Mamusie KWIECIEŃ 2017

Wysłane przez Adzioszka 

Emilleczka (offline)

05-09-2016 09:09:55

Nowy Świat
Hej Kochane. Dołączam do Was. Dwie kreseczki, 7tydzien i termin 30 kwietnia.

Adzioszka (offline)

06-09-2016 18:38:56

Buk
Witam wszystkie dziewczynysmiling smiley
Cieszę się że grono Kwietniowych mam się powiększa smiling smiley
Pisze rzadko bo moje samopoczucie sięga chyba po malu dna. Mdłości atakują codziennie i trzymają przez cały dzień. Kiepsko co mogę zjeść. Do tego mój synus ma chyba jakiś bunt półtoraroczniaka. Nie chce jeść, zasypia w ogromnej histerii ogólnie wszystko na NIE! Ciężko. ...
A jak tam u Was dziewczyny? Jak samopoczucie?
W czwartek mam wizytę kontrolnasmiling smiley już nie mogę się doczekać; )


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Fredkaa (offline)

08-09-2016 13:59:24

Żbików
Witam Was Kochane mamuśki ☺

Z przyjemnością dołączam do Waszego grona. Jutro zaczynam 11 tydzień. Termin mamy na 06.04 i będzie to moje 3 maleństwo. Córka ma lat 17, synek-7
Tak więc mamy duży rozrzut ☺☺

Jak się czujecie? M nie męczy slinotok i mdłości.

Czy jest wśród Was ktoś kto ma podobne dolegliwości?

Pozdrawiam wszystkie brzuszki!!

Fredkaa (offline)

08-09-2016 14:16:08

Żbików
Dopiszę kilka słów o sobie. Mam na imię Edyta i mam 38 lat. Zastanawiam się czy jestem tu najstarsza? ??

Od razu polubiłam Adzioszke bo moja 17 letnia córcia to też Adrianna i jest super dziewczyna.
Przy okazji wszystkiego najlepszego z okazji imienin!!!
Jestem na L4 bo męczą mnie wymioty i slinotok. Wiem że rzadko kto ma takie objawy tj. Slinotok ale uwierzcie mi że jest to koszmarne. W 2 ciąży też tak miałam. Poza tym trochę plamilam więc dostałam luteine dopochwowo na podtrzymanie. Teraz jest ok. 22.09 mam test pappa z racji wieku. Gdzie prowadzicie ciążę gdzie planujecie rodzic?
Ja chodzę do lekarza w W-wie w babka medica i planuję rodzic na żelaznej. Są tu inne brzuszki z okolic stolicy?

Adzioszka (offline)

08-09-2016 22:30:35

Buk
Fredkaa witaj serdecznie! smiling smiley
Dziękuję pięknie za życzenia, aż miło mi się zrobiło. Najlepsze życzenia również dla córciwinking smiley

Ja mam tylko mdłości co zaczyna mnie bardzo męczyć bo najczęściej trwają cały dzień sad smiley

Ja pochodze spod Poznania, moja ginekolog jest dr Babik która pracuje w szpitalu w Raszei i tak jak pierwsze dziecko tak i drugie będę rodzic w tym szpitalu. Poznanianki i okolice polecam szpital Raszei.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Oliwia28 (offline)

10-09-2016 08:57:41

Warszawa
Weroni ja podobnie jak Ty jestem wciąż bardzo aktywna zawodowo i wiecznie nieobecna w domu bo daleko mam do pracy:/ Pracować mam zamiar do końca stycznia, ale wszystko zależy od samopoczucia, także tego czy nie czeka nas mroźna zima, bo komunikacją miejską jeżdżę ponad 1h w 1 stronę.

Mnie męczy senność, łapię zadyszki jak za szybko biegam, apetyt mam ogromny na wszystko i już średnio sypiam a to początek. Najważniejsze że nie wymiotuję.
Brzuszek już widać bo to druga ciąża, nawet wczoraj w tramwaju pani ustąpiła mi miejsca, w szoku byłamgrinning smiley

20.09 mam badania prenatalne i będę też miała robiony test pappa (dostałam skierowanie z racji wieku - 35lat za 1,5miesiąca)

Ciąża z usg jest starsza o tydzień niż pokazuje suwaczek, jutro kończę 11tydzieńsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Fredkaa (offline)

11-09-2016 10:19:22

Żbików
Hej dziewczyny. Niestety wymioty u mnie przybrały na sile. Wymiotowałam z czwartku na piątek cała noc. Nic nie mogłam wypić. Wymiotowałam nawet po lyzeczce herbaty. Dostałam w szpitalu 2 kroplówki i biorę czopki torecan. Dziś znacznie lepiej. Zjadłam 1 od czwartku wieczór posiłek. Córka zrobiła mi płatki owsiane na mleku. Nigdy w życiu nie jadłam nic pyszniejszego - jak to dobrze czasem się przegłodzic ☺

Czy któraś z Was brala lub bierze torecan?

Ponawiam pytanie- czy jest tu ktoś w moim wieku lub starszy- ja mam 38 lat.

Pozdrawiam wszystkie mamusie☺

P.s. Adzioszka życzenia przekazane- dziękuję ☺

Fredkaa (offline)

11-09-2016 10:23:29

Żbików
Adzioszka. Kupiłam w aptece krople imbifem. Podobno pomagają na mdłości bo zawierają wyciąg z imbiru. Jeszcze ich nie próbowałam bo póki co zaczął działać torecan.

Nie konsultowalam zakupu kropli z lekarzem ale przeczytałam w necie że wiele kobiet w ciąży ich uzywa.

Ewa2060 (offline)

11-09-2016 10:46:25

Katowice/UK
Witam i przepraszam, ze się wtracam w wątek grinning smiley.
Fredkaa odpowiadając na twoje pytanie, co prawda jestem ze stycznioweczek i może starsza od ciebie nie jestem ale mam 36 lat i wydawało mi się, ze chyba jestem najstarsza na ebobasie, i mam 17letniego syna smiling smiley, ale cieszę się ze jest ktoś w podobnym wieku smiling smiley.

Pozdrawiam wszystkie mamusie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Adzioszka (offline)

11-09-2016 12:03:40

Buk
Fredkaa niestety imbir działa na mnie jeszcze gorzej. Ratuje się trochę miętą. Życzę szybkiego powrotu do formy i oby taki stan już nie wrócił bo to nic fajnego!

Dzisiaj w sumie jest pierwszy dzień gdzie czuje się doskonale smiling smiley zobaczymy jak długo; )

Ewa2060 cześć stycznioweczko pięknego oczekiwania na maleństwo i szybkiego rozwiązania; ) moja kuzynka też rodzi w styczniu -14 smiling smiley

Pięknej niedzieli Kwietniowki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547330, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.