termin na kwiecien 2018

Wysłane przez emilia25 

karola1689 (offline)

23-03-2018 22:16:03

Katowice
Wszystko się ułoży dziewczynki. Musi być dobrze! smiling smiley

TruskawkoweCiastko248 (offline)

23-03-2018 22:19:35

Łódź
Cytuj
grzywcia5
Hej hej

Ciastko ale spokojnie, po pierwsze wystarczy, ze zaczniesz narzekac na bol blizny i robia cc, ja z chlopakami szlam bez skierowania do szpitala, ale cc byla oczywista, chociaz nie powiem, jak mi nie dal skierowania/zalecenia balam sie jak diabli SN bo cala ciaze zylam z mysla o cc. Teraz stwierdzilam, ze jak zaczne panikowac to musza mi cc zrobic i koniec. Zreszta, mowilas, ze Antos duzy, to watpie zeby ryzykowali, mniej chetni sa zwykle na proby sn po cc bo to jest porod, przy ktorym sztab czuwac musi. Wrecz kobiety narzekaja ze za szybko sie na cc decyduja.


Ja dzisiaj reklamowalam fryzjera, zrobila mi ŻÓŁTE wlosy i spalila skore glowy, nawet nie chce myslec jaka chemia w to dziecko poszla sad smiley p, a niby najlepsza fryzjerka i droga... i zapewniala, ze wszystko bezpiecznie... dzisiaj gadalam z inna i zaproponowala mi to samo co omawialam ze swoja dotychczasowa przez telefon.. Boze... co 2 mies robie i nigdy takich rzeczy sad smiley

Ja jednak chce rodzic w Pucku, zmieniam zdanie co 3 minuty, ale jakos sobie nie wyobrazam, ze Tata tylko 2 h po porodzie moze przy dziecku byc a pozniej przez szybke... ja super wspominam.swoj pierwszy porządny prysznic po cc gdzie S siedzial z Malutkimi.. i bylam spokojna

To jak mnie wkurza to będę kłamała ze mnie boli :-)

Ale przygoda.. Wspolczuje Ci.. Kobieta chce być piękna a PROFESJONALIŚCI ja oszpecaja..

Wiesz nie ma rejonizacji i możemy rodzic w którym szpitalu chcemy wiec masz prawo zmieniać zdanie. Ja tez szukałam szpitala w którym to mąż będzie mógł kangurowac później odda Antonia poloznej dokoncza procedury medyczne i znowu będziemy mogli być razem już we 3. Nikt nie wygania i nie przegania. Dla mnie było bardzo ważne aby dziecko było przy mnie cały czas i zeby mógł mąż o każdej porze dnia i nocy być przy nie jeśli Będzin chciał. To ważne dni dla nas. Będziemy padniete nie oszukujmy sie. A pomocna dłoń męża sie przyda. Ja potrzebuje tez wsparcia psychicznego i wiem ze On mnie uspokoi kiedy będę potrzebowala


W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Magdakoma (offline)

23-03-2018 22:50:38

Grubale
O nie! Ja jutro do fryzjera! Nie mam blond ale jak.mi zrobią masakrę na głowie to będę wsciekla i będę wyc!
Ja nie znam procedur szpitala w którym będę rodzić ale ja wyboru nie mam niestety.
Stresuje się tym co będzie po urodzeniu z moim Stasiem.


grzywcia5 (offline)

24-03-2018 00:17:56

Trójmiasto
Ja tez Go potrzebuje a juz zwlaszcza przy porodzie, nie chce byc sama, nie wyobrazam sobie, tym bardziej po tych wwszystkich rozstaniach..

Magda na pewno wyjdziesz zadowolona, blond jest najgorszy do robienia ja cala ciaze mialam pasemka, ale wczoraj rozmawiajac z fryzjerka stwierdzilam, ze cala glowe szybciej mi zrobi (a juz miałam cala nie raz, wiec co tam) no i mi zepsula... mam nadzieje, ze we wtorek naprawia bo narazie wygladam patologicznie.. na prawde jakbym sobie sama farbowala i mam zoltopomaranczowe, dramat! Ja wiem, ze ze Stasiem bedzie dobrze, musi byc. Mocno w to wierze!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Goska79 (offline)

24-03-2018 08:03:11

Warszawa
Cytuj
Magdakoma
O nie! Ja jutro do fryzjera! Nie mam blond ale jak.mi zrobią masakrę na głowie to będę wsciekla i będę wyc!
Ja nie znam procedur szpitala w którym będę rodzić ale ja wyboru nie mam niestety.
Stresuje się tym co będzie po urodzeniu z moim Stasiem.

