Kwietnióweczki 2016 smiling smiley

Wysłane przez Mancia666 

Kasia_Z88 (offline)

29-12-2015 14:15:29

Warszawa
musze rozplanowac urlop mezowi na przszły rok dzisiaj 24 dni. powiedzcie mi czy po porodzie ile dostaje wolnego jak rodze naturalnie i jak cos po cesarce? taciezynski to jest całkowicie cos innego niz taki zwykły planowany prawda?




KangurzaMama (offline)

29-12-2015 15:51:16

Gdańsk
Witaj violet smiling smiley ja Tobie również życzę wszystkiego dobrego na Nowy Rok :*
Gratuluję synka w takim razie smiling smiley
U mnie będzie córcia smiling smiley

Effa92 mi mleko już niestety nie pomaga :/

Mancia666 a nie robiłaś tokso jeszcze? Ja też jadłam dużo surowego mięsa jak nie byłam w ciąży a jednak tego nie przechodziłam :/

Mancia666 (offline)

29-12-2015 17:30:12

Konin
A jadłaś też wieprzowe? Bo ja nawet mielone na chleb lubię... I warzywa też surowe bez mycia zawsze jadłam. Ale wiadomo że nic nie jest pewne


[link widoczny po zalogowaniu]

Kasia_Z88 (offline)

29-12-2015 17:32:31

Warszawa
Dziewczyny w smyku sa teraz wyprzedaze jesienno-zimowe jak amcie robic zakupy tam to dobry czas.
Jak bedziecie widzialy gdzies promocje na pampersy to piszcie, chcemy wylapac jakies promo na nie i kupic juz. podobno po 50cos groszy to dobra cena. Czesto mozna upatrzec ten na olx bo mamy nie zdarzyly wykorzystac i wystawiaja za nizsza cene.




CarAllowa (offline)

29-12-2015 18:01:08

Warszawa
A no mam męza w domu i za to mam znowu wiecej zajęc.
Dzisiaj w sumie dzien leniwy, tzn nigdzie nie ruszalismy się z domu i dobrze...

Kasia pytałas o urlop, masz rok urlpu niewazne czy urodzisz SN czy przez CC. długośc macierzyńskiego wydłuza sie tylko przy blizniakachwinking smiley
to prawda do 60gr za pampersy to dobra cena, bo ja ostatnio kupuje po 74-76 gr za szt;/

violet fajnie ze do nas wrociłaswinking smiley i oszczedzaj sie teraz w takim razie. gratuluje synkawinking smiley

Jesli chodzi o tą tokso to mowiłam ze ja ją przechodziłam i nie jadłam nigdy surowego mięsa. wiec to chyba nie jest najwieksze jej zrodłowinking smiley ale mysle Mancia ze powinnas zrobic badania, tak dla siebiewinking smiley










[link widoczny po zalogowaniu]

Mancia666 (offline)

29-12-2015 19:35:06

Konin
Aaa no to ja guła źle przeczytałam:p no zamierzam zrobić mam nadzieję że nie będzie yak źle


[link widoczny po zalogowaniu]

dallo (offline)

29-12-2015 20:36:50

Wschowa
Cześć dziewczyny,

Wstyd, że piszę dopiero drugi raz. Zapewniam, że śledzę Wasze posty. Niestety wiele złego dzieje się wokół mnie i walka z przeciwnościami zabiera mi dużo czasu. Ale jestem juz w 23 tc i czas pomyśleć o synku, który już niedługo przyjdzie na świat.
Długo z mężem staraliśmy się o drugie dziecko i teraz cieszymy się bardzo oczekujac na Gabrysia.

Nie robiłam jeszcze badania obciążenia glukoza, ale czeka mnie to już za 2 tygodnie. W poprzedniej ciąży kiepsko przeszłam to badanie, dlatego postaram się teraz zabrać męża ze sobą.

Nie mam kłopotów ze zgaga, ale coraz częściej budzę się w nocy i nie mogę spać, bo mały Gabrys ćwiczy kopniaki smiling smiley

IgusiowaMama ankietę już wypełniłam.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

KangurzaMama (offline)

29-12-2015 22:19:56

Gdańsk
Mancia666 wieprzowine też jadłam tongue sticking out smiley
Teraz unikam jak ognia surowego i wszystkie warzywa i owoce dokładnie myję.

dallo może teraz będziesz miała więcej czasu żeby się odzywać. No i życzę żeby wszystko Ci się dobrze poukładało...

dallo (offline)

29-12-2015 23:14:50

Wschowa
Dziękuję, też mam nadzieję że wszystko rozwiąże się dla mnie pozytywnie. Musze jeszcze być cierpliwa i poczekać na rozwój wydarzeń.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Mancia666 (offline)

30-12-2015 00:06:12

Konin
Zgaga mnie dopadłasad smiley marne już daje popalić bardzo ale chyba bardziej w dzień niż w nocy. Idę zaraz po nowym roku zrobić tą tokso winking smiley będę spokojniejsza winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545852, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.