Mamusie STYCZEŃ 2017 smiling smiley

Wysłane przez Tolusia1990 

Aniia (offline)

23-05-2016 23:23:08

Termin mam na 14.01




emems (offline)

23-05-2016 23:57:11

Cześć Kochane! winking smiley

I ja dziś po drugiej wizycie.. ale pierwszej - w której widziałam i słyszałam serduszko!
Niesamowite uczucie.. 6 tydzień dopiero! i "planowany" termin porodu 13 stycznia.. w piątek smiling smiley
Kolejna wizyta 13 czerwca, karta ciąży założona.. na USG genetyczne i badania idę około 10 czerwca winking smiley

Oprócz Omega Med Forte (kwasy omega + żelazo), dostałam jeszcze Magnez (Prawidłowy poziom magnezu zapobiega nadmiernej kurczliwości mięśni) i wit b6 (pomaga wchłaniać kwas foliowy i magnez) no i luteine - by wspomóc ciąże smiling smiley

Po badaniu byliśmy zawieżć radosną nowinę do moich rodziców (włożyłam do pudełka zdjęcie Mamby"Będę starszą siostrą"- karteczkę a w niej USG) - ucieczyli się ogromnie.. aż tak, że moja Mama zasneła w łazience, mąż ledwo żywy zasnął w drugim pokoju przytulony do wiaderka.. a Tato - powypisywał mi jeszcze z 50 smsów z treścią: "Jesztem najsczesliwscym czlowieksiem na swiecie!!!" :p na szczęście się doczytałam co miał na myśli :p ciekawe jak jutro ich głowy... smiling smiley

A ja spędziłam wieczór przy soku pomarańczowym i teraz spokojnie mogę iść spać smiling smiley Dobranoc :* smiling smiley

tysia0823 (offline)

24-05-2016 08:22:20

Bełchatów
cześć kochana emems smiling smiley czyli jesteśmy 2 ja tez mam termin na 13 styczniasmiling smiley ale dla nas to będzie szczęśliwy piątek 13smiling smiley pozdrawiam miłego dnia


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Lupilupa (offline)

24-05-2016 09:08:37

Natalia88, Emems bardzo się cieszę, że z Waszymi maleństwami wszystko dobrze. Teraz każda z nas czeka z niecierpliwością na czerwiec i kolejną sesję badań winking smiley
Tolusia1990 to jedziemy na jednym wózku, ciekawe czy doczekamy do 6 stycznia czy zrobimy sobie prezent w grudniu na Mikołaja lub pod choinkę? smiling smiley
Zainteresował mnie wątek witamin, który poruszyłyście. Ja w tej chwili też biorę sam kwas foliowy, ale zostało mi 6 tabletek i rozważam czy nie kupić sobie zestawu witamin dla kobiet w I trymestrze ciąży. Moja Pani doktor powiedziała, że stosowanie takich witamin nie zaszkodzi, ale też nie jest konieczne. Ponoć organizm kobiety w czasie ciąży sam potrafi zadbać o odpowiednie zapotrzebowanie na witaminy i ewentualne uzupełnienie ich niedoboru i stąd pojawiają się zachcianki.
Byłabym wdzięczna o Waszą opinię na ten temat czy Waszych lekarzy? Napiszcie proszę też co w tej chwili stosujecie? Dzięki smiling smiley


Bobo
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-24 09:11 przez Lupilupa.

Anula91 (offline)

24-05-2016 09:16:31

Pod Bibowcem
Mi lekarz przepisał od razu cały zestaw leków winking smiley na wspomaganie ciąży, acard, i pregna plus, ona ma podobno wszystko, kosztuje 40 zł plus minus smiling smiley


Aniia (offline)

24-05-2016 09:20:30

Emems ja też słyszałam wczoraj serduszko <3
Bardzo dużo tych suplementów Ci przepisali..mój wyraźnie powiedział wczoraj, żeby nie dać się zwariować firmom farmaceutycznym i że organizm sam jest w stanie wszystko dziecku dostarczyć. Ja mu wierze i nie mam zamiaru brać niczego poza kwasem foliowym który jest niezbędny.




emems (offline)

24-05-2016 09:23:43

Lupi zestaw witaminek nie zaszkodzi, nie doprowadzi to do hiperwitaminozy..

Natalia88 (offline)

24-05-2016 09:33:09

Biała
Dziewczyna wstałam dzisiaj w doskonałym humorze:-) Zjadłam bułeczkę z almette i wypiłam herbatkę. Teraz to jest mój ulubiony zestaw śniadaniowy;-) Cieszę się bardzo, że wszystkie wczorajsze wizyty zakończyły się szczęśliwie:-) Kolejną wizytę mam 14 czerwca. Już nie mogę się doczekać. Dostałam też skierowanie na kolejne badania(toxo, różyczka, hcv, hiv, musze też oznaczyć grupę krwi)
Mam jeszcze takie pytanie, bo na karcie ciąży jest miejsce do wpisania grupy krwi ojca. Mój oczywiście też nie zna. Lekarz nic nie mówił ani też nie pytał. Zastanawiam się czy nie wysłać go od razu też na takie badanie? Wasi lekarze coś mówili? Czy to za wcześnie jeszcze?
Mój lekarz mówi żeby przede wszystkim brać kwas foliowy. Jeśli chcę jakiś witaminy to mogę, ale to nie jest konieczne. Ja biorę teraz femibion na I trymestr.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.