termin na kwiecien 2018

Wysłane przez emilia25 

aniate (offline)

10-04-2018 13:48:40

Mierzyn
Czesc, ja jeszcze w dwupaku ale tez coraz ciezej mi chodzic bo boli kosc lonowa.byle do poniedzialku.
Ostatnio dowiedzialam sie czegos ciekawego i postanowilam wam tez napisac bo moze przyda sie ktorejs z was. Otoz maz moze wziac zwolnienie tzw.opiekuncze 14 dni w celu opieki nad zona po operacji jaka jest cc.jest platne 80%.w ten sposob urlop ojcowski 14 dni moze przyda sie pozniej.my z tego skorzystamy bo rodzina daleko i sami tu jestesmy.

TruskawkoweCiastko248 (offline)

10-04-2018 13:55:56

Łódź
Aniate o proszę wcześniej o tym nie słyszałam smiling bouncing smiley mój mąż w świetle prawa nie pracuję więc nam to sie nie przyda ale z tego co było słychać w kwietniowkach większość CC. więc napewno dziewczyna sie przyda: -) czy którejś z Was tym gbs tez wyszedł na + ?


W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

aniate (offline)

10-04-2018 14:03:20

Mierzyn
Dziewczyny po cc mialyscie znieczulenie w kregoslup? Bardzo boli? Ile godzin przed nie moglyscie juz jesc ani pic?

aniate (offline)

10-04-2018 14:04:55

Mierzyn
Ja nie pomoge bo gbs mialam ujemny ale moze to bedzie kolejny argument na cc

Magdakoma (offline)

10-04-2018 14:05:54

Grubale
Mi gbs wyszedł ujemny ale podobno jak dodatni to dają jakiś antybiotyk w dniu porodu.

Ja ogólnie ok. Tez zaczynam zastaniac się czy to nie alergia. Aczkolwiek cały poprzedni tydzień mój mąż się smarkal . Najgorsze ze nic od alergi nie mogę wziąć żeby to sprawdzić nawet.


TruskawkoweCiastko248 (offline)

10-04-2018 14:12:17

Łódź
Cytuj
Magdakoma
Mi gbs wyszedł ujemny ale podobno jak dodatni to dają jakiś antybiotyk w dniu porodu.

Ja ogólnie ok. Tez zaczynam zastaniac się czy to nie alergia. Aczkolwiek cały poprzedni tydzień mój mąż się smarkal . Najgorsze ze nic od alergi nie mogę wziąć żeby to sprawdzić nawet.

Nasza córka ma stwierdzona alergie wiec co roku przechodzimy to samo. . :-)

Ja miałam CC ale 7 lat temu i to taka nagła bo byłam w trakcie SN wiec już byłam po znieczuleniu w kręgosłup. No i kiedyś inaczej sie do siebie dochodziło. Teraz podobno po 6h trzeba wstać ..


W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

MamaMJT (offline)

10-04-2018 14:34:38

Strążyska
Cześć dziewczyny! Ja miałam cc w narkozie. Dziewczyna która ze mną leżała znieczulenie zewnatrzoponowe. W sumie w przygotowaniu do zabiegu niewielka różnica i po także. Od dnia poprzedniego od 21 nie jeść i nie pić. Rano od 6 lewatywa. Ona pojechała na 10:30 na blok ja na 12:30. Potem lezalysmy razem. W dzień zabiegu tylko na lezaco i ja i ona. Na drugi dzień wyciągają cewnik I pionizacja. Najpierw usiąść potem wstać i kąpiel. Dodatni GBS nie wpływa na metodę porodu. Tylko podają antybiotyk.


Magdakoma (offline)

10-04-2018 14:50:55

Grubale
A orientuje się któraś jak to jest jak ja np mam teraz katar cholera wie dlaczego i utrzyma się on nie daj Boże do terminu zabiegu to co wtedy? Jestem załamana. Idę zaraz po czosnek i mleko bo juz nie mam siły na nic. Inhalacje tez robie i g...daje. jestem sfrustrowana i zła.


karola1689 (offline)

10-04-2018 16:43:45

Katowice
Ja też mam ciągle katar. Ale jakoś nie zwracam za bardzo na to uwagi. Podobno tak się zdarza w ciąży.

Dziś w nocy obudziły mnie skurcze co bardzo mnie cieszy smiling smiley
Mam nadzieję, że w tym tygodniu będzie już po wszystkim.

TruskawkoweCiastko248 (offline)

10-04-2018 16:48:59

Łódź
eye rolling smiley mam przerwę w ktg bo mały się nie rusza mam zjeść coś słodkiego pochodzić i wrócić ...jak tak pójdzie to mnie zostawia cholercia


W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545872, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.