Kwietnióweczki 2016 smiling smiley

Wysłane przez Mancia666 

miiilena (offline)

27-12-2015 18:52:09

Szczecin
Dzidzia moja nieźle kopie smiling smiley zwłaszcza na wieczór..
W nocy spać nie mogę.. Żadna pozycja mi nie pasuje. sad smiley rano wstaje obolała. Ale brzuszka nie mam wielkiego. O wiele mniejszy niż w 1 ciązy. A czuję się strasznie ciężko tongue sticking out smiley
Ciuszki powoli już kompletuje. Oczywiście odwiedzam ciuchbude i zamawiam na allegro używane Perełki smiling smiley Wózek już wybrany, w styczniu będziemy kupować. Mam nawet 2 smoczki Tommee tippee. Butelki też będę kupywala tej firmy (sprawdzone przy pierwszym dziecku). smiling smiley

To tak pokrótce co u mnie słychać smiling smiley

Cieszę się, że jesteście zdrowe i że wszystko wporzadeczku, pomijając kłótnie i spory z najbliższymi. Teraz jestesmy o wiele bardziej wrażliwe i mamy prawo sie złościc nawet bez powodutongue sticking out smiley


[/url]

KangurzaMama (offline)

27-12-2015 22:12:42

Gdańsk
Cześć dziewczyny smiling smiley
Ja po świętach mam dodatkowy kilogram na plusie tongue sticking out smiley
Ogólnie to byłoby wszystko dobrze ale moje dzieci coś łapie sad smiley kaszlą mi strasznie sad smiley tyle dobrze że mam syropy to jeszcze do lekarza nie idziemy, może uda mi się ich samej wyleczyć.
Dzieci z prezentów zadowolone smiling smiley i ja z resztą też winking smiley
Mała w brzuchu szaleje smiling smiley też jeszcze sporo mam do kupienia. Mi to się w sumie cały czas daleko do porodu wydaje więc nie czuję jeszcze presji kupowania tongue sticking out smiley
Dzisiaj zgaga mi dokucza sad smiley
Mnie biodra i plecy bolą a mam twarde łóżko... nie wiem już jak spać a myśl że lepiej nie będzie mnie dobija. Do tego dalej męczą mnie koszmary :/

Kasia_Z88 (offline)

27-12-2015 22:39:56

Warszawa
KangurzaMama ja jak miałam wczesniej zatwardą wersalkę to tak mnie bolaly biodra ze musialam w nocy wstawac bo wylezec nie moglam sad smiley
My dzis z mezem kilka odcinków serialu nadrobilismy który przestalismy chyba rok temu ogladac i jakos do tej pory nam zeszlo. jestesmy na 6 sezonie a juz chyba 14 leci... hehe smiling smiley ale nie mielismy nigdy jak sciagnac ani czasu jakos tak niby... lece spac, chociaz nie chce mi sie zabardzo, dlugo dzis spalismy i chyba dlatego, w dodatku caly dzien na kanapie ;-)




KangurzaMama (offline)

28-12-2015 08:09:43

Gdańsk
Kasia_Z88 ja już testowałam wiele łóżek bo mam uszkodzony kręgosłup i długo szukałam odpowiedniego... to chyba i tak jest najlepsze... wcześniej miałam 3 inne łóżka o różnych twardościach i u teściów 2 wypróbowałam tongue sticking out smiley z miękkiego np. nawet wstać nie mogłam.
A jaki serial oglądacie? Ja to z moim Mentaliste jako ostatni oglądałam kilka miesięcy temu winking smiley dla mnie super smiling smiley wcześniej w sumie też jakieś oglądaliśmy i jeszcze Dexter bardzo mi się podobał chociaż ostatnie sezony to już naciągane były. Mój ostatnio oglądał W garniturach i chwalił ale ja sama nie lubię oglądać więc nie wiem bo nie widziałam...

