lutowe mamusie 2018

Wysłane przez Zuzik17 

alexia0806 (offline)

06-12-2017 06:14:40

Przymiarki
Cześć dziewczyny
Maleństwo ma 1300g 35 cm
Musze się oszczędzać i wylegiwać
Oczywiście luteine dowcipnie musze brać
Magnez 3x1 tabl.
Sprawdzac śluz bo mam czasem mokra plamę na bieliźnie i jak będzie tego wiecej to mam jechac na izbę i sprawdzić czy to nie wody sie sączą
A tak to kolejna wizyta 10 stycznia
Isia czasem cale paki ubrań ludzie za grosze sprzedają na forum zapisz sie na takie forum z Twojej okolicy takie malutkie to się nie opłaci drogich kupować no ale to każdego decyzja
Dzis przyjeżdża znajoma z ubraniami ciekawa jestem co tam ciekawego przywiezie zrobiłam paczkę ze słodyczami dla jej dzieci w podzięce pieniążków by nie chciała a tak to chociaż dzieci sie ucieszą.
Święta sie zbliżają moi rodzice i siostra do mnie przyjada tak sie cieszę.A Wy jak święta spędzacie miłego dnia



<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="

martii1 (offline)

06-12-2017 08:15:02

Dwory Pierwsze
Isia- poszukaj na forum i na niemieckich Kinderflofmarkt, bo mieszkasz przy granicy. Ja mam dla dzidzi prawie wszystko uzywane. Co do ciuszkow, to uzywane najlepsze dla noworodka, bo bawelna podobno dopiero po 16-tym praniu staje sie miekka. A poza tym takie ciuszki sa niezniszczone, bo takie malenstwo to tylko lezy, je i spiwinking smiley
alexia- ciesze sie, ze wszystko dobrze. Zobaczysz, urodzisz w terminie piekna i zdrowa dzidziesmiling smiley
Ja mam dzisiaj wizyte u gina. Teraz musze chodzic co 2 tygodnie, bo zaczely mi puchnac nogi i szybko tyje. Lekarka boi sie ze moge dostac zatrucia ciazowego. Ja sie jednak czuje swietnie, oprocz malego lenistwa, ktore odczuwam chyba ze znudzenia siedzeniem w domu.
U nas Swieta beda skromne, spedzimy je z mezem i naszym czworonogiem w domu, bo podroz do Polski bylaby zbyt meczaca. Pierwszy i ostatni raz bedziemy tak naprawde sami we dwojke na Swieta i chce spedzic je w domowej atmosferze, leniwie, przyjemnie i nigdzie sie nie spieszacsmiling smiley

Isia88 (offline)

06-12-2017 11:17:18

Zgorzelec
Alexia- super że wszystko ok!
Mam też od jakiegoś czasu taka wydzieline, trochę wodnista ale bardziej lepka..musze zapytać w przyszłym tygodniu doktor czy to normalne??

Znów wróciły problemy ze snem.klade sie i czekam, czekam i czekam z reguly 2h zanim zasnę , w nocy siusiam po 3 razy i po kilku godzinach nie spie:/ wrrr.
Oprócz tego w miarę To.
Alexia / Martii - jak wasze dzieciaczki będą miały na imię tak z ciekawości??smiling smiley

alexia0806 (offline)

06-12-2017 14:50:16

Przymiarki
czesc dziewczynki
jak fajnie ze Was poznalam tu na forum
ja ze spaniem wczoraj tez lipa jak polozylam sie po 22 to moze zasnelam o pierwszej masakra
we wszystkie strony sie rzucałam myslalam ze zwariuje
ja dzis dostalam 5 pudel z ubraniami jeszcze nie ogladalam co tam jest
ale jak cos bedzie brakowalo kupie po narodzinach.
mam nadzieje ze wszystkie urodzimy w terminie
zastanawiamy sie caly czas nad imieniem rozne opcje
pierwsze Sara to bylo jakos od poczatku imie przewodnie ale jakas watpliwosc przyszla
pozniej Laura Bianka Ada Iga Marcelina ..



