Wrześnióweczki 2017

Wysłane przez Aguska94 

Lianka (offline)

26-01-2017 08:35:59

Jabłonna
GabaBaba26 daj znać jak będziesz po badaniach bo bardzo jestem ciekawa jak to wygląda.

A co do bladej kreski to potwierdzam u mnie w pierwszej ciąży była blada za pierwszym razem i po kilku dniach również a na świecie już 3 rok biega mój synek. Teraz też była bladziutka a wszystko wskazuje na to, że w ciąży jestem (jutro nareszcie usg!!). Trzymam kciuki.

Ja na choróbsko chyba się szykuję - Junior coś przywlekł z przedszkola i katar na maksa + lekka gorączka. Mi na razie nic nie jest ale zaczynam z powrotem herbatę z imbirem i cytryną, kanapki z miodem i rutinoscorbin. Tak zapobiegawczo.

A teraz czas na śniadanko!


GabaBaba26 (offline)

26-01-2017 09:23:48

Udanin
Lianka. Napewno opowiem o tym badaniu nie mogę się doczekać po takim badaniu sporo się dowiem o zdrowiu mojego maleństwa. Ja teraz trochę unikam rodziny ponieważ dowiedziałam się że dzieci mojego rodzeństwa chorują np. dzieci brata mają ospę i grypę wiec nie ryzykuje, moje dzieci na razie są zdrowe i oby tak pozostało ale herbatę z imbiru i z cytryną pije codziennie. Dziewczyny przytyłyście już coś ja na razie 1 kg ale mam nadzieję że w tej ciąży max 10 kg przytyje no staram się jeść zdrowo a nie tucząco. W dwuch wcześniejszych ciążach przytyłam 22 kg. przy wadze mojej wyjściowej 49 kg.




[link widoczny po zalogowaniu]

aska24 (offline)

26-01-2017 09:29:52

Rawa Mazowiecka
ZosiaS zdrowiej szybko smiling smiley
Lianka śniadanie? Na samą myśl mnie cofa,oby minęło szybko,bo ciężko jest funkcjonować z gula w gardle


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ZosiaS (offline)

26-01-2017 10:51:09

Ruda Śląska
Ja jem jak przed ciążą wiec wydaje mi się ze zdrowo.....winking smiley dużo owoców i warzyw.... jak przychodzą mdłości to sięgam po mandarynka banana itd byle cos na ząb wrzucić i pomaga smiling smiley ewentualnie w wersji soku wyciskanego albo smoothie z jogurtem naturalnym.....jak niedobrze mi rano to tez zaraz coś wcinam i pomaga.... generalnie dużo gotuje na parze bo nie musze przy tym stać wrzucam wszystko i tylko czekam smiling smiley uwielbiam łososia na parze z warzywami ale ograniczyłam do max 2 sztuk w tygodniu.... I na wadze juz 2,5 do przodu ale może przez zaparcia i nieadekwatny do tygodnia ciąży ogromny brzuch .....

Swoją drogą juz zadzwoniłam do pracy .... podobno 'bez obrazy ale wyglądałam wczoraj koszmarnie' No miejmy nadzieje ze herbata z cytryna miodem i imbirem oraz sok z marchewki jabłka i pomarańczy postawi mnie szybko na nogi grinning smiley

Jak dziewczyny zapatrujecie się w granie w gry w ciąży. ... Dostałam na urodziny the last of us..... I chyba zbyt delikatna nie jest... a że leżę w łóżku myślałam że coś pogram sobie smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

GabaBaba26 (offline)

26-01-2017 13:56:18

Udanin
Ja jem teraz regularnie co 2-3 godziny, małe porcje ale zdrowe i syte wcześniej nie było to możliwe przez to że pracowałam zmianowo i miałam ograniczony czas na posiłki niestety. Teraz siedzę w domu i mogę sobie pozwolić na to by jeść regularnie. Ja mogę tylko jeden owoc dziennie zjeść i to do południa później już nie mogę i pić soki tylko swoje świeżo wyciskane ( polecam marchwiowo-selerowy) Rybę również dwa razy w tygodniu jem tradycyjnie w piątek smiling smiley no i we wtorki a że ryby uwielbiam to żeby nie było nudno wynajmuje sobie różne przepisy na pyszną zdrową rybkę. Nawet przestałam jeść gotowane ziemniaki i robię sobie pieczone w piekarniku są o niebo lepsze.




[link widoczny po zalogowaniu]

aska24 (offline)

26-01-2017 14:44:32

Rawa Mazowiecka
Jeszcze trochę jak pójdę na zwolnienie i się wyprowadze do nowego (bez teściowej) ☺ domu☺☺to też będę cuda gotować ,a puki co to kanapki w pracy


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-26 14:49 przez aska24.

czwartaMamusia (offline)

26-01-2017 14:46:28

Bytów
A ja właśnie zaczynam.jeść Tak jak byłam w ciąży z córcia czyli...słodkie przegryzione słonym smiling smiley

Aguska94 (offline)

26-01-2017 17:47:34

Poznań
Witam dziewuszki ja dzis juz po usg uslyszalam pieknie bijace serduszko ze az mi lzy polecialy, ciaza mlodsza o rowny tydzien wiec dzis 7 tydzien zaczynam smiling smiley kolejna wizyta 16 lutego




[*]8tc 16.06.2015 Aniołek
[*]7tc 30.05.2016 Aniołek

pochacco (offline)

26-01-2017 17:53:52

Hej ciężarówki!
Nie wytrzymałam do planowanej wizyty ( 15 luty) i byłam dzisiaj na USG.
Na szczęście jak na 7 tydzień 2 dzień winking smiley wszystko jest ok ! W pęcherzyku już widać fasolkę i jej bijące serduszko!
Badania też już za mną toksoplazmoza i cytomegalia ujemne !
Piersi za to dalej nie rosną i nie bolą wcale....
Najważniejsze, że zrobiłam się spokojniejsza!

W których tyg jesteście?

Aguska94 (offline)

26-01-2017 18:11:41

Poznań
7 tydz




[*]8tc 16.06.2015 Aniołek
[*]7tc 30.05.2016 Aniołek
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546840, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.