Majówki 2016

Wysłane przez myszka12151919 

Petunia (offline)

13-01-2016 08:21:42

Rybnik
Ola2323 - powodzenia i daj znać jak będziesz posmiling smiley
Kobitki zapisujecie się do szkoły rodzenia?


Ola2323 (offline)

13-01-2016 09:00:16

Zajezierze
Nawet o tym nie myslalam. Ale raczej nie. Kiepsko tez u nas z czasem

DeDriA (offline)

13-01-2016 09:03:36

Sochy
No ja myslalam o tym, ale jak, mam miec cesarke to wiele z tej wiedzy mi sie nie przyda.
Obsluge noworodka raczej ogarniam. 3 dzieci urodzilo sie w domu u tesciow godzie mieszkalam, to troche sie przy nich nauczylam. A 150$ mnie srednio swedzi zebym wydawala na lekcje w jezyku ktorego jeszcze srednio ogarniam.

Poza tym bratowa meza ktora mieszkamy 5 min od nas jest polozna, wiec w razie wu bedzie mnie ratowac?

Ale gdybym byla w polsce to napewno bym poszla.


maggiemcr (offline)

13-01-2016 10:31:10

Manchester
Hej
Ja krzywą cukrzycową mam 10 lutego. W UK dostaje sie do picia zwykła lemoniadę smiling smiley Całkiem smaczne to badanie. Tutaj nie jest to wymogiem. Badanie przeprowadza sie u mam 35+ i z obciążeniem rodzinnym. W moim przypadku wskazaniem są oba czynniki. (Mama moja jest diabetykiem)
Poza tym kończy nam sie urlop w Pl. I chyba na całe szczęście, bo ja znowu chora i nerwowa, żeby mała znow czegoś nie złapała.
Jednak zmiana klimatu daje nam w kość. sad smiley
Wracać za to będziemy z pełnymi walizkami prezentów! Hanula dostała ich mnóstwo (pierwsza wizyta u mnie w domu), a i dla malucha cała torba juz sie uzbierała winking smiley
No i wpadłam w wir zakupów on line smiling smiley przeceny w UK są teraz wyborne. ( a miałam nic nie kupować smiling smiley )
Dziewczyny, a jak u Was z imionami- wybrane sąna 100% czy sa wahania????


DeDriA (offline)

13-01-2016 11:33:04

Sochy
Ja do puki nie zobaczę dziubka to nie mige na 100% powiedzieć.
Narazie najprawdopodobniej dziewczynka będzie maja, chyba że jednak chlopczyk się urodzi to będzie antos.
Mamy narazie problem z drugim imieniem dla córeczki ( w usa to wymóg ).

A ty wiesz maggiemcr?


maggiemcr (offline)

13-01-2016 11:39:13

Manchester
Dla dziewczynki byłoby Zosia, ale bedzie chłopak i ty zaczynaja sie schody winking smiley
Imię musi byc krótkie (mamy długie i trudne nazwisko), musi brzmieć po ang i po pl podobnie i nie chcemy komplikować imienia polskimi znakami. ( dziecko będzie miało paszport brytyjski). No i podobają mi sie raczej stare imiona.
Na dokładkę imię wybiera mąż. smiling smiley Póki co stanęło na Bruno, choć babcie nie są zadowolone smiling smiley
Zostaje jeszcze po prostu Piotr.
Wg mnie, pierwsza opcja jest ok. winking smiley


DeDriA (offline)

13-01-2016 12:01:43

Sochy
Daniel, adam, Dawid, damian to są imiona które mój brat (irlandia) dal synom lub brał pod uwage. Z tych neutralnych.

Ja bym nie dała chyba mojemu mężowi samemu wybierać imienia. Córka byłaby Aurora.


maggiemcr (offline)

13-01-2016 12:28:37

Manchester
Zanim córka urodziła sie ustaliliśmy kto komu wybiera imię.
Poza tym i tak ha będę rejestrować malca, wiec nie do końca mąż ma wolną rękę. smiling smiley
A co do Damian, Dawid i Daniel- dla mnie one brzmią tak samo. W dodatku ex mąż miał na imię Damian. Odpada! winking smiley


Ola2323 (offline)

13-01-2016 13:26:10

Zajezierze
U nas bedzie Franek grinning smiley jeszcze zanim zaszlam w ciaze to mielismy przygotowane imiona dla chlopca i dziewczynki, jakbym kiedys zaszla w ciaze. No i za poltora miesiaca okazalo sie, ze jestem.


Ostatnio kuzynka mojego meza urodzila chlopca. 62cm i 5100g. 3miesieczne dziecko :p

maggiemcr (offline)

13-01-2016 13:47:40

Manchester
Ola- u nas tak było z imionami dla dziewczynki. Dwa pewniaki zanim zaszłam w ciąże.
A bobas duży, chociaż moja Hanka z wagą 4888g i 61 cm niewiele mniejsza była winking smiley
Tak wiec teraz tez zaczynam kompletować garderobę malucha od 62 cm. Najwyżej w za dużych "pochodzi" chwilę.


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545962, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.