termin na kwiecien 2018

Wysłane przez emilia25 

Goska79 (offline)

27-02-2018 08:35:09

Warszawa
W banku nad ktorym sie zastanawiamy jesli nie pobiora krwi to zwracaja koszt zestawu pobraniowego. Jesli bedzie jej za malo to decydujemy czy warto ja trzymac. Jak nie to jedst niszcxona i rowniez nie ponosimy kosztow. Poki co to koszt zestawu to 600zl, i 1000 platne po pobraniu i zbadaniu. Pozniej oplata coroczna 850. My bierzemy pod uwage dwie kasety z podzielonymi probkami, zeby w razie potrzeby nie rozmrazac calosci.

TruskawkoweCiastko248 (offline)

27-02-2018 08:50:50

Łódź
Magda bo niby powinno sie przed porodem zapytać w szpitalu czy jest osoba do tego przeszkolona.

Ceny zależą od miejsca.

Co ma być to będzie. Nam szkoda czasu i pieniędzy na to :-)

Teraz wymyślają szczepionki 6w1 , pobieranie i hodowanie krwi.. Kto ma umrzeć ten umrze. Skończyły sie czasy ze ludzie żyją po 100 lat.


W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Guzikowa_lbn (offline)

27-02-2018 09:33:47

Lublin
My też nie będziemy korzystac z banku krwi. ciąża

MamaMJT (offline)

27-02-2018 09:36:21

Strążyska
Wg danych to długość życia wzrasta. Od 1990 średnio o 7 lat. I jest to zasługa postępów w medycynie...
Gdyby moje dziecko zachorowało nie potraktowalabym tego w kategoriach jak ma umrzeć to umrze. Każdy umrze. Kiedyś. Ale są sytuacje kiedy się robi wszystko żeby to nie było już.


Magdakoma (offline)

27-02-2018 10:00:45

Grubale
Cytuj
Goska79
W banku nad ktorym sie zastanawiamy jesli nie pobiora krwi to zwracaja koszt zestawu pobraniowego. Jesli bedzie jej za malo to decydujemy czy warto ja trzymac. Jak nie to jedst niszcxona i rowniez nie ponosimy kosztow. Poki co to koszt zestawu to 600zl, i 1000 platne po pobraniu i zbadaniu. Pozniej oplata coroczna 850. My bierzemy pod uwage dwie kasety z podzielonymi probkami, zeby w razie potrzeby nie rozmrazac calosci.

Tylko się upewnij ze masz to w umowie czarno na białym. Bo z nimi to roznie bywa.


Magdakoma (offline)

27-02-2018 10:01:39

Grubale
Cytuj
MamaMJT
Wg danych to długość życia wzrasta. Od 1990 średnio o 7 lat. I jest to zasługa postępów w medycynie...
Gdyby moje dziecko zachorowało nie potraktowalabym tego w kategoriach jak ma umrzeć to umrze. Każdy umrze. Kiedyś. Ale są sytuacje kiedy się robi wszystko żeby to nie było już.

Z jednej strony tak. Ale co my możemy. Co ma być to będzie. Jak synek?


MamaMJT (offline)

27-02-2018 10:12:46

Strążyska
Cytuj
Magdakoma
Wg danych to długość życia wzrasta. Od 1990 średnio o 7 lat. I jest to zasługa postępów w medycynie...
Gdyby moje dziecko zachorowało nie potraktowalabym tego w kategoriach jak ma umrzeć to umrze. Każdy umrze. Kiedyś. Ale są sytuacje kiedy się robi wszystko żeby to nie było już.

Z jednej strony tak. Ale co my możemy. Co ma być to będzie. Jak synek?

Jasne, że czasem nic się nie da. Niestety średnio. Strasznie jest słaby. Ale każdy dzień się staramy wykorzystać ile się da. Teraz zupę gotujemy razem.


Magdakoma (offline)

27-02-2018 11:02:27

Grubale
Ja właśnie czekam na echo. Trzymajcie kciuki. Dziś mam kiepski dzień albo to przez te przejechane km. Duszno w aucie było. Za mocno mąż podkrecil ogrzewanie. Mówiłam 2 razy ale nagrzal jak szalony.


MamaMJT (offline)

27-02-2018 11:07:46

Strążyska
Cytuj
Magdakoma
Ja właśnie czekam na echo. Trzymajcie kciuki. Dziś mam kiepski dzień albo to przez te przejechane km. Duszno w aucie było. Za mocno mąż podkrecil ogrzewanie. Mówiłam 2 razy ale nagrzal jak szalony.

Musi być dobrze. Trzymam mocno. Daj znać. Choć innej opcji że dobrze nie bierzemy pod uwagę :-)


Goska79 (offline)

27-02-2018 12:55:21

Warszawa
Cytuj
MamaMJT
Ja właśnie czekam na echo. Trzymajcie kciuki. Dziś mam kiepski dzień albo to przez te przejechane km. Duszno w aucie było. Za mocno mąż podkrecil ogrzewanie. Mówiłam 2 razy ale nagrzal jak szalony.

Musi być dobrze. Trzymam mocno. Daj znać. Choć innej opcji że dobrze nie bierzemy pod uwagę :-)

Dokladnie musi byc dobrze!!!!!!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.