Majówki 2016

Wysłane przez myszka12151919 

Petunia (offline)

14-01-2016 14:05:19

Rybnik
maggiemcr - niestety zmiana klimatu robi swoje:/ Pamiętam jak za dziecka jeździłam na wakacje na Mazury (jestem ze śląska) to najpierw chorowałam z dobre 2 tygodnie i po powrocie do domu znowu to samo:/
Właśnie zajadam się truskawkami - szkoda że mrożone, ale tak mnie ochota naszła....


DeDriA (offline)

14-01-2016 14:55:29

Sochy
Ja gdzieś czytałam że jak rodzice są na coś uczulenie to ciężarna nie powinna tego jesc.
Moja bratowa jest najlepszym przykładem. Akurat skojarzyło mi się to z twoimi truskawkami Petunia. Brat ma alergie na truskawki a bratowa nie, i w ciazy miała napad na truskawki. I ona dostała wysypkismiling smiley poleciała do lekarza i on jej mówi ze dziecko pewnie też jest uczulone po tatusiu. Klela cała ciaze bo ona uwielbia truskawki, a sezon krótki. Jak urodzila to nadrabiala stracony sezon. A małemu hak skaczyl 1,5 roku kupiła organiczna kasze z truskawkami, myślała ze to piziomkismiling smiley mały dostał wysypkewinking smiley

No u mnie na razie nie zapowiada się tak strasznie żebym antybiotyk musiała brac. ... ale zobaczymy winking smiley
Maggiemcr trzymam kciuki żebyś szybko stanęła na nogiwinking smiley


Petunia (offline)

14-01-2016 16:41:47

Rybnik
Na szczęście ani ja, ani mąż nie jesteśmy na nic uczuleni - a przynajmniej nic n o tym nie wiadomo. Tylko zgaga mnie znowu dopadła :/
Zdrówka kobitkismiling smiley


marzena0607 (offline)

14-01-2016 20:11:44

Lublin
Dziewczyny zaczynacie coś już kupować? bo ja jeszcze nic nie mam. Trochę ciuchów po córce mam, ale teraz będzie chłopczyk, więc trzeba będzie urozmaicić garderobę winking smiley


DeDriA (offline)

15-01-2016 03:40:37

Sochy
Hehe Petunia pij len.
Ja jestem na antybiotykuwinking smiley


DeDriA (offline)

15-01-2016 06:14:11

Sochy
A Petunia zgagę masz właśnie po truskawkach. Wiec jak jz się ich dobrze najesz to zanim ci się jeszcze zgaga zacznie to wypij ten len. smiling smiley


natalija86 (offline)

15-01-2016 06:36:41

Odolanów
Podobno jak zgaga pali to dziecku włoski rosną smiling smiley mnie ostatnio tez dopada. Ja juz od pół godziny nie śpię więc zapowiada się długi dzień, ale córcia także nie śpi bo się rusza i boksuje w brzuszku smiling smiley ostatnio mam problemy ze spaniem, długo nie mogę zasnąć bądź budzę się co chwile w nocy i do tego te bóle pleców :/ zakupy nadal nie robię tylko oglądam ale juz coraz ciężej się wychodzi ze sklepów z pustymi rękami heh smiling smiley ah i muszę się Wam pochwalić w marcu wychodzę za mąż smiling smiley juz mamy wszystko zaplanowane tylko najgorzej będzie z sukienką co prawda narazie tylko ślub cywilny a później kościelny ale nie sądziłam ze poszukiwanie sukienki będzie takie trudne
Miłego dnia dziewczyny!

DeDriA (offline)

15-01-2016 07:09:05

Sochy
Natalija szukaj greczynek. Sukienki odcinanie pod biustem. Zwykle są luźne na brzuszku.
Ja tez mam problemy z wychodzenie bez niczegowinking smiley
Dlatego... juz coś ... kupuje... nie ubranka czy vos, bo to dostane... przynajmniej część ale nie wiem ile więc nie wiem co dokupiwac. Wiec kupuje rzeczy które muszą być nowe dla dziecka. Smoczki, butelki, reczniki, grzebyk do włosów, akcesoria do paznokuetkowwinking smiley


marzena0607 (offline)

15-01-2016 07:58:29

Lublin
Ja w święta walczyłam z zatokami. Inhalacje nawet 4 razy dziennie i dużo piłam miodu z cytryną. W dodatku jeszcze męczył mnie kaszel. Jakoś się udało. Ale byłam u lekarki i przepisała mi antybiotyk, bo twierdziła, że raczej nie poradzę sobie bez. Ale kazała poczekać ze 2 dni i zobaczyć, czy będzie mi się poprawiać. I nie wzięłam antybiotyku - czosnek, miodek, mleko zdziałało cuda do tego sok z malinek smiling smiley POLECAM
Opróżniliśmy zapasy. W przyszłym roku zrobię więcej soku z malin, bo bardzo pomaga.grinning smiley


DeDriA (offline)

15-01-2016 08:13:02

Sochy
No ja czosnku nie mogę bo mi niedobrze, mleko odpada bo zwracam.
Miód z cytryną. ... pycha.... ciągle tylko do łazienki biegam bo czyści jelitawinking smiley. Sok malinowy mam tylko ze sklepu.... sad smiley(((
A z nosa jak ciekło tak cieknie.
Mąż też chory tylko ze on sobie może wziąć leki jakieś. .. ibuprom zatoki czy cos.... chociaż i tak mu nie bardzo to pomaga.

Ja wzięłam jedna tabletkę tego antybiotyku... lekarka chciała mi dać jeszcze sterydy do nosa, ale to już by przegiecie było.

Oczywiście się inhaluje. Pomaga na jakiś cz as.. ale później wraca katar o nawet jak usne to za godzinkę. .... pobodke a ze słaby mam sen to zaraz się wybudzam.

Prawda jest taka ze gdybym nie była w ciąży to bym nawet sobie tylka nie zwracała lekarzami. Nafaszerowalabym się tym co znalazła bym w szafce. Wygrzala w kąpieli (prawie wrzatek) ... I tyle.
A gorących kąpieli nie można brać, leków żadnych. I takue zycie






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-15 08:16 przez DeDriA.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545852, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.