Lipcóweczki 2017dziecko ze smoczkie - old style

Wysłane przez Kiciania 

SyLwica (offline)

27-12-2016 11:01:40

Ruda Śląska
Hej dziewczyny smiling smiley
Ja nosze pod serduszkiem 2 istotki smiling smiley Jestem w 11 tygodniu smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

szumiak (offline)

29-12-2016 10:19:51

Klonownica
Cześć Dziewczyny smiling smiley

Mogę się dołączyć do Was, chociaż trochę boję się jeszcze głośno cieszyć.
Jeśli wszystko pójdzie dobrze około 13 lipca po raz drugi będę Mamusią smiling smiley

Moje początki były z przygodami, ciąży nie planowałam więc był to lekki szok potem pojawiły się plamienia, bardzo długo było puste jajeczko, odklejenie się kosmówki i krwiak.

Dziś kończę 12tc, 9 stycznia kolejna wizyta. Cały czas biorę luteinę

mania311 (offline)

02-01-2017 23:03:42

Toruń
Hej kochane, dołączam tu do was w 13 tc. Termin 17.07.17 smiling smiley U nas prawie bezobjawowo smiling smiley W październiku postanowiliśmy, że zaczniemy starania a już dwa tygodnie później w dzień spodziewanej miesiączki test pokazał dwie kreski (ale dopiero w dzień spodziewanej miesiączki, dzień i dwa wcześniej jej nie było widać). W 6 tyg. ciąży byliśmy u lakarza ale jeszcze mało co było widać, trzy dni później pojawiło się plamienie i ponownie trafiłam do lekarza, dostałam luteine i duphaston. Brałam jakieś 3 tygodnie. Potem kolejna wizyta u ginekloga i już wszystko było ok, było widać dzidziusia i bijące serduszko smiling smiley Tabletki odstawione. Jutro mamy kolejną wizytę smiling smiley Do tej pory nie męczą mnie jakieś szczególne objawy, śpiochem byłam zawsze, więc dla mnie to nic nowego, piersi są większe, ale mdłości żadnych (tylko przez czas brania tabletek miałam), i czasami czuję lekkie pobolewanie podbrzusza rościągającej się macicy. Tak to wygląda to tej pory smiling smiley Jutro mamy zwyczajną wizyte z usg, ale za 10 dni idziemy na badania prenatalne. Czy któraś z Was też sie na nie zdecydowała?

Ilona15157 (offline)

04-01-2017 15:58:21

Ośrodek-Miasto
Hey dziewczyny ja dołączam do was mam termin na 07.07.2017 to moja druga ciąża

Effa (offline)

28-01-2017 13:22:35

Starachowice
Nie wchodzę tu jakoś często, widzę że i Wy się dziewczyny obijacie grinning smiley Co tam u Was? Któraś z Was już zna płeć? winking smiley

U mnie okazało się, że termin na 31 lipca. Narzeczony śmieje się że mam się wstrzymać do 8 sierpnia, to będzie miał urodziny razem z potomkiem grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu] - link do tabelki Styczniówek smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

malina92 (offline)

28-01-2017 13:31:48

Racibórz
Obecnie tutaj cisza ponieważ wszystkie przenioslysmy się na grupę utworzona na fb LIPCOWE MAMY 2017 smiling smiley zapraszamy, warto dołączyć smiling smiley

Bedemama (offline)

01-02-2017 17:49:54

Kraków
Witam wszystkie szczęśliwe kobiety!!! :joliecouette:
Też mam termin na lipiec, narazie 24 lipca ale wiadomo że termin jest ruchomy. ciąża
Narazie nie mogę się doczekać kolejnej wizyty u mojego ginekologa, ponieważ mamy z mężem nadzieję że wtedy się dowiemy kto tam się w środku rozwija... mąż oczywiście ma nadzieję że to chłopczyk młody rycerz
A teraz tylko pytanie dotyczące ruchów, ja jeszcze nic nie odczuwam... może inaczej jakieś tam dźwięki i ruchy są tylko mi się wydaje że to jelita czy co innego... Podzielcie się swoimi doświadczeniami na ten temat proszę :joliecouette:
P S jest to mój 16 tydzień

Effa (offline)

01-02-2017 19:01:47

Starachowice
Bedemama- Jeśli to pierwsza ciąża, to z tego co pamiętam się wyczuwa ruchy koło 18-19 tygodnia. Wieloródki wcześniej, bo wiedzą czego się spodziewać grinning smiley
Aczkolwiek ja tam nie jestem pewna czy to co czuję to Młode hula czy tylko coś mi w jelitach czy gdzie tam bulgota grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu] - link do tabelki Styczniówek smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Karola96 (offline)

05-02-2017 18:14:01

Czestochowa
Witam Serdecznie smiling smiley
O ciąży dowiedziałam sie w listopadzie 2016 roku , było to dla mnie niemałe zaskoczenie , ponieważ nie planowaliśmy z narzeczonym dziecka w najbliższym czasie . Widać los chciał inaczej . Na codzień przebywam w Niemczech i tutaj trochę inaczej wyglada opieka zdrowotna w porównaniu do polski , z tego co słyszałam od znajomych które były prowadzone przez lekarzy w Polsce .
Dzien po tym jak zobaczyłam 2 kreski na obydwóch testach ciążowych które zrobiłam , pobiegłam do ginekologa . Tam miałam ba miejscu zrobiony jeszcze jeden test z moczu i termin na pierwsza wizytę ustawiony na 7 grudnia . Były to 3 tygodnie uciążliwego czekania i panikowania czy wszystko będzie dobrze . Niestety tak właśnie jest w Niemczech ciaza jest u nich uznawana dopiero po 7/8 tygodniu i wcześniej nie było mowy o wizycie . Na pierwszym USG zobaczyłam już maleństwo u którego mogłam odróżnić raczki , nóżki i zarys oczu . Na druga wizytę czekałam miesiąc lecz mimio ze był to już 12 tydzień nie posłuchałam serduszka . Słyszałam ze w Polsce na każdej wizycie można posłuchać a tutaj jest to kwestia tego gdzie przyszła mama jest ubezpieczona i ile takich odsłuchów ma przyznane z ubezpieczenia . Nie ukrywam bo trochę sie zawiodłam .
Teraz jestem w 16 tygodniu ,jutro idę na 3 wizytę i jestem bardzo nastawiona , ze poznam już płeć dziecka . Zastanawiam sie czy wszystkie mamy maja taka chwile przed wizyta ,kiedy zastanawiają sie czy napewno nie usłyszą nic co mogłoby zaniepokoić ?

joanna25 (offline)

21-02-2017 20:14:12

Hej! Witam również mam termin na 26 lipiec chociaż na pewno dziewczyny urodza się wcześniej
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545852, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.