Wrześnióweczki 2017

Wysłane przez Aguska94 

Aguska94 (offline)

05-01-2017 17:20:10

Poznań
Czesc dziewczyny zrobilam dzis test i wyszly dwie kreseczki bylam juz u gina ale nic jeszcze nie widac mam przyjac za tydzień smiling smiley wedlug jego obliczen dzis zaczelam 5 tydzien uśmiech pare slow o mnie jestem po dwuch poronieniach mam 22 lata nie mam dzieci oraz nie jestem zamezna na imie mi Agata smiling smiley

[*]8tc 16.06.2015 Aniołek
[*]7tc 30.05.2016 Aniołek

Aguska94 (offline)

05-01-2017 20:10:25

Poznań
Termin na 7 września smiling smiley

ZOOska (offline)

06-01-2017 17:33:44

Grunowo
haj hej w czwartek rano 5.01 ujrzalam jasniutka druga kreske witajcie

Aguska94 (offline)

06-01-2017 17:36:54

Poznań
No to super smiling smiley teraz tylko na potwierdzenie smiling smiley ja już się doczekać nie mogę aż zobaczę serduszko, z dnia a dzień mam nadzieje ze będzie na przybywać smiling smiley

GabaBaba26 (offline)

07-01-2017 01:56:16

Udanin
Cześć dziewczyny ja już w poniedziałek dowiem się czy urodzę pod koniec sierpnia czy może na początku września. Trochę się martwię ponieważ wczoraj po pracy zauważyłam lekko brązową wydzielinę i już panikuję. Dzisiaj przeleżałam cały dzień z paniki przed kolejną stratą. Dwie pierwsze ciążę straciłam a dwie kolejne przebiegały bez problemu a teraz nie wiem co myśleć. Nic mnie nie boli oprócz piersi i nie wiem jak wy dziewczyny ale ja mam już straszne mdłości. Jest mi nie dobrze przez cały dzień. W tej ciąży też miałam w dniu spodziewanej miesiączki lekkie krwawienie nigdy wcześniej tak nie miałam spanikowałam ponieważ test ciążowy wyszedł pozytywnie i pojechałam do ginekologa która zrobiła mi USG do pochwowo i nic nie znalazła stwierdziła że za wcześnie przyszłam ale dodała że ciąża jest bo świadczą o tym ogólne badania tj. Wysoko położona szyjka i rozpulchniona kazała mi przyjść za tydzień ale ja umówiłam się na prywatną wizytę na poniedziałek do innej pani ginekolog która prowadziła moje wcześniejsze ciążę i zobaczymy co i jak.

[link widoczny po zalogowaniu]

GabaBaba26 (offline)

07-01-2017 02:02:46

Udanin
Aguska94 bardzo mi przykro z powodu twoich strat ja byłam w podobnym wieku jak ty kiedy straciłam swoje fasolki i również rok po roku ale w trzeciej ciąży wszystko przebiegało pomyślnie.

GabaBaba26 (offline)

07-01-2017 02:09:24

Udanin
Dodam jeszcze że według obliczeń to jest to już 6 tydzień i według kalkulatora ciąży data porodu 3 wrzesień ale dopiero w poniedziałek będę miała wiarygodne informacje.

Lilika (offline)

07-01-2017 07:32:31

Sosnowiec
Witajcie. 5.01 zrobilam test, wyszedł pozytywny. Wizyta u lekarza potwierdzila obecność pęcherzyka, ale jeszcze nie zarodka. Mam przyjść za 2 tyg bo to początek 4tyg.To moje drugie dziecko. Staralismy się ponad 6msc.i tu zaczynaja sie schody...
Pierwszy syn ma 7lat.zaszlam w ciaze na studiach, to byl szok, choc chcieliśmy miec dziecko, gdy ujrzalam 2 kreski zalamalam sie. Bdz pracy, 2 kierunki studiow, na utrzymaniu rodzicow. Poród dramat, powiedzialam ze wiecej dzieci miec nie bede. Wpadlam w depresje, wlaaciwie 3lata dramatu. Ciagle mam gdzies z tylu hlowy ze bylam fatalna matka, ciagle plakalam, spalam albo wpadalam w nerwy.

Teraz obydwoje mmy stała prace, bez problemu miejsce dla dziecka. Noe zarabiamy duzo, ale nigdy nam nie brakuje. Mamy pomoc rodzicow i teściów. Gdy w rodzinie urodziło sie dziecko we mnie obudzil sie instynkt. Moje dziecko cudownie sie opoekowalo, mowilo ze chcialoby rodzeństwo. Kolejne testy Negatywne,zaczelam sie martwić ze znow polocystyczne jajniki sie odzywaja. Nagle w swieta fatalne samopoczucie, gardlo temperatura. Lekarz stwierdził angine. Dostalam antybiotyk. Zaraz zaczęły mi byc niedobrze, zrobilam test i 2 kreski. Najpierw euforia A pptem dramat.. Znow...
Co ze mną nie tak. Nie moge sie cieszyć. Mąż chcial pogadać o pracy, czy mi umowe przedluza(konczy sie w marcu) czy chce pracowac normalnie czy iac na l4. Ja od razu zareagowalam histeria ze sugeruje ze mnie zwolnia z pracy. Ze mialam podwyzke dostać, nie wiwm czy mowic ze jestem w ciazy czy czekac.. Potem rzucil zs bedzie wiwcej wydatkow, wiwc ja juz dramat, ze nie damy rady. Mam ciągle mdlosci,slabo mi i rycze w poduszkę. Znow boje sie depresji, mialo byc cudownie a powtarza się schemat sprzed 8lat...

Aguska94 (offline)

07-01-2017 10:19:17

Poznań
Moje objawy to narazie delikatne pobolewanie podbrzusza jak na okres nic.po za tym i zmniejszony apetyt, do ginekologa ide teraz 12 w czwrtek.to.juz bedzie 6 tydz wiec mam nadzieje zobaczyc serduszko jezeli juz potwierdzi odrazu biore L4. Ciesze sie ze coraz wiecej nas smiling smiley

Aguska94 (offline)

07-01-2017 10:22:50

Poznań
U mnie jest tak ze 28 grudnia zlozylam wypowiedzenie bo chcialm zmienic prace 5 stycznia dowiedzialm aie o ciazy zazwonilam do.inspekcji pracy zeby sie doindormowac i powiwdzieli ze pracodawca nie ma prawa mnie zwolnic misze tylko napisac oswiadczenie o cofnieciu wypowiedzenia i zalaczyc zaswiadczenie od lekarza

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6224, Posty: 1198451, Użytkownicy: 69043.
Ostatnio dołączył/a Milencia26.

Statystyki tego forum
Wątki: 593, Posty: 106009.