termin na kwiecien 2018

Wysłane przez emilia25 

grzywcia5 (offline)

21-11-2017 13:08:12

Trójmiasto
Magda biore witaminy PREGNA PLUS, dostalam próbki i jakos tak zostalo. Oj faktycznie wczesniaczek, wiele pewnie stresu za Wami, ja mialam ogromne ryzyko porodu przedwczesnego w 25 tyg. Rozwierala mi sie szyjka ale tylko od srodka, wiec zalozyli szew, po szwie skurcze nie do zniesienia i lezac plackiem wytrwalam do 37 tyg (a i tak zrobili planowe cc) o kazdy tydzien sie modlilam, wazne ze takie waleczne te maluchy! Na forum o blizniakach ogrom wczesniakow, wiem jaka przeszlas batalie i bardzo podziwiam! Tym bardziej masz prawo sie bac... A z jakich przyczyn porod, z szyjka bylo ok? Jesli moge spytac oczywiscie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-21 13:09 przez grzywcia5.

Magdakoma (offline)

21-11-2017 13:33:55

Grubale
Cytuj
grzywcia5
Magda biore witaminy PREGNA PLUS, dostalam próbki i jakos tak zostalo. Oj faktycznie wczesniaczek, wiele pewnie stresu za Wami, ja mialam ogromne ryzyko porodu przedwczesnego w 25 tyg. Rozwierala mi sie szyjka ale tylko od srodka, wiec zalozyli szew, po szwie skurcze nie do zniesienia i lezac plackiem wytrwalam do 37 tyg (a i tak zrobili planowe cc) o kazdy tydzien sie modlilam, wazne ze takie waleczne te maluchy! Na forum o blizniakach ogrom wczesniakow, wiem jaka przeszlas batalie i bardzo podziwiam! Tym bardziej masz prawo sie bac... A z jakich przyczyn porod, z szyjka bylo ok? Jesli moge spytac oczywiscie smiling smiley

odklejone łożysko, miałam stłuczkę autem, potem spadłam z kilku schodów a na koniec przetańczyłam noc na weselu do białego rana. 20 lat i za mądra nie byłam to po 1 po 2 nie było komu mnie pilnować i lekarza miałam beznadziejnego. Teraz młody ma prawie 18 lat. Lekarza słucham jak wyroczni a i sama często po prostu leżę plackiem tak dla zasady.
Ja biorę MAMA DHA premium plus i dowiedziałam się ostatnio w aptece że lepiej teraz przez neta kupować bo oni już braki mają.


grzywcia5 (offline)

21-11-2017 16:39:22

Trójmiasto
Och widzisz, podejrzewam, ze jakby nie wypadki to nic by nie było, ile panien mlodych bawi się a weselu do rana, kiedys spiewalam na weselach i nigdy nie widzialam, by ktoras sie oszczedzala, zreszta mozna biegac cwiczyc itp, pewnie gdybyś wiedziala ze cos sie dzieje to inaczej bys myslala, mimo 20 lat winking smiley moj lekarz tez krwiaka pod lozyskiem nie zauwazyl i skonczylo sie krwotokiem... a do pracy chodzic "moglam" normalnie itp.
18 lat! Powazny wiek, pewnie najlepiej wiesz z czym wychowanie sie "je" ja czasem z 5 latkami mam dosc grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Magdakoma (offline)

21-11-2017 20:26:24

Grubale
Dziewczyny jaka ja nerwowa się zrobiłam. Boje się o małego. Jeszcze chwilowo mieszkamy z moja matka która mnie wykańcza nerwowo.


Mika1086 (offline)

21-11-2017 22:03:38

Koszalin
Też jestem nerwowa. Małe rzeczy wyprowadzają mnie z równowagi. Dlatego muszę mierzyć ciśnienie, mam wysokie tętno ponad 90 przeważnie.
Właśnie się wazylam, 21tc i ponad 4kg w górę smiling smiley

grzywcia5 (offline)

21-11-2017 22:13:25

Trójmiasto
Ehh ja w tamtym tygodniu mialam apogeum, chlopaki z, buntem na wszystko, jeszcze nie odpocznie czlowiek w tygodniu bo S nie ma...

Mika1086 super, ja poki co prawie 2 kg ale apetytu wogole nie mam sad smiley chyba ze na skodkie, to tonami :/


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-21 22:14 przez grzywcia5.

Magdakoma (offline)

21-11-2017 22:21:56

Grubale
Dziewczyny a to może hormony do tego wszystkiego. Ale ja to płacze z nerwów i boję się o dziecko. Myśli mam okropne. Musze się wziąć za siebie koniecznie! Intensywnie szukam mieszkania nie będzie tak nerwowo przynajmniej.


karola1689 (offline)

22-11-2017 08:20:58

Katowice
Chociaż kocham rodziców nad życie, to dziękuję Bogu, że tak wyszło, że się wyprowadziliśmy dalej, mieszkamy sami i nikt nam się nawet "mimowolnie" nie wtrąca do życia. Z rodzicami męża też byśmy mieszkać nie chcieli, więc wiemy, że musimy sobie radzić sami i dobrze nam z tym.

A nerwowa nie jestem, ale szybko mnie można zdenerwować i trudno mi się uspokoić.
O dziecko się nie martwię. Myślę o nim, zastanawiam się czy wszystko dobrze, ale jestem nastawiona optymistycznie do tego smiling smiley

Bo przecież będzie dobrze, Magdakoma spinning smiley sticking its tongue out

TruskawkoweCiastko248 (offline)

22-11-2017 08:25:14

Łódź
Cytuj
Magdakoma
Dziewczyny a to może hormony do tego wszystkiego. Ale ja to płacze z nerwów i boję się o dziecko. Myśli mam okropne. Musze się wziąć za siebie koniecznie! Intensywnie szukam mieszkania nie będzie tak nerwowo przynajmniej.

Hormony tez robią swoje. Ja czasem wstaje taka zła .. Poprostu bez kija nie podchodz. Albo kąsze jak żmija. . a czasem jestem milutka: -) my tez NASZCZESCIE mieszkamy sami. KOCHAM RODZICÓW bardzo nam pomagają ale pod jeden dach się nie nadajemy :-)


W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

wishingblood (offline)

22-11-2017 08:59:36

Tymbark
Dziewczyny, co do nerwów, to też tak mam. Ostatnio moja sytuacja z mężem znów mnie wykańcza, mam dość. Też cholernie boję się o dziecko, od przedwczoraj mnie podbrzusze bolało, mały strasznie się wiercił, nigdy nie czułam aż tak jego ruchów, nospę brałam, już nie wiem jak sobie z tym poradzić.
Teraz jestem na etapie szukania darmowej porady prawnej (bo na normalną mnie nie stać), jakiegoś psychologa i notariusza do podpisania rozdzielności majątkowej. Do tego muszę się użerać z tym.. człowiekiem. Jeszcze jego mamusia się na mnie obraziła, no bo jak ja mogłam wezwać na niego policję. Ale zastanawiam się, czy nie powiedzieć o wszystkim moim rodzicom. Bo oni nie wiedzą kompletnie o niczym, o żadnej jego akcji..

Jakie to wszystko porąbane. A ja chciałam tylko normalnej rodziny..
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545992, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.