Lutowe maleństwa 2017

Wysłane przez Kaliope03 

aniaobn (offline)

17-06-2016 17:24:14

Szczecin
Niespodzianka wieeeelkie gratulacje! Bardzo się cieszę :-)
A jak się czujesz?
Ja od wczoraj zaprzyjaźniłam się z toaletą :-/ jak byłam w ciąży z Kacperkiem to też tak szybko się zaczęło i na moje nieszczęście trwało do samego końca.. jeszcze na porodówce miałam mdłości :/ Oby tym razem trwały krócej! :-D


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Jersey (offline)

17-06-2016 23:40:32

Kołobrzeg
Za mna juz pierwsza wizyta u gina, wiec i ja moge dolaczyc smiling smiley W piatek 10.06 ujrzalam 2 kreseczki. Zaraz po tym poszlam na bete z krwi - ciaza potwierdzona. Dzisiaj pierwsza wizyta i zobaczylam pecherzyk z cialkiem zoltym. Za 2 tyg.nastepna i podobno zobacze dziecko i uslysze jego serduszko. Juz nie moge sie doczekac!!! Z miesiaczki termin wychodzi jakos na 10-14 luty


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Ewa2060 (offline)

18-06-2016 09:00:46

Katowice/UK
Witam nowe mamusie i gratuluje smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

aniaobn (offline)

18-06-2016 09:55:46

Szczecin
Witajcie :-)
Super że nasze grono się powiększa!
Jersey , moni_ka gratulacje!!! :-D
Jak się czujecie?

Ewa2060 witaj :-)

Niespodzianka trzymam kciuki żeby ominęły Cię wymioty ;-)


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

aniaobn (offline)

18-06-2016 14:39:17

Szczecin
Niespodzianka dołącz do nas na Facebooku :-) jest już nas dużo m amusiek :-) :-) :-)


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Kat89 (offline)

26-06-2016 17:23:41

Termin na 1 luty. Pierwsza wizytę juz mam za sobą. Serduszko pięknie bije smiling smiley następna wizyta 25 lipca juz sie nie mogę doczekać smiling smiley

iwona91 (offline)

27-06-2016 20:07:46

Gorzów Wielkopolski
Hej dziewczyny jestem Iwona mam 24 i mam za sobą jedno poronienie w 2013 roku oraz córeczkę z 01.listopada 2014 r.
teraz jestem w ok 7 tygodniu ciąży (ok dlatego że ostatnią miesiączkę miałam 02.maja ale zaszłam w ciąże dopiero w cyklu po niej)byłam już 2 razy u ginekologa raz byłam jak myślałam że jestem w 6 tyg ciąży i że serduszko będzie biło ale okazało się że jeszcze nic nie widać oprócz powiększonej macicy, następnie byłam tydzień temu i już serduszko pięknie biło a Pani ginekolog określiła wiek ciąży na 6 tydzień). Teraz wizytę mam za tydzień we wtorek i to będzie już ok 8 tygodnia ciąży,w tym tygodniu pójdę na pobranie krwi(OB, glukoza na czczo, hiv,hpv,toxo igg i te drugie no i mocz).
Mam nadzieję że będziemy się tu wymieniać doświadczeniami, bo pierwszą ciąże przechodziłam bezobjawowo(jedyne to brak miesiączki i ból krocza na końcu ciąży), a teraz to dosłowna jazda bez trzymanki, mdłości nie tylko porannne, wymioty, zgaga, częste oddawania kału(za częste) bóle podbrzusza a jak kichnę to muszę się aż podkulić żeby mniej bolało.


A i termin mam na 14 luty(jak na razie obliczony przezemnie)
Pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-27 20:12 przez iwona91.

iwona91 (offline)

28-06-2016 20:48:00

Gorzów Wielkopolski
Hej jak wciskam link wyskakuje ze nie ma takiejstrony albo ze jest niedostepna sad smiley

Monia_1994 (offline)

28-06-2016 22:06:59

Zator
Hej dziewczynysmiling smiley jestem Monika i jestem w 6 tygodniu ciąży smiling smiley termin mam na 19 luty smiling smiley

aniaobn (offline)

28-06-2016 22:16:22

Szczecin
iwona91 napisałam Ci wiadomość prywatną i podałam moje nazwisko. Znajdź mnie na fb a ja Cię dodam do grupy :-)

Jeśli któraś z Was również chcę dołączyć to napiszcie mi wiadomość i zrobimy dokładnie tak samo winking smiley grinning smiley

Monia_1994 witaj :-) i również zapraszam do grupy na Facebooku :-)

Jeśli chcecie, możemy pisać również tutaj na ebobasie :-)


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545852, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.