Mamy na LISTOPAD 2017 ciąża

Wysłane przez asiax9 

Sylwik (offline)

10-04-2017 10:18:00

Warszawa
Cytuj
Madeline71
Ja mam identycznie. Jest nas malo wszystko na wczoraj.. ludzie w sumie sa spoko. Tylko umyslowo sama siebie dobijam i stresuje.
Nie wiem jak to bedzie. Zobaczymy.

Moze ktoras ma jakies doswiadczenia z lekarzem w temacie L4 to niech sie podzieli:-) moze sie przydac;-)

Hej dziewczyny!
Ja dostałam zwolnienie na początku 3 miesiąca ciąży przez uporczywe mdłości. Zwolnienie na miesiąc. Oczywiście moja gin zaznaczyła, że to nie oznacza zwolnienia do końca ciąży. Wydaje mi się, że teraz niechętnie wydają takie L4. U mnie w pracy też duża napinka, mały zespół, mnóstwo pracy, wszystko na wczoraj, stres. Wolałabym tego uniknąć.

keisab (offline)

10-04-2017 10:19:06

Zero objawów... Wyszło na wizycie. 6+1 było wszystko ok, a w 7+1 już serduszko nie biło... sad smiley zatrzymało się na 6+4


[link widoczny po zalogowaniu]

Madeline71 (offline)

10-04-2017 12:49:32

Wrocław
Keisab tak mi przykro;-( mam nadzieje ze uda sie juz z kolejnym. Sciskam mocno


evli2 (offline)

10-04-2017 12:58:10

Wilkanowo
Jeju to straszne. Też się boję każdego dnia, żeby serduszko biło. Trzymaj się kochana!!!

Izuska_isk (offline)

10-04-2017 14:16:38

Radzymin
Witajcie
Keisab bardzo mi przykro. Musisz by Silna.

Mój termin na przełom października i listopada. To moja druga ciąża pierwsza zakończyła się obumarciem w 25 tyg. Jutro wizyta u lekarza i niestety stres. Dziś lekkie plamienie ale biorę leki. Niestety też mam dwurozna macice i mały krwiak stwierdzony w 8 tygodniu. Od tego czasu leżę i biorę duphaston. Nie pozostaje mi nic innego jak lezec i czekać od wizyty do wizyty.

Dziewczyny dbajcie o siebie. Ciąża niby nie choroba ale jeśli nie czujecie się na siłach pracować przez stres w miejscu pracy domagajcie się zwolnienia.

Madeline71 (offline)

10-04-2017 14:27:23

Wrocław
Izuska_isk trzymam kciuki ze dasz rade teraz:-) za kazda z nas trzymam. Zebysmy pozniej razem mogly sie cieszyc.

A czemu w 25 tyg obumarla? Wada genetyczna? To juz w sumie duze dziecko:-( moje kolezanka zrobila niedawno test na przyswajanie kwasu foliowego bo jej mama poronila dwie ciaze i wyszlo ze ma problemy z wchlanianiem. Moze u ciebie byc ten sam problem?


Izuska_isk (offline)

10-04-2017 14:47:33

Radzymin
Niestety konkretnej przyczyny nie stwierdzono. Usg i wszystkie parametry dziecka były wporzadku. Wszystko w normie. Niestety przestałam czuć ruchy dziecka jeszcze w ten sam dzień pojechałam do szpitala i stwierdzono najgorsze. Potem już tylko porod siłami natury.
Ja też miałam robionych mnóstwo badań wszystko okej wporzadku jestem zdrowa. Badania miałam przeróżne.
Teraz lekarz przy tej ciazy namowil mnie na test pappa jutro będę wiedzieć dokładnie jak to wyszło.

Madeline71 (offline)

10-04-2017 14:57:49

Wrocław
Ja dlugo myslalam czy robic PAPPA ale zrobie wszystko od razu nie bede sie zastanawiac nawet.

Daj znac jak wyniki.


evli2 (offline)

10-04-2017 16:04:41

Wilkanowo
Ja mam jutro krew na prenatalne a po świętach usg. Już się stresuje...

Izuska_isk (offline)

10-04-2017 16:10:48

Radzymin
Też ten test pappa?
No ja jutro właśnie usg, wynik z krwi ma już mój lekarz.
Trochę żałuję, że się zgodziłam poczytałam chyba za dużo w internecie na ten temat i teraz dodatkowy stres. Ale cóż co ma być to będzie.
Staram się nie wariowac i myśleć pozytywnie już tym razem musi być dobrze.
Trzymam kciuki za nas wszystkie
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.