Mamusie STYCZEŃ 2017 smiling smiley

Wysłane przez Tolusia1990 

Ewa2060 (offline)

27-12-2016 08:49:04

Katowice/UK
Witam dziewczynki!!!

Święta, święta i po świętach.

Ola gratulacje, kawał chłopa z Szymka smiling smiley.

Kasiulka zdrowka życzę smiling smiley. Troszke odpoczelam przez te swieta, ale nie za dużo. A co do opieki nad mała, to będę ja miała do 4 stycznia, a potem wolne grinning smiley, teraz przez święta jej nie miałam, wiec mogłam sie wyspac, a dzisiaj tak mi sie nie chciało wstawać, zwłaszcza, ze wszyscy śpią, nawet moj A ma cały tydzień wolny, niestety budzik nie miał litości i dzwonił o 6.00 sad smiley.

Sylwia a mi sie dzisiaj śniło, ze byłam u ciebie w domu, a ty mialas bóle porodowej grinning smiley.

Monka dziękuje u mnie wszystko ok, tylko jakoś nie było czasu na pisanie grinning smiley, co prawda w niedziele myslalam, ze pojade do szpitala, bo jak bralam prysznic to odszedł mi kawałek czopu, a potem miałam skurcze, ale wszystko ucichlo, wiec cos czuje, ze jeszcze miesiąc męki przedemna.

Anula przykro mi z powodu mamy, mam nadzieje, ze juz wszystko dobrze z nią.
Najważniejsze, ze malutka zdrowa smiling smiley.

A jak tam wasze samopoczucie dzisiaj???

Ja od rana znowu mecze sie z bólami, ale to juz dwa tygodnie dzisiaj mija, wiec juz sie przyzwyczailam, tylko troche to wkurzajace eye rolling smiley, ale cóż nie mam na to wpływu.

Ide malej zrobić śniadanie i będę czekac, aż rodzinka wstanie.

Miłego dnia smiling smiley.


[link widoczny po zalogowaniu]

Aniia (offline)

27-12-2016 10:26:32

Ja też się witam po świętach :-) faktycznie męczące, ale jednocześnie bardzo przyjemne smiling smiley jeszcze 5 dni i Nowy Rok :-) może już wszystkie wytrzymamy do stycznia smiling smiley
Jadę dzisiaj poszukać jakiegoś biustonosza do karmienia, ciekawe czy dostanę na mój mega biust tongue sticking out smiley
Miłego dnia dziewczynki smiling smiley




Tusia13 (offline)

27-12-2016 12:43:24

Zaborze
A u mnie termin 1 albo 2 styczeń 2017 więc czekamy na Nowy Rok.

pozitiVibration (offline)

27-12-2016 13:24:04

Tychy
Dzień dobry mamusie smiling smiley
Adusiunka nie nie, ja na nartach nie jeździłam. Mąż z wujkiem jeździł na nartach a Maks na sankach. Pogoda była nie za fajna bo na dole padał deszcz a na górze śnieg i cały czas siedziałam w sumie w barze. smiling smiley Ale już w takie podróże się nie wybieram
Kasiulka już posprzatane po remoncie także w końcu trochę więcej czasu żeby poleżeć. Uff smiling smiley
Ewa to jak taki sen ze z bólami porodowymi to zapraszam Cie po Nowym roku grinning smiley
Aniia to udanych zakupów ! smiling smiley
Ja mam dziś jakiś okropny dzień. Maksa do przedszkola nie dawalam bo ani mi się z domu wychodzić nie chce. Kompletnie nie mam na nic ochoty, tylko bym leżała. Całe święta w rozjazdach po rodzinie i daje się to teraz we znaki.
Jeszcze wyciągnęłam po Maksie wanienke wczoraj i okazala się za mała na stelaż który kupiłam.
Miłego dnia smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Monka121993 (offline)

27-12-2016 21:06:17

Tarnów/At
Witajcie dziewczynki smiling smiley
Ale tutaj dzisiaj cisza
Do nowego roku zostało niedługo to pewnie już wszystkie wytrzymamy, ja mam termin na 3 stycznia a wszyscy się śmieją że jak petardy wystrzelą to i ja ,ciekawe czy tak będzie ,powiem Wam że już coraz ciężej ,przy sprzątaniu kręgosłup daje w kość ale trzeba jeszcze wytrzymać trochę ,w końcu już tak niedługo zostało


kass (offline)

