termin na kwiecien 2018

Wysłane przez emilia25 

grzywcia5 (offline)

24-03-2018 23:10:48

Trójmiasto
Hej hej

Ja o spaniu nawet nie mowie... NIEWYGODNIE to najlepsze okreslenie, a bol pecherza... makabra.

Kurde musze do lekarza isc kaszel mi zostal i migdalki mam paskudne, gardło boli sad smiley

W koncu na cito spakowalam torby, oczywiście za duzo wszystkiego i sie bede stresowac ze mi ktos uwage zwroci :/ i poukladalam w komodzie Radzia. Moze sie rodzic grinning smiley

ALEKSANDRA współczuję stresu, okropnie jest byc samemu, ja wiekszosc ciazy bylam... i ten stres ze jakby co... to jedna wielka stresowka organizacyjna...

U mnie dzisiaj S. sie wlaczyl syndrom wicia gniazda grinning smiley sprzatal pol dnia, szorowal lazienki, czego ja bym juz az tak dobrze nie zrobiła grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Guzikowa_lbn (offline)

25-03-2018 00:55:33

Lublin
Cytuj
TruskawkoweCiastko248
magdakoma no dlatego mój nic nie wie o tych oknach. Ja chyba też kogoś zawołam żeby przyszedł i trochę ogarnął mieszkanie.Teraz nie za bardzo mogę sprzątać a po porodzie to kto wie jak będę się czuła.
Ja czekam tylko do 13 bo wtedy wraca mąż i niech się dzieję co chce,termin mam na 20 ale mam nadzieję że będzie to trochę szybciej bo później mąż znowu wyjedzie. Jak coś to będziemy musieli pomóc małemu wyjść hehe.

Ja jakoś 2 tygodnie temu tez umylam okna co prawda tylko w pokoju ale już dosłownie nie było przez nie świata widać :-)

Masz na myśli spacer po schodach ? Ponoć pomaga :-)


Spacer po schodach, sex, wypicie olejku rycynowego...duzo by wymieniać, jeśli chodzi o wywołanie porodu po terminie lub w trakcie.

Mi w domu posprzątala mama. Umyla okna, podłogi, balkon itp. Chyba się przerazila, że jakoś się tym nie spinam, a ona jest bardzo pedantyczna w tym temacie. dziecko na huśtawce

Ja dalej nie poprasowalam ubranek. Muszę się za to zabrać w końcu ciąża

TruskawkoweCiastko248 (offline)

25-03-2018 06:10:27

Łódź
Cytuj
Guzikowa_lbn
magdakoma no dlatego mój nic nie wie o tych oknach. Ja chyba też kogoś zawołam żeby przyszedł i trochę ogarnął mieszkanie.Teraz nie za bardzo mogę sprzątać a po porodzie to kto wie jak będę się czuła.
Ja czekam tylko do 13 bo wtedy wraca mąż i niech się dzieję co chce,termin mam na 20 ale mam nadzieję że będzie to trochę szybciej bo później mąż znowu wyjedzie. Jak coś to będziemy musieli pomóc małemu wyjść hehe.

Ja jakoś 2 tygodnie temu tez umylam okna co prawda tylko w pokoju ale już dosłownie nie było przez nie świata widać :-)

Masz na myśli spacer po schodach ? Ponoć pomaga :-)


Spacer po schodach, sex, wypicie olejku rycynowego...duzo by wymieniać, jeśli chodzi o wywołanie porodu po terminie lub w trakcie.

Mi w domu posprzątala mama. Umyla okna, podłogi, balkon itp. Chyba się przerazila, że jakoś się tym nie spinam, a ona jest bardzo pedantyczna w tym temacie. dziecko na huśtawce

Ja dalej nie poprasowalam ubranek. Muszę się za to zabrać w końcu ciąża

Nie no naprawdę sex może być przyczyna wcześniejszego porodu ? Zabawne. To chyba okres wegetacji musimy z mężem wprowadzić ciąża