Mancia666 (offline)

28-12-2015 08:57:04

Konin
Dziewczyny. Ja ba glukozie masakra jakas.... Niedobrze mi ale cyrtyne mogłam mieć i zaraz po wypiciu mnie trzeslo chwilę bie wiem czy to dobrze...


[link widoczny po zalogowaniu]

ewik123 (offline)

28-12-2015 09:12:08

kraków
Cześć dziewczynysmiling smiley

Mi sie waga zepsuła tzn padła bateria także nie wiem ile na plusie hehehe ale napewno sporo bo po każdym posiłku ciasto na deser musiało byćsmiling smiley
Prezentów dostałąm sporo ogólnie Fajne rzeczy. Ale dużo tych świąt było aż wczoraj musiałam sie wybrać na dłuuuugi spacer.
Mnie też biodra bolą ale czasami, dzisiaj w nocy nie mogłam spać jak już sie obudze siku i mały zaczyna szaleć to już po spaniu. Ale uczucie jak dziecko sie rusza jest bezcenne.
Co do seriali to ja oglądam takie 10 odcinkowe i koniecsad smiley jakoś tak trafiam

KangurzaMama (offline)

28-12-2015 10:08:55

Gdańsk
Mancia666 to współczuję glukozy... mi w przychodni pozwolili tylko troszeczkę cytryny wcisnąć bo ona podobno podnosi jeszcze cukier...

ewik123 to prawda uczucie ruszającego się maluszka w brzuchu jest niesamowite smiling smiley

Mancia666 (offline)

28-12-2015 12:11:00

Konin
No ja już po nie było tak źle u mnie brak apetytu jest i wgl nie cierpiałam z powodu braku jedzenia :p


[link widoczny po zalogowaniu]

Kasia_Z88 (offline)

28-12-2015 12:15:56

Warszawa
my ogladamy teraz Supernatural, Dextera obejrzelismy tez nam sie podobal. ja ogolnie nie lubie jakies filmów/serialów z cudami fantasty ale wkrecam sie w niektóre. Tak samo mega w gre o tron sie wkrecilismy.
Mi nie pozwolili wcisnac ani kropelki cytryny sad smiley




Effa92 (offline)

28-12-2015 13:14:28

Cieszyn
Milena To faktycznie pierwsza rozlaka od 8 lat to jednak kawal czasu tongue sticking out smiley Wiec przyzwyczajenie ze ta dtuga osoba jest a jednak jej nie ma bo w pracy daleko to pewnie dziwie jakos sie czulas grinning smiley
A juz wiesz co bedziesz miec? Moja mała kopie ale czasem srednio to czuje ;/ Czasem ma dni gdzie super ja czuc a czasem to leniuchuje chyba po mnie to bedzie miec hehe tongue sticking out smiley

KangurzaMama a moze na zgage rennie sobie wezmiesz ponoc mozna chociaz nie jestem pewna ;] Mnie czasem tez pali ale jak mi sie odpije to tylko wtedy w sumie tongue sticking out smiley W ogole jak sie ma zgage to niby dziecia wlosy rosna to jak se tak mysle to moje bedzie jakies lysawe haha grinning smiley Chyba ze jeszcze mnie zlapie pod koniec ciazy grinning smiley

Kasia my wczoraj tez z moim nic nie robolismy ja caly dzien w lozku lezalam i ogladalam tv a moj na kompie ale takiego lenia mielismy ze masakra ;/ nic kompletnie sie nam nie chcialo ;]

Mancia ciesz sie ze juz po jestes tongue sticking out smiley Bo ja dopiero po nowym roku ide masakra grinning smiley I tez moge wziasc cytryne ale czy mi pozwola ja wcisnac? Sie okaze grinning smiley

Ewik ja sie jeszcze na wage nie weszlam od powrotu od rodzicow troche sie az boje haha ale zrobie to dzis i wejde tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Tabela na kwiecień 2016 grinning smiley [link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.