27-12-2016 22:18:02

Piekary Śląskie
Hej mamusie smiling smiley
Ja dziś byłam na ostatniej wizycie u mojego gin.
Rozwarcie na jeden palec, szyjka miękka, lekarz powiedział że daje mi ok 10 dni do porodu także jak widzicie po ściągnięciu szwu myślałam że mnie złapie a tu na nic takiego się nie zapowiada grinning smiley
Na 02.01 dostałam skierowanie do szpitala, jak do 09.01 nie pójdzie to idę na wywołanie. Taka polityka mojego lekarza grinning smiley
Antos waży ponad 3 kg także chyba grubasek z niego nie będzie co mnie bardzo cieszy bo może łatwiej pojdsie mi poród którego strasznie się boję...sad smiley

Miłego wieczoru i nocy! smiling smiley


Kasiulka85 (offline)

28-12-2016 07:35:27

Łańcut
Dzień dobrysmiling smiley
kass to faktycznie zaskoczenie po tym szwie , pamiętam jak pisałaś że może się zacząć od razu a tu proszę winking smiley
Monka to już naprawdę niewiele ci zostało do rozwiązania smiling smiley twój mąż będzie już brał jakiś urlop czy będziesz po niego dzwonić jakby co ?
Aniia jak zakupy ?
pozitiVibration dobrze że przyomnialas o wanience też muszę znieść ze strychu i wyszorowacgrinning smiley

Ja jestem dalej przeziębionasad smiley ale cieszę się że dzieci w szkole mają wolne to można odpocząć od budzika , pośpiechu i odrabiania zadań grinning smiley






pozitiVibration (offline)

28-12-2016 09:20:03

Tychy
Hej smiling smiley
Monka kilka dni zostało to już może wszystkie wytrzymamy smiling smiley choc kto wie ... grinning smiley
kass moja mała też w czwartek miała 3kg więc może będą podobnie ważyć smiling smiley o widzisz, teraz jak Ci sciagneli szew i może wychodzić to mu dobrze w brzuszku smiling smiley
Kasiulka ja wczoraj kupiłam większą wanienke jednak żeby mi pasowała do stelaża bo z tą małą trochę strach bo się tak kolysala w nim.

Maż wrócił z nocki, my już po śniadaniu a synek dopiero wstał grinning smiley jeszcze dzis go zostawię w domu bo nie chce mi sie wychodzic. szkoda że jeszcze nie styczeń bo najchętniej już bym urodziła. Czuję się już jak ee taka kupa grinning smiley wszystko się tak ciężko robi i cały czas bym leżała. Moje nogi są jak słonia. Jak popatrzylam na zdjęcie z wigili z mężem to w porównaniu do niego mam stopy jakby w gipsie. Takie spuchniete :/
Miłego dnia mamusie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-28 09:21 przez pozitiVibration.

Aniia (offline)

28-12-2016 10:45:47

Poziti i Kasiulka jednak nie pojechalam, strasznie wialo i mialam zreszta mega lenia jak dzisiaj tongue sticking out smiley
Jutro mam ktg to przy okazji pojde szukac namiotow na moj biust radość
Kass zycze Ci zebys do stycznia wytrzymala :-)




Monka121993 (offline)

28-12-2016 10:52:22

Tarnów/At
Witajcie dziewczynki smiling smiley
Kasiulka no juz niedługo ,mój mąż ma już od świąt urlop ,tutaj jest bardzo długa przerwa świąteczna i dopiero ma zacząć pracę od połowy stycznia także w razie czego jest juz cały czas przy mnie smiling smiley
Pozitiv moje nogi tez wyglądają okropnie , od nowa zaczęły puchnąć,nie przejmuj się też już się czuje jak ostatnie nieszczęście ,ale ja mam męża juz cały czas w domu to zawsze łatwiej bo dużo mi pomaga ,chociaż wczoraj to myślałam że kręgosłup mi odpadnie


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547650, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.