<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="

MarteczkaTT (offline)

07-12-2017 11:53:22

Radom
Cześć dziewczyny grinning smiley
Wybaczcie,że nie nadrabiam poprzednich postów. Ostatnio stałam się bardzo leniwa...nie wiem czy to pora roku, ciąża i wszystko się tak na raz zbiegło. Nie dostaję też powiadomień o postach na pocztę...nie wiem czemu. U mnie wszystko dobrze, maluch rośnie, wyniki badań mam w normie, pozostaje tylko czekać na poród. Niewiarygodne jak szybko to leci wszystko, dopiero się dowiedziałam o ciąży a tu już niedługo synek będzie z nami.
Wyprawkę mam już w sumie skompletowaną, zostało mi kilka rzeczy dla maluszka i sobie trzeba zacząć kupować wyprawkę.
A co do szkoły rodzenia, to świetna sprawa. Wszystkiego się można dowiedzieć. Położna, która prowadzi zajęcia super kobitka. Wszystko wyjaśnia, pokazuje, można zadać każde pytanie. Niedługo idziemy z mężem na ostatnią lekcję, bedzie o metodach łagodzenia bólu, masaże itp...także jeśli ktoś się zastanawia czy iść do szkoły to nie nad czym. Polecam, szczególnie pierworódka winking smiley
A u was co tam słychać? Przygotowania do świąt już rozpoczęte?

alexia0806 (offline)

07-12-2017 16:54:58

Przymiarki
Czesc Marteczka przygotowania do swiat za tydzień.
W 1 ciazy i teraz nie bylam w szkole rodzenia szczerze mówiąc
nie myślałam o tym wczesniej.
Pierwszy poród byl ciezki ale daliśmy rade poród rodzinny .
Wszystko zależy jakie sa przy nas polozne one potrafią dobrze poprowadzić poród.
A Wy dziewczyny jakie imie wybralyscie



<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="

Isia88 (offline)

07-12-2017 19:18:30

Zgorzelec
Marteczka- czesc smiling smiley nie Tobie jednej nie przychodziły powiadomienia że tu się tyle dzieje! Nie wiem z czego to wynika, ja zanim się zorientowałam minęło ponad 3 tyg! To fakt pogoda wpływa sennie i pewnie zmeczenie naszymi brzuszkami tezsmiling smiley mi jeszcze zostało jakieś 2 i pół miesiąca i mi się dłuży haha
Ale co do szkoły rodzenia fakt! Ogrom info można zdobyć , trochę praktyki i ćwiczeń!też nam zostały dwa spotkania do końca i fajnie że dostajemy próbki różnych maści tabletek czy witamin. Na jaki wozek postawiliscie? Wszystkiego dobrego smiling smiley

MarteczkaTT (offline)

07-12-2017 21:20:02

Radom
Alexia no my dla synka wybraliśmy imię Wojciech. Dla dziewczynki chyba było by ciężej bo jest tyle pięknych imion grinning smiley
Isia my wózek już kupilśmy, z Adamexa Vicco 2w1 dokładnie taki jak w dodanym niżej linku. Fotelik mamy z Cybexa czy jakoś tak smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

MarteczkaTT (offline)

07-12-2017 21:21:43

Radom
Nie sugerujcie się tylko ceną czy coś bo w empiku nie kupowaliśmy tylko pierwszy lepszy link ze zdjęciem wkleiłam grinning smiley grinning smiley

Isia88 (offline)

07-12-2017 21:26:05

Zgorzelec
Marteczka- bardzo ladny wózek, one mają takie wpływowe kształty i mnie się to podobasmiling smiley my mamy anex sport szaro biało różowy:bebe:
Nasze dzieciaczki to mają dobrze!

Alexia- nasza córeczka będzie miała na imię Larissa smiling smiley tak wiem dziwne inne niektórzy uważają że brzydkie haha
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.