termin na kwiecien 2018

Wysłane przez emilia25 

TruskawkoweCiastko248 (offline)

20-05-2018 19:06:01

Łódź
Dziewczyny a jak u Was z miesiaczka? Ja jestem w trakcie pierwszej... Dostałam w dniu kiedy syn konczyl 4 tydzień. Bezbolesna ale jaka obfita .... Nie nadazam z podpaskami z


W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Magdakoma (offline)

20-05-2018 21:44:04

Grubale
Cytuj
TruskawkoweCiastko248
Dziewczyny a jak u Was z miesiaczka? Ja jestem w trakcie pierwszej... Dostałam w dniu kiedy syn konczyl 4 tydzień. Bezbolesna ale jaka obfita .... Nie nadazam z podpaskami z
nie

Ja myślę że to nie miesiączka tylko nadal się oczyszczasz. Ja jutro 5 tydzień i dalej plamienia. Żelazo spadło do 28 a normalnie jest 38 i biore tardyferon


karola1689 (offline)

21-05-2018 05:54:34

Katowice
Odkąd mały skończył 4 tygodnie to właściwie nie mam nawet plamień. Używam wkładek.

Nie mogę uwierzyć, że już jutro minie 5 tygodni!

KP nam się unormowało, mały ładnie w nocy śpi.

Co do smoczka... nasz synek ma tak duży odruch ssania, że czasem muszę dać. Dzięki temu uwolniłam się od ciągłego wiszenia na cycu.

Mały złościł się przy piersi, bo chciał possać, a leciało mleko. Wszystko się wyjaśniło i teraz już w pełni mogę się się cieszyć mleczną drogą i macierzyństwem smiling smiley

TruskawkoweCiastko248 (offline)

21-05-2018 06:15:18

Łódź
Cytuj
Magdakoma
Dziewczyny a jak u Was z miesiaczka? Ja jestem w trakcie pierwszej... Dostałam w dniu kiedy syn konczyl 4 tydzień. Bezbolesna ale jaka obfita .... Nie nadazam z podpaskami znie

Ja myślę że to nie miesiączka tylko nadal się oczyszczasz. Ja jutro 5 tydzień i dalej plamienia. Żelazo spadło do 28 a normalnie jest 38 i biore tardyferon

Oczyszczanie zatrzymalo mi sie już dawno. Byłam na kontroli na IP wtedy i powiedzieli ze nie oczyszczam sie bo nie mam z czego - zasługa Pani Ordynator która przeprowadzala mi CC.

Mam okres. Po tabletkach które brałam od pierwszego dnia po porodzie na zatrzymanie laktacji okres występuje wcześniej.


W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

trussska (offline)

21-05-2018 09:27:24

Truskawowe ja karmie piersia i narazie okrsu nie mam...tzn. mam teraz male krwawienia, bo zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne.
Przy poprzednich dzieciakach okres dostalam pozno ok. 7 -9 miesiaca - jak dzieciaki mniej zaczely ciagnac piers.
u mnie oczyszczanie tez szybko sie skonczylo, bo przy cc mnie wyczyscili.

Karolasuper, ze kp sie unormowalosmiling smiley

a tak dzieciaki rosna rosna jak na drozdzachsmiling smiley moja zaraz 2 miesiace skonczysmiling smiley

zmykam podzialaćwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

TruskawkoweCiastko248 (offline)

21-05-2018 09:35:34

Łódź
Cytuj
trussska
Truskawowe ja karmie piersia i narazie okrsu nie mam...tzn. mam teraz male krwawienia, bo zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne.
Przy poprzednich dzieciakach okres dostalam pozno ok. 7 -9 miesiaca - jak dzieciaki mniej zaczely ciagnac piers.
u mnie oczyszczanie tez szybko sie skonczylo, bo przy cc mnie wyczyscili.

Karolasuper, ze kp sie unormowalosmiling smiley

a tak dzieciaki rosna rosna jak na drozdzachsmiling smiley moja zaraz 2 miesiace skonczysmiling smiley

zmykam podzialaćwinking smiley

Ja dopiero będę szła 1 czerwca do ginekologa na kontrolę wiec wtedy tez wezmę tabletki :-)

Tak... Maluszki rosną. Ja pamiętam ze dopiero co wrocilismy z szpitala do domu a On już miesiąc ma ..

