Bliźnięta 2018

Wysłane przez Kasia085 

Kasia085 (offline)

01-01-2018 12:35:57

Płońsk
Witam! Jestem mama 4 letniego chlopca i obecnie jestem w 14 tygodniu ciazy blizniaczej- dwuowodniowej, dwukosmowkowej i dwijajowej. Jeszcze nie wiem kto kryje sie w brzuszku. Druga ciaza byla planowana, a ze jedno malenstwo w gratisie to tego sie nie spodziewalismy ale cieszymy sie bardzo. Moze sa jakies mamy ktore rowniez oczekuja bliźniat w 2018? Razem bedzie weselej przezyc okres oczekiwania.

edith86 (offline)

28-01-2018 22:33:14

hejsmiling smiley tez się spodziewam bliźniaków i mam prawie 4 letniego synasmiling smiley u mnie termin podobnie na koniec czerwca ale mysle ze urodze maj/czerwiec... narazie jest srednio gorzej sie czuje niz w pierwszej ciazy ale trzeba dac rade, brzuch rosnie szybko i boli, a tu maly w domu i trzeba wszystko porobic... a ty jak sie czujesz?

Mati840 (offline)

08-03-2018 12:10:19

Łódź
Hej!
Ja jestem w 13 tc dwuowodniowej dwukosmówkowej smiling smiley
W przyszłym tygodniu idę na usg genetyczne... strasznie się denerwuję...

Kasia085 (offline)

08-03-2018 12:44:41

Płońsk
Cześć dziewczyny!!! A już myślałam że nikt się nie odezwie:-))) fajnie że jesteście. Ja czuję się odpukać bardzo dobrze, nie wiem co to bóle brzucha. Zdecydowanie gorzej czułam się w pierwszej ciąży. Już wiem po polowkowym że w brzuszku chłopczyk I dziewczynka - Jakub I Julia. Dziś byłam na krzywej cukrowej I czekam na wyniki.
Mati daj znać jak po usg

Paaaaaula_5 (offline)

06-04-2018 12:15:21

Rudka
Witam. Jestem w 24 tygodniu ciąży bliźniaczej - dwuowodniowej, dwukosmówkowej i dwujajowej. Spodziewam się parki. I powoli zaczynam myśleć o wyprawce. I mam pytanie. Co z pościelami? Kupujecie na początek mniejsze pościele czy nie i zamierzacie przykrywać kocykami?

Kasia085 (offline)

07-04-2018 16:52:09

Płońsk
Cześć Paaaaaula_5.
Ja początkowo zamierzam położyć ich w jednym łóżeczku. Mam normalna kolderke ale gdy będzie cieplutko to będę przykrywac ich kocykiem

Paaaaaula_5 (offline)

11-04-2018 16:48:35

Rudka
Też na początku myślę o jednym łóżeczku. Dziękuję za odpowiedź. Jakoś strasznie ciężko jest mi to wszystko sobie ułożyć samej i podpytuje się na różnych, ale to chyba pierwsze gdzie dostałam odpowiedź. Fajnie wiedzieć, że jest nas tak dużo co się spodziewają dwójki maluszków naraz winking smiley

Kasia085 (offline)

12-04-2018 08:02:11

Płońsk
Szkoda tylko że dziewczyny się nie odzywaja. Ja mam teraz 25 kwietnia już usg trzeciego trymestru. Mam nadzieję że potwierdzi mi ta moja parke, bo pierwsza sukienkę już zakupilam:-)
Paula a to Twoje pierwsze dzieci czy już masz jakieś? Ja mam synka 4.5 roku I początkowo bardzo się cieszył z rodzeństwa ale wczoraj złapał go jakiś smutek i nawet się popłakał.

Kropeczki25 (offline)

12-04-2018 14:44:45

Łoniowa
Witam dziewczyny, ja również jestem w bliźniaczej ciąży, niestety to dopiero początek, zaczęłam 9 tydzień, jest mi ciężko przechodzić ta ciążę, bo straciłam jedną w tamtym roku w 9 tyg właśnie.. serce przestało bić. Tak bardzo się boję o te dzieci... lekarz za tydzień dopiero a ja mam takie czarne myśli

Paaaaaula_5 (offline)

12-04-2018 15:09:54

Rudka
Kasia085 jest to moja pierwsza ciąża i pierwsze dzieciaczki więc strasznie się tym stresuje, że na sam start czeka na nas podwójne szczęście. A co do twojego synka, to w sumie mam siostrzeńca, który ma 3,5 lat a mieszkamy wszyscy razem i każdy jest ciekawy jego reakci. Niby się cieszy, ale jakoś wszystkie rzeczy zakupione dla maluchów są dla niego i się nie podzieli. Zobaczymy jak będzie później. Ja USG mam 19 kwietnia i u mnie też jest parka. Mam nadzieję, że tym razem też się potwierdzi, że parka, bo też bym już chciała więcej tych sukieneczek dokupić smiling smiley
Kropeczki25 najważniejsze to być dobrej myśli jak to mi mówi lekarz, żeby nie wywoływać negatywnych emocji. Trzymam kciuki żeby wszystko było jak najlepiej smiling smiley
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4816, Posty: 1145556, Użytkownicy: 71061.
Ostatnio dołączył/a vantur.

Statystyki tego forum
Wątki: 552, Posty: 118858.