termin na kwiecien 2018

Wysłane przez emilia25 

karola1689 (offline)

27-02-2018 13:04:16

Katowice
Co do krwi pępowinowej to my też się nie decydujemy. To są jednak duże koszty i abonament za przechowywanie. I nie wiadomo czy w ogóle się z tego skorzysta.

Nie byłam u lekarza na dodatkowej wizycie. Mam w poniedziałek. Czytałam, że teraz tak może być, bo dziecko napiera na spojenie. Jeśli ból byłby cały czas i nie przechodziłoby po odpoczynku to wtedy jest powód do niepokoju. Więcej leżę i odpoczywam i wtedy napiera mnie na pachwiny, więc to normalne. A ból jak na okres od czasu do czasu to oznaka, że macica przygotowuje się do porodu i to też normalne w tym okresie ciąży.

Dlatego nie panikuję tylko relaksuję się smiling smiley

Magdakoma (offline)

27-02-2018 16:27:59

Grubale
My juz po badaniu. Wieści pocieszające bo serce wygląda dużo lepiej niż na początku i być może ze będziemy rodzic u siebie ciąża. Z radości kupiliśmy w ikea Staskowi komodę smiling bouncing smiley. Klocek prawie 2 kg waży.






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-27 16:28 przez Magdakoma.

TruskawkoweCiastko248 (offline)

27-02-2018 16:34:46

Łódź
Karola ja tez od jakiegoś czasu codziennie miewam ból wzgórza lonowego i ból pachwin. Ale leżę ... Leżę i leżę .. Wtedy jest lepiej. Krocze najbardziej boli gdy idę spać .. Ale mam taka duża poduche która trzymam miedzy nogami wtedy ból jest mniejszy. :-)
No Madzia to już duży chłopak :-) nasz wazyl w zeszłym tygodniu 2200!


W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Magdakoma (offline)

27-02-2018 18:06:24

Grubale
Wow spory ten Wasz Antoni! No ja to marze o bobasku ponad 3 kgmłody rycerz


TruskawkoweCiastko248 (offline)

27-02-2018 18:44:17

Łódź
Cytuj
Magdakoma
Wow spory ten Wasz Antoni! No ja to marze o bobasku ponad 3 kgmłody rycerz

Kiedy teraz lekarz powinien wysłać nas na USG dziewczyny ? Chodzi mi o obowiązkowe. Bo u mnie nie jest robione na każdej wizycie. Chyba 35-37 tc ?


W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Guzikowa_lbn (offline)

27-02-2018 19:11:50

Lublin
Cytuj
TruskawkoweCiastko248
Wow spory ten Wasz Antoni! No ja to marze o bobasku ponad 3 kgmłody rycerz

Kiedy teraz lekarz powinien wysłać nas na USG dziewczyny ? Chodzi mi o obowiązkowe. Bo u mnie nie jest robione na każdej wizycie. Chyba 35-37 tc ?

Mi ostatnio rzekł, że około 36 tc.
Ale zrobiłam sobie na własną rękę usg 3d /4d w piątek, czyli na przełomie 32 /33 tc. Chcieliśmy Maksa podejrzeć jeszcze w ostatniej chwili i się udało! Ważył wtedy 2050 smiling bouncing smiley

Magda cieszę się, że wszystko ok!!! ma ły palacz

Goska79 (offline)

27-02-2018 19:16:15

Warszawa
Cytuj
TruskawkoweCiastko248
Wow spory ten Wasz Antoni! No ja to marze o bobasku ponad 3 kgmłody rycerz

Kiedy teraz lekarz powinien wysłać nas na USG dziewczyny ? Chodzi mi o obowiązkowe. Bo u mnie nie jest robione na każdej wizycie. Chyba 35-37 tc ?

Tak jak napisalas 35-37 tc. Chociaz niekiedy robia jeszcze 18-22, ale odplatnie...

Magdakoma (offline)

27-02-2018 19:16:35

Grubale
Cytuj
Guzikowa_lbn
Wow spory ten Wasz Antoni! No ja to marze o bobasku ponad 3 kgmłody rycerz

Kiedy teraz lekarz powinien wysłać nas na USG dziewczyny ? Chodzi mi o obowiązkowe. Bo u mnie nie jest robione na każdej wizycie. Chyba 35-37 tc ?

Mi ostatnio rzekł, że około 36 tc.
Ale zrobiłam sobie na własną rękę usg 3d /4d w piątek, czyli na przełomie 32 /33 tc. Chcieliśmy Maksa podejrzeć jeszcze w ostatniej chwili i się udało! Ważył wtedy 2050 smiling bouncing smiley

Magda cieszę się, że wszystko ok!!! ma ły palacz

Dziękuję smiling bouncing smiley.

Ja takie oficjalne jak to nazwala moja ginekolog miałam w 31 tygodniu. Ale powiedziala ze bedziemy podglądać małego na każdej wizycie. A jak robią na NFZ trudno mi powiedzieć.


TruskawkoweCiastko248 (offline)

27-02-2018 19:21:15

Łódź
Cytuj
Goska79
Wow spory ten Wasz Antoni! No ja to marze o bobasku ponad 3 kgmłody rycerz

Kiedy teraz lekarz powinien wysłać nas na USG dziewczyny ? Chodzi mi o obowiązkowe. Bo u mnie nie jest robione na każdej wizycie. Chyba 35-37 tc ?

Tak jak napisalas 35-37 tc. Chociaz niekiedy robia jeszcze 18-22, ale odplatnie...

Miałam to w 18-22, teraz miałam w 30 ale mówił ze będzie jeszcze jedno właśnie
Ja w sumie w ciąży miałam już 6 razy USG. I wszystkie na nfz poszły, z tym ze 2 miałam zrobione w szpitalu ze względu na różne powiklania w to konflikt pepowinowy a to podejrzenie saczenia wód plodowych

W 7 tc, 13tc, 23tc, 25tc, 30tc, i 32tc


W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-27 19:32 przez TruskawkoweCiastko248.

Goska79 (offline)

27-02-2018 19:42:48

Warszawa
Cytuj
TruskawkoweCiastko248
Wow spory ten Wasz Antoni! No ja to marze o bobasku ponad 3 kgmłody rycerz

Kiedy teraz lekarz powinien wysłać nas na USG dziewczyny ? Chodzi mi o obowiązkowe. Bo u mnie nie jest robione na każdej wizycie. Chyba 35-37 tc ?

Tak jak napisalas 35-37 tc. Chociaz niekiedy robia jeszcze 18-22, ale odplatnie...

Miałam to w 18-22, teraz miałam w 30 ale mówił ze będzie jeszcze jedno właśnie
Ja w sumie w ciąży miałam już 6 razy USG. I wszystkie na nfz poszły, z tym ze 2 miałam zrobione w szpitalu ze względu na różne powiklania w to konflikt pepowinowy a to podejrzenie saczenia wód plodowych

W 7 tc, 13tc, 23tc, 25tc, 30tc, i 32tc

To dobrze, czlowiek spokojniejszy, a mlodemu nie zaszkodzi. U nas usg jest co wizyta. Test Pappa i polowkowe robilam ze skierowaniem na NFZ z racji wieku... Zobaczymy co powie teraz na wizycie czy zrobi sama.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.