Kwietnióweczki 2016 smiling smiley

Wysłane przez Mancia666 

Mancia666 (offline)

30-12-2015 00:07:43

Konin
Aaa jakie plany na sylwka ? U nas w domu wpadają znajomi ale raczej drętwiacy będą Kiepskich oglądać jak znam kolegów M ... Tylko się narobie jedzenia i resztę wieczoru spedze siedząc na pufie bo zajmą mi kanapę... Jestem anty sylwester w tym roku


[link widoczny po zalogowaniu]

KangurzaMama (offline)

30-12-2015 08:48:33

Gdańsk
Mancia666 my na Sylwestra jesteśmy w domu z picolo winking smiley nikt do nas nie przychodzi i dobrze.

ewik123 (offline)

30-12-2015 10:23:48

kraków
dallo: to aby Ci się w nowym roku wszystko poukładało i było po Twojej myślismiling smiley a na kiedy masz termin? bo my chyba mamy podobny wiek ciąży. Ja mam na 21.04.
Wkurzył mnie szef mojego męża bo był wściekły jak dowiedział się ze jego pracownica jest w drugiej ciąży i znów jest na L4(nie zdążyła wrócić po urodzeniu 1 dziecka) kurcze facet to nigdy nie zrozumie jak to jest ile stresu, zagrożeń.... i wszyscy myślą ze ciąże to można sobie zaplanowac a tu guzik.
Ostatnio widziałam odcinek Kossakowskiego gdzie był poddawany bólom porodowym na symulatorze i wytrzymał tylko 7/10 w mówił że wiecej nie wytrzyma i zeby to zdjąć z niego heheheh ach Ci faceci.... mój jak sie uderzył w kolano nogą od stołu to myślałam że będzie trzeba wzywać pogotowie smiling smiley masakra
Mancia: to zrób sobie koniecznie tą tokso ja robiłąm odpłatnie i zapłaciłąm jakieś 40 zł także nie jest to bardzo duży koszt a będziesz spokojniejszasmiling smiley ja nic surowego bym nie zjadła nawet ryby, jakoś mnie to obrzydza, chociaż ja to wogóle mam takie swoje dziwactwa dot. jedzenia

ewik123 (offline)

30-12-2015 10:25:46

kraków
A jeśli chodzi o sylwestra to albo wrocław albo kraków albo katowice heheh z TVsmiling smiley zrobię sałatkę owocowa koreczki i tortille smiling smiley

dallo (offline)

30-12-2015 10:39:20

Wschowa
ewik123 termin mam na 22.04.2016, czyli dzień po Tobie smiling smiley zobaczymy czy dotrwamy smiling smiley
Ja też na Sylwestra zostaje w domu. Trzeba jakieś przekąski przygotować, macie jakieś pomysły?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kasia_Z88 (offline)

30-12-2015 12:02:06

Warszawa
my na sylwestra wybieramy sie do znajomych do mieszkanka. wczoaj nas zaprosili bo tak to chyba tez w domu bysmy siedzieli ale w sumie by nam to nie przeszkadzało. ja w tym roku nie mam ochoty na imprezowanie, juz nie potancze zabardzo, a nie wiem ile tam wysiedze. Tez musze cos do zjedzenia przygotowac włąsnie i zaraz chyba zaczne szukac pomysłów.
Ja swojego maluch teraz czuje głównie jak siedze i dosyc nisko. Zaczyna mi troche przeszkadzac ten mój brzucholek sad smiley




Kasia_Z88 (offline)

30-12-2015 12:04:11

Warszawa
CarAllowa a co do urlopu to chodzilo mi raczej o tatusió. Jak oni dostaja? czy od razu po porodzie moze maz zaniesc jakis akt urodzenia czy cos i sobie wziasc ten taciezynski czy jak to jest? Bo dlugi urlop zaplanowalismy dopiero na koniec sierpnia zeby maly podrósł i dalo sie z nim pojechac gdzies, a nie wiem jak bedzie po porodzie. Cos słyszałam ze np jak jest cesarka to mąż dostaje chyba tydzien czy dwa na opieke nad zona? jakies połogowe?




Mancia666 (offline)

30-12-2015 12:10:19

Konin
Ja piekę udka robię gyrosa skrzydełka w cieście naleśnikowym koreczki takie śliwka suszona zawijana w boczek pieczone tak i naczosy swojej roboty do tego śledz znajoma zrobi krokiet i sałatkę i myślę że starczy.


[link widoczny po zalogowaniu]

Mancia666 (offline)

30-12-2015 12:11:06

Konin
Może jeszcze normalne koreczki zrobię z kabanosem


[link widoczny po zalogowaniu]

KangurzaMama (offline)

30-12-2015 12:35:09

Gdańsk
Ja na kolację zrobię nam tortille i tyle tongue sticking out smiley nie chce mi się nic cudować... przeziębienie mnie dopadło i nie mam chęci stać w kuchni sad smiley

Kasia_Z88 ja się na tym tacierzyńskim nie znam wcale... nigdy z niego nie korzystaliśmy.

ewik123 i dallo to jesteśmy dzień po dniu winking smiley ja mam termin na 20 kwietnia smiling smiley ciekawe jednak jak to w tym kwietniu wyjdzie... smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.