Lipcóweczki 2017dziecko ze smoczkie - old style

Wysłane przez Kiciania 

Kiciania (offline)

24-10-2016 11:55:32

Witam Was moje drogie! smiling bouncing smiley

Test wykonany wczoraj, dwie kreski :-)

co do terminu porodu to wg kalkulatora 07.07.2017, wizyta u gina dopiero przede mną smiling smiley

to moja druga ciąża, córka ma 6 lat. Podczas poprzedniej ciąży również aktywnie brałam udział na forum ebobas :-)

jeśli chodzi o objawy to póki co oprócz bolących piersi nic mi nie dolega.

Zapraszam wszystkie lipcóweczki ciąża

dyzio2012 (offline)

26-10-2016 14:34:09

U mnie rowniez dwie kreseczki! Moja trzecia ciaza. Termin wg kalkulatora na 6.07.2017r.

Okropnie sie boje bo druga ciaze stracilam i obawiam sie powtorki, ale mam wieeelka nadzieje

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-26 14:42 przez dyzio2012.

Kiciania (offline)

26-10-2016 18:53:30

Fajnie, że jest nas już dwie radość

Kiedy masz wizytę u ginekologa ?
Ja mam umówiona dopiero na 17 listopada u ginekologa który bedzie prowadził ciąże (jesli wszystko bedzie ok ) ale chyba wcześniej umówię się do jakiegoś który ma krótsze terminy, zeby potwierdzić, ze wszystko jest ok, bo ustąpił jedyny objaw jaki miałam do tej pory-ból piersi i troszkę się boje.

Piszesz, że to trzecia ciąża, zatem jedną pociechę masz już na świecie, ile ma lat ? smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-26 18:57 przez Kiciania.

dyzio2012 (offline)

26-10-2016 22:00:04

Córeczka ma 4 latka i ciagle domaga sie rodzenstwa, bo jak mowi "ja cale zycie sama zabawek sprzatac nie bede".

Wizyte u lekarza mam 2 listopada, mam nadzieje ze bedzie cos widac.

Jesli ci ustapily jedyne objawy to sie nie martw. Zapewne za kidka dni wroca ze zdwojona sila.

Trzymam kciuki zeby wszystko bylo u ciebie dobrze i jak masz sie martwic to faktycznie idz szybciej do lekarza. Mozliwe ze poziom progesteronu ci spadl i objawy ustapily.

Mi jak narazie piersi malo nie popekaja i jajniki strasznie bola żartowniś

Kiciania (offline)

26-10-2016 22:07:03

Moja córka - 6 lat, od dawna domaga się rodzeństwa, trochę obawiam sie, ze różnica wieku bedzie na tyle duża ze cieżko bedzie jej sie pogodzić z pojawieniem sie siostry/brata winking smiley

Powiedzieliście już córce, ze będzie miała rodzeństwo ? My czekamy z ta informacja do pierwszej wizyty u lekarza smiling smiley

dyzio2012 (offline)

27-10-2016 10:03:49

Z tego co słyszała, to właśnie takie dziewczynki w wieku4-8 lat najlepiej akceptują przyjscie na swiat rodzeństwa, bo są właśnie w tym wieku kiedy to chcą się kimś zaopiekowac. Ja u swojej zauważyłam, że zaczęła bawić się lalka bobasem, a nigdy wcześniej tego nie robiła.

Nam marzyła się różnica między dzieciaczkami jakieś 2-3 latka, ale los chciał inaczej...

Córcia jeszcze nie wie, bo strasznie przeżyła utratę poprzedniej ciąży i nie chcę jej na nowo wszystkiego fundować więc jej powiemy pewnie dopiero po 12tyg ciąży (oby do tego czasu nic złego się nie stało!). Potem ryzyko utraty maleństwa maleje winking smiley

Rodzinie też narazie mówić nie będziemy, lepiej nie zapeszać...

Kiciania (offline)

27-10-2016 12:56:07

Pocieszyłaś :-)

My rodzinie mamy zamiar powiedzieć, po pierwszym usg, o ile oczywiście wszystko bedzie dobrze winking smiley

trzymam kciuki za Twoja fasolkę, niech rośnie w siłę :*

dyzio2012 (offline)

27-10-2016 14:59:29

Ja za Twoją fasolke również trzymam kciuki :*

Najgorsze tygodnie przede mną, gdyż miałam poronienie zatrzymane i 6 tyg chodziłam z martwym maluszkiem pod sercem, choć lekarze zapewniali, że wszystko jest ok sad smiley

Mam nadzieję, że to był jednorazowy przypadek i w lipcu obie zostaniemy szczęśliwymi mamusiami grinning smiley

Ciekawe czy ktoś jeszcze do nas tu dołączy?!

Pewnie kobitki nadal czekają na swoje kochane dwie kreseczki i niedługo się tu zapełni smiling smiley

Kiciania (offline)

27-10-2016 16:38:29

Na pewno ktoś jeszcze dołączy :-)

Tak jak pisałam wcześniej, w poprzedniej ciąży tez aktywnie uczestniczyłam w forum ebobas, bardzo pomagały mi te "rozmowy" z dziewczynami które miały podobne rozterki związane najpierw z ciąża a pózniej z pojawieniem się Maleństwa i tez na poczatku była garstka a z dnia na dzień pojawiały sie nowe osoby.

Z niektórymi dziewczynami mam kontakt do dzis winking smiley

dyzio2012 (offline)

30-10-2016 18:40:16

Hej Kiciania smiling smiley

Jak tam samopoczucie?
Wróciły dolegliwości ciążowe? Bo moje właśnie zniknęły i mam nadzieję, że wrócą.

Siedzę w domu jak na szpilkach i czekam do środy, oby wszystko było OK...

Córcia złapała zapalenie oskrzeli i mam nadzieję, że się nie zarażę...
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4482, Posty: 1122660, Użytkownicy: 69461.
Ostatnio dołączył/a Vanila.

Statystyki tego forum
Wątki: 428, Posty: 105232.