Ja zaprowadziłam córkę do przedszkola. Wrocilam to akurat Synus sie wyspal to sie przebralismy najedlismy bawiliśmy sie 2 godzinki i właśnie odpływa :-) wiec ja mam relaks przy kawce.

Pogoda super wiec po obiedzie idziemy z dziećmi na spacer, córka będzie sie uczyła jazdy na rolkach: -)


W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

TruskawkoweCiastko248 (offline)

21-05-2018 10:06:03

Łódź
Mały śpi a ja przeżyłam olśnienie: -) w jakim czasie po złożeniu wniosku o 500+ dostalyscie decyzję? Ja skladalam przez stronę swojego banku i nadal cisza, już miesiąc minął, dzwoniłam do urzędu i jest decyzja mam czekać aż przyjdzie - listem do skrzynki. Muszę jeszcze sie ruszyć o to becikowe ... Nadal nie byłam


W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

grzywcia5 (offline)

21-05-2018 10:26:59

Trójmiasto
Dzięki Ciastko złoże skargę na Nią... a tak mnie namawiała bym z Nią rodziła... :/ Dziękuję S, że mnie na ten Puck namawiał... ja też jeszcze miesiączki nie mam, choć miałam wrażenie, że się zaczyna. Przy chłopcach szybko miałam mimo kp. Teraz lece też na wkładkach dobry tydzień.
Na rozpatrzenie mają dokładnie miesiąc, ale mi babka powiedziała, że dostane wyrównanie. Czekam jeszcze, ale u nas jest opoźnienie, bo był błąd (tak mnie babka wprowadziła, przez to że przed porodem składałam na Kubę) Niby mam wyównianie dostać. W większości gmin wypłata jest po 24, w Gdyni koło 10.

Karola no i super, Radzio identycznie ma. Wścieka się, że leci mu mleko, a smoka tak ssie, że mamy wrażenie jakby chciał go zjeść winking smiley i usypia, w końcu chłopcy nasi z tego samego dnia! I doskonale pamiętam, że w podobnym czasie miałyśmy te 6 (czy 7? ) cm rozwarcia grinning smiley


Radziuś mój ma katar... to jest straszne, chłopcy Go zarazili, bo ledwo do pkola wrócili i infekcja... sad smiley sad smiley ściągam Mu, ale tak mi serce pęka, bo zamiast mu się kojarzyć z miłościa itp dręcze swoje dziecko aspiratorem.. sad smiley sad smiley tak się biedny męczy, pierwszego dnia krztusił się cały dzień.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

trussska (offline)

22-05-2018 08:25:20

Witam wtorkowosmiling smiley

jak tam u Was Kochane Mamuski?

u nas spoko,,,dzieciaki w szkole i przedszkolu...Michalinka sobie spiunia...ja pracuje...
pozniej idziemy na targ zakupic kwiatuszki na balkoniksmiling smiley bedziemy sadzicsmiling smiley

pierwsze szczepienie mamy na 7 czerwca.

my nie mamy monitoru oddechu, niegdy nie mielismy...ale wiem, ze to fajna rzecz na pewnosmiling smiley

Grzywcia oj biedaczek z tym katarkiem..trzymacjie sie

Magdajak u Was?

Kochane...mamy po cc...już cwiczycie?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

justa1981 (offline)

22-05-2018 09:53:22

Lucień
Ja dostawałam miesiączkę w siódmym tygodniu po porodzie mimo karmienia piersią. Dziś jest równo 6 tygodni więc czekam. Dziś też wizyta u gina a jutro endokrynolog zobaczymy co tam z lekami.
Co do ćwiczeń to od dwóch tygodni korzystam z bieżni 3 razy w tygodniu, bardzo bym chciała wrócić do fitnessu ale mąż ma zawirowania w pracy a bez niego trudno się zorganizować tak żeby wyjść nawet na te 1,5 godzinki.
Mały rośnie. Za tydzień dłuższy weekend, mykamy nad Bałtyk już nie mogę się doczekać :joliecouette:


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547700, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.