Mamy na LISTOPAD 2017 ciąża

Wysłane przez asiax9 

asiax9 (offline)

08-03-2017 07:46:57

Widziszów
Witam wszystkie przyszłe mamy. Może nas nie być zbyt wiele jeszcze ale jeśli któraś ma termin w listopadzie to zapraszam smiling smiley Ja jestem aktualnie w 5 tygodniu. Termin wyloczony z ostatniej miesiączki mam na 2 listopada. Do lekarza idę dopiero w piątek. Jako, że mieszkam w Anglii, tutaj jest teoszkę inaczej niż w Polsce. Pierwsze USG dopiero w 12tygodniu. A ciążę będzie prowadziła położna. Jeśli chodzi o objawy to póki co wajania nastrojów. Strasznie płaczliwa się zrobiłam smiling smiley No i bolesność piersi. Zapraszam do rozmów smiling smiley

evli2 (offline)

11-03-2017 13:37:16

Wilkanowo
Witam! Ja wg moich obliczeń mam termin na 3 listopadsmiling smileybyłam już 2 razy u lekarza na nfz na potwierdzenie ciąży i były to nieprzyjemne wizyty. W końcu lekarz zrobił mi usg i potwierdził 5 tc, chociaż wg moich obliczeń już jest 6tc. We wtorek mam wizytę prywatną i może się więcej dowiem. Witam przyszłe mamy listopadowesmiling smiley

asiax9 (offline)

11-03-2017 16:23:19

Widziszów
Hej Evli2! Pierwsze dziecko czy kolejne?
Miałam wczoraj do lekarza się spróbować dostać i się nie udało, brak miejsc :/ Ale już się nie będę w to bawić tylko bezpośrednio się skontaktuję z położną, bo się dowiedziałam, że jest taka możliwość. Lekarz i tak tylko by do położnej skierował. Także ominę jeden niepotrzebny krok winking smiley Eh też bym chciała już USG sad smiley a tu jeszcze jakieś 6 tyg czekać. Ale za równo miesiąc jestem w Polsce to pójdę prywatnie smiling smiley

evli2 (offline)

11-03-2017 16:37:40

Wilkanowo
Hej! Moje pierwsze dziecko. Ja też przez ostatnie dni ciągle dzwonię i szukam wolnych miejsc u lekarza, jest strasznie się dostać. Ale koleżanki mamy doradziły mi już gdzie mam się zapisać także mam nadzieję, że będzie dobrzesmiling smileyLekarz do którego trafiłam był okropny, mówił cały czas o poronieniu itp.Mam nadzieję, że nie spotkam go już nigdy na swojej drodze.

jusstyssia2 (offline)

11-03-2017 21:10:09

Przyszowice
Witam. Termin z usg u nas to 1 listopada. Z miesiączki 22 październik. Ja teraz zmagam się z zapaleniem pęcherza. .. nie polecam. U mnie najgorsze jest zmęczenie... byłam już dwa razy u lekarza. I już serduszko bije ale dzieciątko jest bardzo malutkie niecałe 3mm.

evli2 (offline)

12-03-2017 14:49:15

Wilkanowo
Hej JUstysiaa!nie martw się, dzieciątko urośnie. zapalenie pęcherza współczuje. Ja narazie też kiepsko się czuję, czekam do wizyty, aby dowiedzieć się czegoś konkretnego, bo ten lekarz u którego byłam nic nie powiedział mi konkretnego, poza tym, że w początkach jest dużo poronień i żeby się nie cieszyć, więc wyobrażasz sobie jak się czuję. Głowa do góry!!!ułoży się i u nas!!!smiling smiley

agnieszka_gloc (offline)

14-03-2017 22:48:09

Radomsko
Hej dziewczynki. Dołączam do was. Termin podobno 22 listopad. Testowałam wczoraj. Wg lekarza 4 tydzien. Termin usg 30 marzec. Pozdrawiam

evli2 (offline)

15-03-2017 13:43:44

Wilkanowo
Witamy kolejną listopadóweczkęsmiling smileyja dziś w końcu po usg u normalnego lekarza i dzidziuś ma 5,5 mm,wg niego 6tc i 3 dni. Czekam na kolejną wizytę u swojej lekarki, zobaczymy co ona powie i jak mi wyliczysmiling smileydziewczyny będzie dobrze, trzymajcie się ciepłosmiling smileyja jutro znów wizyta u lekarza tym razem endokrynologsmiling smiley, ostatnio codziennie wizyty, ale jest już światełko w tunelusmiling smiley

Tinusia14 (offline)

15-03-2017 17:11:30

Mikorzyn
witam bardzo niesmiało dziś rano pojawiła sie bardzo blada kreseczka tylko niewiem czy to nie za szybko bo jestem przed terminem @ w styczniu miałam poronienie samoistne i bardzzo sie boje...
Chociaz niby jakies objawy sa ... A wam gratuluje już pewnych fasolek smiling smiley

Madeline71 (offline)

15-03-2017 20:24:22

Wrocław
Witam. To moj pierwszy post. Dolaczam do mamusiek listopadowych:-) Termin 1 listopada - data dosc ciekawa:-) to bedzie moje pierwsze dziecko i obecnie rozpoczynam 8 tc. Zdazylam juz byc na 2 usg i slyszalam bicie serduszka:sm191: jezeli chodzi o dolegliwosci to od poczatku duza sennosc. Lekkie wieczorne mdlosci w 5 tc. Piersi lekko bola ale nie szczegolnie - bywalo gorzej. Trzymam za wszystkie nas kciuki. Pozdrawiam

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4479, Posty: 1121799, Użytkownicy: 69433.
Ostatnio dołączył/a ZaZieloneOczka.

Statystyki tego forum
Wątki: 428, Posty: 105168.