Lipcóweczki 2017dziecko ze smoczkie - old style

Wysłane przez Kiciania 

Karola33 (offline)

16-11-2016 22:19:58

Witam wszystkie mamusię:-)
Ją dziś zrobiłam test i ukazały mi się dwie cudowne kreseczki .Jestem również mam 2,5 letniego chłopczyka.Ciesze się że znowu będę mogla przeżywać ten cudowny stan:-) w pierwszej ciąży rowniez byłam na tym forum i b.milo wspominam ten czas.
Wizytę u lekarza mam na 28 listopada.
Pozdrawiam was serdecznie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-16 22:23 przez Karola33.

Karola33 (offline)

16-11-2016 22:27:04

Elwira 2406 może cięcia wyczuwa inny twój nastrój związany właśnie z ciążą.My synkowi powiemy po wizycie u lekarza.
Nadal nie mogę uwierzyć że ten czas tak szybko ucieka.pierwsza ciążę wspominam super, piękny czas.w pierwszej od początku byłam na L-4 ,tutaj planuje trochę jeszcze popracować ale zobaczymy janto będzie.:-)

Elwira2406 (offline)

17-11-2016 08:56:55

Stargard
Ahh na temat l4 to szkoda gadać.. W pierwszej ciazy poszłam jak dostałam plamien.. wcześniej lekarz nie widział przeszkód w pracowaniu po 12,5h.. Teraz chce iść odrazu... Tylko Ciężko lekarza trafić który da bez problemu..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-17 08:58 przez Elwira2406.

Karola33 (offline)

17-11-2016 09:56:24

Ja w pierwszej miałam krwiaka i już na pierwszej wizycie dostałam l4 i z pracy poszłam na,l-4 z dnia na dzień.po macierzyńskim wróciłam do tej pracy:-) teraz chce chwilkę choć do końca roku popracować choć z moim wiecznym przeziebianiem się nie wiem co byłoby lepsze

Emaliaa (offline)

17-11-2016 11:50:15

Gdańsk
hej mamusie czy ktoras z was ma dzis wizyte u gina? co robicie dobrego na obiad? ja golabki smiling smiley milego czwartkusmiling smiley

dyzio2012 (offline)

17-11-2016 14:20:33

Ja dziś byłam na wizycie smiling smiley

Maluszek ma 8,64mm, wg OM jest to równo 7 tc, wg usg jest to 6t6d więc idealnie, termin na 7.07.2017r smiling smiley Echo serca było, ale niestety nie słyszałam bijącego serduszka. Ze względu na ostatnie poronienie zatrzymane kolejne usg mam za tydzień i wtedy po ilości uderzeń serduszka lekarz stwierdzi czy ciąża ma szansę się utrzymać. Wyniki z toxo do wykonania poraz kolejny bo cos nie tak wyszlo ale możliwe że to pomyłka labolatorium. Lepiej sprawdzić ponownie winking smiley
Narazie jest uznana za ciążę zagrożoną, mam się oszczędzać, spacerować powoli i nie nosic zakupów, ale przy mojej roztrzepanej i szalonej czterolatce to ciężko będzie hehe smiling smiley

Nie pozostaje mi nic innego jak modlić się, aby wszystko było dobrze i cieszyć z widoku jaki dziś ujrzałam smiling smiley

Objawy ciążowe nie powróciły jak narazie, mam nadzieje, że to nie wróży nic złego.

Ale sie ciesze, że widziałam moją fasolke uśmiech

P.S. Dziś na obiad frytki i paluszki rybne tak na szybko, bo caly dzień poza domem byłam. Ostatnio taki obiad to chyba 5 lat temu jadłam w ciąży z córeczką tongue sticking out smiley



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-17 14:26 przez dyzio2012.

Kiciania (offline)

17-11-2016 17:13:54

Witajcie!

Ja tez juz po pierwszej wizycie, słyszałam serduszko - cos wspaniałego grinning smiley Moja kropka ma 12 mm, wszystko ok, kolejna wizyta 20.12 wg OM to 7 tyg i 3 dni a wg usg 7 tyg i 2 dni.

Chciałam Wam dodać zdjęcie mojej fasolki, ale nie pamietam jak to sie tu zamieszcza




Marti3001 (offline)

17-11-2016 22:31:03

Olsztyn
Hej dziewczyny. Byłam dziś na usg . To dopiero 5tydzien5 dzień. Widziałam już kropka i serduszko. 1.3mm ma zarodek, martwię się tylko o serduszkosad smiley tetno wynosiło 64... to bardzo malosad smiley lekarz mnie uspokaja że przy tak wczesnej ciąży jeszcze nie powinniśmy nic widzieć że on ma bardzo czułe usg i dlatego widzimy zarodek... no i że serce może bic od dosłownie kilku godzin... za tydzień mam kolejne usg. Nie chciałam iść tak szybko, wiedziałam że będę się nakręcac, ale między czasie jakieś plamienie się pojawiło więc lekarz musiał mnie obejrzeć.

milamoja (offline)

18-11-2016 08:08:46

Gdańsk
A ja czekam. Jeszcze tylko 6 dni i zobaczę co tam się wykluło. Dziś idę na krew i mocz, a ponieważ biorę antybiotyk "dowcipny" na stan zapalny, to za grzyba nie mogę zebrać czystej próbki moczu :/ Czuję się trochę lepiej, ale i tak martwię się cały czas czy wszystko ok.

Maria91 (offline)

18-11-2016 10:26:21

Mallow
Witam Wszystkich smiling smiley Udało mi się do Was dołączyć !! Po spóźniającym się okresie kolejny test zrobiony rano, druga kreseczka blada, ale jest!!! (drugi test, ponieważ poprzedni, robiony tydzień temu wyszedł negatywnysad smiley ) Tak się cieszę! Jest to moja pierwsza ciąża. Niestety (albo stety) mieszkamy w Irlandii, więc tutaj będę prowadziła ciążę. Kalendarz pokazuje, że jest to 5 tc, a tutaj na pierwszą wizytę przyjmują między 10-12 tc, więc muszę czekać z niecierpliwością... ;/ Mam nadzieję, że dowiem się od Was wielu ciekawych, pomocnych rzeczysmiling smiley Mam nadzieję, że wszystko będzie przebiegało spokojnie i że będziemy się cieszyć upragnionych Skarbkiem. Pozdrawiam ! ( a właściwie już pozdrawiamy!)
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546072, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.