Moja mama kiedyś też była nastawiona bardzo na sprzątanie, jeszcze z dzieciństwa pamiętam ze non stop mylą okna i zmieniała firanki a teraz jakoś od kad jest na emeryturze sobie odpuscila :-) nie marzę wiec nawet o tym ze zjawi sie u mnie sprzątnąć :}


W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Magdakoma (offline)

25-03-2018 08:32:26

Grubale
Moją mamę tez z okresu dzieciństwa pamiętam ciągle ze szmata w ręku i poganianiem nas do sprzątania. Okropne wspomnienia.
Myślicie że zdrowe jest takie wywoływanie porodu samemu? Ja bym się bała, ale ja się boję wszystkiego.
Wczoraj panie fryzjerki stwierdziły że gdybym nie powiedziała o ciazy to by nie zauważyły. No szlag mnie trafił bez kitu.
Na innym forum dziewczyny z terminem na początku kwietnia juz się wypakowuja jedna po drugiej.


Guzikowa_lbn (offline)

25-03-2018 09:22:08

Lublin
Tak, jeśli chodzi o seks, to w spermie jest naturalna oksytocyna, która od momentu donoszenia ciąży ma wpływ na wywołanie porodu. Dlatego lekarze zalecają wizyty mężów w szpitalu przed porodem, bądź intensywny trening zamiast podawania jej w kroplowce. Serio! zakurzona kanapa

Magda, ja już na temat pisałam, co myślę, jaki chodzi o takie komentarze. W nosie miec i już. Najlepsze rozwiązanie.

Właśnie mnie przeraża to wypakowywanie, ale nie dziwota - w końcu za parę dni kwiecien już żartowniś

wishingblood (offline)

25-03-2018 11:18:23

Tymbark
Ja się zastanawiam czy lekarze specjalnie mnie tak "straszą" tym przedwczesnym porodem, czy po prostu mały od początku robi wszystkim na przekór. grinning smiley od 31tc słyszę, że będę rodzić na dniach, a tu już 38+0 i trzymamy się całkiem dobrze. grinning smiley

TruskawkoweCiastko248 (offline)

25-03-2018 11:23:55

Łódź
Cytuj
wishingblood
Ja się zastanawiam czy lekarze specjalnie mnie tak "straszą" tym przedwczesnym porodem, czy po prostu mały od początku robi wszystkim na przekór. grinning smiley od 31tc słyszę, że będę rodzić na dniach, a tu już 38+0 i trzymamy się całkiem dobrze. grinning smiley

Ja tez już przestałam wierzyć ze za chwile urodzę dosłownie zaraz po tym jak wstane z łóżka :-) urodzić mogę - ba nawet dzisiaj. Mały jest gotowy wiec co za różnica :-)


W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

justa1981 (offline)

25-03-2018 12:20:46

Lucień
Hej dziewczyny, u nas początek 39 tygodnia, no i mógłby już wyjść więc wczoraj sprzątanie domu zaliczyłam, obiad zrobiłam no i męża na sex też namówiłam... i nadal nic... a od kilku dni mnie tak kręci a brzuch już cały czas twardy jak kamień. Ale w piątek na ktg lekarka mnie badała i szyjka owszem skraca się ale główka jeszcze wysoko. Dzisiaj jeszcze rajd po galerii zaliczkę bo mąż chce kurtkę kupić i może się ruszy.
Za to w nocy śpię jak suseł i w dzień tak 1,5 godziny drzemię. A do toalety to tylko raz idę w nocy sama jestem zdziwiona bo wcześniej to nawet 4 rady. Więc dziewczyny głową do góry może jeszcze być lepiej. Pozdrawiam


Guzikowa_lbn (offline)

25-03-2018 13:09:20

Lublin
To mój niech jeszcze siedzi ze 2 tygodnie. Niby jestem gotowa, ale im dluzej, tym lepiej dla niego. Może też przez pryzmat strachu tak mówię smiling bouncing smiley jeszcze chcę zaliczyc dwie wizyty u położnej, może się uspokoję :sm191:

Magdakoma (offline)

25-03-2018 15:51:40

Grubale
A ja nie chce żeby jeszcze wyskakiwal mały. Niech siedzi ile wlezieżartowniś


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.