lutowe mamusie 2018

Wysłane przez Zuzik17 

MamaWera (offline)

25-11-2017 13:24:01

Wolsztyn
Ja też nie chciałabym nikogo opłacać, nigdy nie wiadomo czy nie wypadną wtedy ferie zimowe dzieci z piłką
Poza tym tyle jest wydatków i bez tego... Ja spotkałam się już pierwszy raz z położna środowiskowa i umówiłam się na następne spotkania. Ona uczy oddychania itp. To mi wystarczy.


MamaWera (offline)

25-11-2017 13:24:31

Wolsztyn
No i zabieram tatusia dziecka na porodówkę


Anonimowy użytkownik (offline)

26-11-2017 11:21:47

Hej mamusie smiling smiley wybaczcie, że nie nadrabiam waszych wcześniejszych postów.
Generalny remont, ścian, CO, podłóg i kuchni w kuchni zakończony. Nigdy więcej remontów! przeżyłam traumę! ;p
Wszystkie jesteście po badaniu na krzywą cukrową? i czy też miałyście 3 razy pobieraną krew z jednego wkłucia? U nas wyniki dobresmiling smiley
cukrzycowym mamusiom współczuję ale jednocześnie pocieszajcie się faktem zbliżającego się porodu a z nim końca cukrzycy.
Mój mąż od porodówki wybrania się jak może, raz był i więcej nie chce;p No i będę musiała zmusić go fochem z przytupem grinning smiley
Co macie kupione dla swoich maluszków? lub czego jeszcze nie macie?
Ja, mam tylko ubranka a resztę w styczniu bo po świętach bez szału i na początku wyprzedażygrinning smiley
Miłej niedzieli
pozdrawiamy smiling smiley

alexia0806 (offline)

26-11-2017 17:30:56

Przymiarki
Czesc Izam remonty dają w kość ale później jest pięknie. Ja mam tylko kilka ubranek malych wiecej większych. Sporo musze kupic ale nie szaleje z ilościami bo niemowlak szybko rośnie. Każdy z rodziny cos tam kupi wiec nie ma potrzeby jeszcze dokupywać. Po nowym roku cos kupie. Łóżeczko turystyczne bede miala po mojej 1 córce teraz tez córeczka. Musze kupic wózek oczywiście kosmetyki dla dziecka no i pewnie cos tam się jeszcze przypomni. Moze jakas stronke z tanimi ubrankami znasz?



<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="

Anonimowy użytkownik (offline)

26-11-2017 18:54:53

Alexia. Nie znam takich stron. Od 9. 12. Rusza akcja w rosmannie 2+2 gratis w klubie na kosmetyki dla niemowląt. Ostatnio dostalam olejek za 1gr. Ja, właśnie korzystam z okazji. Dużo ubranek kupilam w pepco , h&m i c&a.

alexia0806 (offline)

27-11-2017 05:55:17

Przymiarki
Hejka tez zamierzam kupic cos w pepco i txm bo malutkie nie opłaca sie drogich kupować. Na kiedy masz termin?kosmetyki i pampersiki tez musze kupic



<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="

Anonimowy użytkownik (offline)

27-11-2017 11:42:25

Hej smiling smiley
Jak wasze samopoczucie? u nas okgrinning smiley odchamiłam się na zakupachgrinning smiley

Alexia, pewnie, że się nie opłaca. Na allegro są paki ubranek w różnych rozmiarach i chyba skuszę się 56-62 rozm. Bodziaki i ubranka przylegające do cialka kupuję nowe. Reszta z promocji albo właśnie pakę jakąś wyszukam smiling smiley

W przyszłym tyg. moje dziecko z przedszkolu ma warsztatty ozdób Bożonarodzeniowych i będziemy robić bałwanka ze skarpetek (nowych ;p)i dzisiaj kupiłam potrzebne akcesoriasmiling smiley

Alexia, i witaj w grupiesmiling smiley nie pamiętam czy witałam się z Tobą.
Milego dnia smiling smiley

alexia0806 (offline)

28-11-2017 10:26:04

Przymiarki
Witaj Izam ja sporo ubranek dostane wiec nie wiem czy bede cos kupywala malusiego. Pare ubranek mam po 1 córci to chyba wystarczy. Po narodzinach kupie wózek a Ty juz kupilas?



<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="

MamaWera (offline)

28-11-2017 19:21:50

Wolsztyn
Wyslalam prośbę o przyjęcie mnie do grupy. Jedna mama już urodziła w tym tygodniu, w którym jestem ja. O kurczę: -)


Anonimowy użytkownik (offline)

29-11-2017 10:21:42

Hej smiling smiley jest jeszcze grupa mamusie lutowe, tam również jedna mama urodziła bliźniaki ale przed 30tc. Nie wiem co z maleństwami sad smiley
W razie czego zapraszam smiling smiley
Miłego dnia smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547290, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.