termin na kwiecien 2018

Wysłane przez emilia25 

Magdakoma (offline)

10-04-2018 17:10:55

Grubale
Cytuj
TruskawkoweCiastko248
eye rolling smiley mam przerwę w ktg bo mały się nie rusza mam zjeść coś słodkiego pochodzić i wrócić ...jak tak pójdzie to mnie zostawia cholercia

Mi ostatnio położona trzachala brzuchem nic miłego żeby go obudzić. Słodkie nie zawsze działa już u nas.


Magdakoma (offline)

10-04-2018 17:12:23

Grubale
Cytuj
karola1689
Ja też mam ciągle katar. Ale jakoś nie zwracam za bardzo na to uwagi. Podobno tak się zdarza w ciąży.

Dziś w nocy obudziły mnie skurcze co bardzo mnie cieszy smiling smiley
Mam nadzieję, że w tym tygodniu będzie już po wszystkim.

I mnie to chyba jednak przeziębienie bo non stop zatkany. Nie denerwuje Cię to? Ja szału dostaje nie da się schylic normalnie tylko leci ciurkiem.


TruskawkoweCiastko248 (offline)

10-04-2018 17:27:32

Łódź
Mnie Naszczecie pozwoliła coś zjeść poszłam do bufetu na grzeska i sok i podziałało. Ktg ładne..kolejne w piątek. Teraz czekam aż przestanie padać bo nie mam parasola nie zapowiadało sie na deszcz


W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Magdakoma (offline)

10-04-2018 17:38:45

Grubale
Cytuj
TruskawkoweCiastko248
Mnie Naszczecie pozwoliła coś zjeść poszłam do bufetu na grzeska i sok i podziałało. Ktg ładne..kolejne w piątek. Teraz czekam aż przestanie padać bo nie mam parasola nie zapowiadało sie na deszcz

Wiesz tv mówili że będzie padać :confused:
Fajnie ze wszystko dobrze. Ja kolejne ktg w czwartek.


TruskawkoweCiastko248 (offline)

10-04-2018 17:50:37

Łódź
Cytuj
Magdakoma
Mnie Naszczecie pozwoliła coś zjeść poszłam do bufetu na grzeska i sok i podziałało. Ktg ładne..kolejne w piątek. Teraz czekam aż przestanie padać bo nie mam parasola nie zapowiadało sie na deszcz

Wiesz tv mówili że będzie padać :confused:
Fajnie ze wszystko dobrze. Ja kolejne ktg w czwartek.

Ja telewizję oglądam wieczorem i w nocy..w dzień same trudne sprawy, i inne takie :} wiec nawet nie wlaczam. Hehe :-)


W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

karola1689 (offline)

10-04-2018 18:28:05

Katowice
Ja jeszcze ani razu nie byłam na KTG. Wskazania są podobno po 39 tygodniu ciąży. Ale nie stresuję się.

Od dwóch dni mam też parcie na stolec. Ciekawa jestem kiedy się zacznie smiling smiley

grzywcia5 (offline)

10-04-2018 18:38:03

Trójmiasto
Ja jestem tak rozczarowana lekarzem... dostałam nastepny termin na 8 maja, czyli 16 dni po terminie, czyli co? Mam tak chodzic z przenoszonym dzieckiem? Ani skierowania na ktg ani nic, ale stwierdzil, ze urodze do tego czasu...

W sumie mnie skurcze juz dobre 2 tyg budzą w sobote mialam tak mocne, ze juz sie zbieralismy ale prysznic zlagodzil i skoro czop nie odszedl to sie jeszcze polozylam. I kibelek z automatu... Dzis podobnie, juz chcialam Sylwka budzic, ale rozchodzilam chyba... w kazdym razie bol silniejszy niz te napinki az po sam tylek yawning smiley jutro przyjezdza teściowa to bede sobie szalec, a taka podekscytowana bylam, chcialabym juz winking smiley oczywiście od jutra grinning smiley Karolina ja tez biegam czesciej do wc, w sumie taka przemiana materii nie byłaby zla grinning smiley

Ciekawe ciekawe, ale w sumie dobrze pewnie Szyjka coraz bardziej sie przygotowuje!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

karola1689 (offline)

10-04-2018 18:43:55

Katowice
Grzywcia, ja mam parcie, ale nic z tego nie wychodzi. Zaparcia jak były tak są, ale wcześniej nie miałam takiego uczucia, że ciśnie mnie na odbyt.

Dziś co jakiś czas mam skurcze i zmiana pozycji niewiele daje. Chciałabym mieć już to za sobą smiling smiley

Magdakoma (offline)

10-04-2018 18:47:24

Grubale
Cytuj
karola1689
Grzywcia, ja mam parcie, ale nic z tego nie wychodzi. Zaparcia jak były tak są, ale wcześniej nie miałam takiego uczucia, że ciśnie mnie na odbyt.

Dziś co jakiś czas mam skurcze i zmiana pozycji niewiele daje. Chciałabym mieć już to za sobą smiling smiley

No to lada chwila może odejdą wody.
Ktg moja lekarz zleca od 38 tygodnia. Raz albo dwa razy w tygodniu zależy.


Gosiadw81 (offline)

10-04-2018 20:26:09

Grójec
Nareszcie działa. My rozpakowani. Od poniedziałku od 10:15 jest z nami Maciuś. 3080 i 53 cm troche mniejszy niz na usg. Ale najważniejsze zdrowy. Urodzony przez cc. Dzis juz śmigam jak strzała
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.