tym martwię

Kasia085 (offline)

27-04-2018 21:57:08

Płońsk
Paula w tej ciąży zdaza mi się sporadycznie twardnieje, ale w pierwszej ciąży non stop to miała. Brzuch jak kamień i łapal taki jakby skurcz. Jak po chwili puszczalo to było ok, ale jak trzymało dłużej to lekarz kazał mi brać nospe. I jeśli by po nospie nadal trzymało to wtedy jechać do szpitala. Ale mi zawsze no spa pomagała. A kiedy masz lekarza.? Teoretycznie takie spinanie się jest ok bo macica ćwiczy i przygotowywuje się do porodu


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545882, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.