Bliźnięta 2018

Wysłane przez Kasia085 

Kropeczki25 (offline)

12-04-2018 15:18:53

Łoniowa
Tak wiem, ciągle wmawiam sobie że musi być ok, że wsyztsko będzie dobrze, ale jak ktoś raz coś takiego przeżył to każde uczucie że coś jest inaczej niż było, potęguje strachem o najgorsze, dzięki za wsparcie, wy już macie ten najgorszy czas za sobą, a co do bliźniaków, to w mojej rodzinie są z Pokolenia na pokolenie, siostra tez urodziła parke 3 lata temu więc wielkiego zdziwienia nie było, zwłaszcza że dowiedziałam się już w 4 tyg ciąży, spanikowalam jak odebrałam wyniki bety i była dużo za duza, naszczescie Pani doktor mnie przyjęła i uspokoila. Także teraz odliczam każdy dzień i wsluchuje się w swoje ciało wiem że to blad, może tutaj z wami trochę przestanę o tym myśleć... życzę zdrówka waszym dzieciakom, i mam nadzieję że też niedługo będę się chwalić jak ładnie rosnąsmiling smiley

Paaaaaula_5 (offline)

12-04-2018 15:40:10

Rudka
U mnie w rodzinie też są bliźniaki. Tata ma w rodzeństwie 4 pary bliźniaków dwujajowych i nikt tej tradycji nie dochował i wypadło na mnie smiling smiley A Tobie i Twoim maluszkom dużo zdrówka! Też na początku chodziłam i się martwiłam, bo na jednym z forum kilka pań mnie zmartwiło co do ciąży bliźniaczej, ale wierzę, że wszystko będzie u was dobrze i trzymam kciuki smiling smiley

Kropeczki25 (offline)

12-04-2018 15:59:22

Łoniowa
U mnie bliźniaki mają być dwujajowe dwukosmowkowe i dwu owodnio coś tam

Kropeczki25 (offline)

12-04-2018 16:00:11

Łoniowa
Ucielo moja wypowiedź ? Czy jest widoczna ? Nie wiem co się stało

Paaaaaula_5 (offline)

12-04-2018 16:03:49

Rudka
Cytuj
Kropeczki25
U mnie bliźniaki mają być dwujajowe dwukosmowkowe i dwu owodnio coś tam
Taką mam wiadomość od Ciebie widoczną. U mnie też taka ciąża i jest ona najbardziej bezpieczna z ciąż bliźniaczych więc już możesz się mniej stresować smiling smiley

Kropeczki25 (offline)

12-04-2018 16:09:36

Łoniowa
Tyle się opisałam i ucielo mi kurde.. Tak jesy podobno najlepsza, i najbezpieczniejsza.. oby i u nas tak byłosmiling smiley pytałam tam heszce jak się czujesz i czy jakieś mdłości czy bóle masz ale nie wiem czemu urwało moja wiadomość:/

Paaaaaula_5 (offline)

12-04-2018 16:14:25

Rudka
Ja już się czuję dobrze, oprócz szybko rosnącego brzuszka nic mi nie dolega, chociaż powoli zaczyna mnie boleć kręgosłup. Ale jak przypomnę sobie początki i te mdłości, senność, brak sił... Aż się nie chcę wracać myślami. A ty jak się czujesz? Mdłości męczą czy na razie spokój? smiling smiley

Kropeczki25 (offline)

12-04-2018 16:17:26

Łoniowa
Mdłości mam ale nie zbyt mocne, wymioty też się czasem zdarza, ale nie mam jakoś apetytu, czasem mnie najdzie ochota na coś, Ale to nie żeby mieć to na już . A poza tym to nic innego trochę piersi bolą ale senność mnie nie dotyczy
Na szczęście bo nie lubię spać w dzień...
Imiona już wybrane ?

Paaaaaula_5 (offline)

12-04-2018 16:21:05

Rudka
Ja na szczęście teraz mam dużo energii więc szykuje sobie powoli wyprawkę itp. Apetytu też nie miałam, ale po 3 miesiącu jakby wszystko mi wróciło do normy. Chłopczyk będzie Antoś, a nad dziewczynką mamy dylemat, ale spodobało nam się Agatka. smiling smiley

Kropeczki25 (offline)

12-04-2018 16:24:14

Łoniowa
Śliczne imiona agatka bardzo ładne, ja Jeszce nie zastanawiam się, jest bardzo dużo czasu a nie chce też myśleć o tym za wczasu.
O wyprawce chyba dopiero po porodzie, za bardzo się boję
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547830, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.