Mamusie STYCZEŃ 2017 smiling smiley

Wysłane przez Tolusia1990 

Ewa2060 (offline)

16-12-2016 12:37:17

Katowice/UK
Monka ja mam nadzieje, ze moja panna jeszcze przynajmniej ze dwa tygodnie łaskawie posiedzi u mamuski w brzuszku, u mnie to się tak zaczęło od wtorku i jest coraz gorzej sad smiley. Zobaczymy co bedzie dalej.
Ja tez uważam, ze każda ciąża inna, ale oni maja swoja wizje, tymbardziej, ze teraz na prawdę nie mam kiedy tak pożądanie odpocząć, bo nie dość ze swoje dzieci, to jeszcze ta mała.
Super, ze nie masz dzisiaj spuchnietych nóg, ja nie puchne wogole jak narazie.
Ona juz chodzi drugi rok, najpierw przedszkole, a teraz szkoła, ale moje najmlodsze dzieci niestety są bardzo nieśmiałe, i raczej szybko im sie to nie zmieni.


[link widoczny po zalogowaniu]

Monka121993 (offline)

16-12-2016 13:06:31

Tarnów/At
Nie martw się Ewa życie ich wszystkiego nauczy ,wiesz jaka ja byłam nieśmiała i wstydliwa ,okropnie jak jakiś dzik się zachowywałam ,mój chrzestny jak przyjeżdżał na mikołaja z prezentem to mnie nawet nie widział bo wchodziłam pod łóżeczko i nie wychodziłam dopóki nie poszedł ,w szkole tez miałam problem bo jak mi dzieci dokuczały to nie potrafiłam się postawić tylko się bałam i chowałam , życie mnie tak nauczyło i dało w kość że teraz to inni mają przy mnie gorzej bo sobie nie dam jak nie mają racji , dogaduje się z każdym z obcymi nawet lepiej smiling smiley Także się nie martw to wszystko przejdzie im z czasem


Monka121993 (offline)

16-12-2016 13:11:04

Tarnów/At
Ewa dobrze że masz takie dzieci ,bo takie dzieci uczą się najlepiej życia ,a później są w stanie pokonać każdą przeszkodę


Monka121993 (offline)

16-12-2016 13:17:06

Tarnów/At
Iczka , Winignam , Kasiulka wszytko ok ?


Ewa2060 (offline)

16-12-2016 14:32:44

Katowice/UK
Monka ja tez byłam nieśmiała, wiec wiem o czym piszesz, a dzieci....... No cóż mam nadzieje, ze sie zmienia któregoś dnia smiling smiley.

A co tu tak cicho ??????
Żadna sie nie melduje?????


[link widoczny po zalogowaniu]

Monka121993 (offline)

16-12-2016 15:28:20

Tarnów/At
Ewa chyba cisza przed burzą,a ja jednak się wzięłam za sprzątanie stwierdziłam że jeszcze drzwi umyje i kafelki w łazience


Adusiunka (offline)

16-12-2016 16:46:03

Białystok
Monka Ewa sie rozgadalyscie, ze ho ho smiling smiley ale chyba tak to juz z nami babami w ciazy jest, ze potrzebujemy wygadania w każdym temacie. A jak nie wygadania to robienia masy przeróżnych rzeczy, o których normalnie byśmy nawet nie pomyślały winking smiley
Monka chociaz nie przemęczaj sie zbytnio bo potem kręgosłup bedzie wolał o pomoc. Juz i tak niezły pakunek masz przed sobą smiling smiley
A ja dzisiaj byłam na nieplanowanej wizycie u położnej. Posłuchała mojego aniołka, stwierdziła, ze jest bardzo grzeczny. Ale tez dodała, ze urodzi sie prawdopodobnie dosyć malutki bo brzuszek mam bardzo mały. Czy rzeczywiście po wielkości brzuszka można stwierdzić jak duży bedzie maluszek pytajnik
Żeby było mało to dodała, ze pochodzę w ciazy jeszcze minimum 1 miesiąc jak nie dłużej bo nie mam żadnych oznak przepowiadających wcześniejszy poród. Z jednej strony pomyslałam, ze to nawet dobrze. Z drugiej zaś (same wiecie jak juz Nam jest ciezko na tym etapie) chciałabym aby ten dzien powoli sie zbliżał.

Ciekawe jak tam nasze mamusie szpitalne.




[link widoczny po zalogowaniu]

Tolusia1990 (offline)

16-12-2016 17:23:45

Ogrodniki
A ja mam wrażenie że wody mi się sączą. Cały czas wkładka mokra. O biegunce nie wspomnę...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Monka121993 (offline)

16-12-2016 18:10:36

Tarnów/At
Tolusia witaj w tym świecie latania do ubikacji he he przynajmniej sama nie jestem
Adusiunka może rzeczywiście dzidzia będzie mała ale to dla ciebie lepiej ,mniejsze dzieci się raczej szybciej rodzi ,ten dzień zbliża się wielkimi krokami , a to że nie masz żadnych oznak przepowiadających to nic nie znaczy ,niektóre nie mają i łapie je nagle i ze zdziwieniem jadą rodzic


Ewa2060 (offline)

16-12-2016 18:39:41

Katowice/UK
A ja znowu miałam skurcze sad smiley, najpierw rano potem przerwa i teraz znowu, moj A sie śmieje, ze dzidzia chcąc zrobić tatusiowi na złość, zamiast ostatni dzień tego roku świętować z piwkiem, trzeba bedzie do szpitala jechac hahaa grinning smiley.

Adusiunka ja jak byłam dwa tygodnie temu na wizycie w szpitalu PAN doktor tez po wymiarach i dotyku brzucha stwierdził, ze dzidzia mała, wiec zrobił USG i co sie okazało, ze dzidzia większa niż tydzień ciąży, wiec mały brzuch wcale nie wskazuje, ze dzidzia bedzie mała smiling smiley

Ola tobie tez się jeszcze w tym starym roku chce na porosowke jechać smiling smiley.

Monka a jak sytuacja u ciebie??


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546160, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.