Jezeli chodzi o Bielanski to o poloznych sa rozne opinie. Ale jesli chodzi o specjalistow i sprzet to nie ma lepszego szpitala w W-wie. Ze Stasiem bedziecie w bardzo dobrych rekach.
Z reszta liczba urodzen mowi sama za siebie.
Polozna tez czlowiek, czasem moze miec gorsza godzine czy chwile, ja robie jak Ty grzecznie pytam, dziekuje. Nic tak nie uspkakaja jak kultura, taki maly trik a naprawde dziala cuda

Magdakoma (offline)

24-03-2018 08:22:47

Grubale
My też mocno wierzymy i modlimy się o nasze serduszko. Tylko czasami człowieka nachodzi chwila słabości aż jestem zła na siebie. Bo siadam myślę i płaczę. Czarnych myśli jest czasami za dużo :confused:

TrusawkoweCiastko jak wyniki taty ?


Magdakoma (offline)

24-03-2018 08:25:34

Grubale
Cytuj
Goska79
O nie! Ja jutro do fryzjera! Nie mam blond ale jak.mi zrobią masakrę na głowie to będę wsciekla i będę wyc!
Ja nie znam procedur szpitala w którym będę rodzić ale ja wyboru nie mam niestety.
Stresuje się tym co będzie po urodzeniu z moim Stasiem.

Jezeli chodzi o Bielanski to o poloznych sa rozne opinie. Ale jesli chodzi o specjalistow i sprzet to nie ma lepszego szpitala w W-wie. Ze Stasiem bedziecie w bardzo dobrych rekach.
Z reszta liczba urodzen mowi sama za siebie.
Polozna tez czlowiek, czasem moze miec gorsza godzine czy chwile, ja robie jak Ty grzecznie pytam, dziekuje. Nic tak nie uspkakaja jak kultura, taki maly trik a naprawde dziala cuda

Jesteś z Warszawy? Trochę mnie zrazil jeden lekarz do tego szpitala a teraz pani doktor wręcz przeciwnie. Ja po prostu bym chciała być bliżej domu ale dla dobra maluszka musze być tam. Nie znam opinii na temat tego szpitala ani specjalistów czy ich osiągnięc.


Goska79 (offline)

24-03-2018 08:40:12

Warszawa
Tez mialam tam rodzic, mimo ze czesto zdarza sie lezec na korytarzu i innym pietrze niz dzidzius. Opinie miesxane, ze lepiej wykupic polozna, ale to chyba jak wszedzie... Ja bylam zdecydowana ze wzgledu na super kadre i sprzet dla dzidziusia gdyby cos sie dzialo. Zmienilam zdanie tylko ze wzgledu na to ze III stopnia szpital otworzyli blizej nas, no i z mlodym wszystko w porzadku. Ale nie do konca jestem przekonana, bo nie bralam innego szpitala pod uwage

TruskawkoweCiastko248 (offline)

24-03-2018 09:20:21

Łódź
Cytuj
Magdakoma

TrusawkoweCiastko jak wyniki taty ?

Hej. Tata schowal teczke i nic nie wiadomo.. 4 kwietnia ma wizyte u onkologa na 8 rano i mama z nim jedzie. Może uda jej sie coś dowiedzieć w jego sprawie. Tata jest strasznie skryty i nie chce nikogo martwić. Chyba nie rozumie ze nam byłoby łatwiej znając diagnozę. Ale może musi to najpierw sam przetrawic. Później w czerwcu jedzie na pierwsza kontrolę do tego szpitala co go operowali będzie miał kolonoskopie, Rtg klatki piersiowej i tomograf brzufha. I tak co 3 miesiące albo co pól roku.

Kurcze dziś znowu miałam słaba noc.. Co godzinę sie budzilam i byłam Wyspana. . nawet śniadanie zjadłam już o 3 ! ciąża


W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Magdakoma (offline)

24-03-2018 09:31:05

Grubale
Cytuj
TruskawkoweCiastko248

TrusawkoweCiastko jak wyniki taty ?

Hej. Tata schowal teczke i nic nie wiadomo.. 4 kwietnia ma wizyte u onkologa na 8 rano i mama z nim jedzie. Może uda jej sie coś dowiedzieć w jego sprawie. Tata jest strasznie skryty i nie chce nikogo martwić. Chyba nie rozumie ze nam byłoby łatwiej znając diagnozę. Ale może musi to najpierw sam przetrawic. Później w czerwcu jedzie na pierwsza kontrolę do tego szpitala co go operowali będzie miał kolonoskopie, Rtg klatki piersiowej i tomograf brzufha. I tak co 3 miesiące albo co pól roku.

Kurcze dziś znowu miałam słaba noc.. Co godzinę sie budzilam i byłam Wyspana. . nawet śniadanie zjadłam już o 3 ! ciąża

Rozumiem. No łatwiej byłoby wiedzieć to prawda. Miejmy nadzieję że będzie wszystko dobrze.
Ja juz w nocy wstaje co godz lub 1.5 do toalety. Nie ma się co dziwić że potem pół dnia bym spała :confused:






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-24 09:33 przez Magdakoma.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.