Grudzien 2013 vol. 4 JUSTYSZAK wita xDmłody rycerz

Wysłane przez Justyszak 

monteblack (offline)

16-10-2015 11:24:01

Białystok
Wojtek tez lubi rysować.najlepiej jak mama bierze kredki i coś tworzy hihihi
Betiu kajtus musi być spokojny co?


[link widoczny po zalogowaniu]

beti3112 (offline)

16-10-2015 11:30:35

Międzyrzecz
monte hmm... spokojny... budzi sie co 2,5h do3 na picie ale jak wypije odkladam go do lozeczka i sobie lezy albo spi, reaguje na Lene jak ona placze to on tez jakby łączył sie z nia w "bólu" ogolnie nie nazekam chociaz w porownaniu do Leny to jest mały gangster


[link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

16-10-2015 11:44:52

Witaj Beti smiling smiley
U nas Kaja woli długopis od kredek, i musi mieć zeszyt...ale to wiadomo naśladuje starszą siostrę...ale pod wrażeniem jestem, że Lenka tak długo potrafi sie tym malowaniem zająć, WOW smiling smiley
Super, że sobie radzicie. Samemu wcale nie jest ciężej...Ty spokojniejsza to i dzieci są spokojniejsze.

Kaja kuchnię ma po Martynce dlatego nie bierzemy tego pod uwagę, ale pomysł uważam za super smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

16-10-2015 11:46:17

A ja orzechy włoskie właśnie potłukłam do ciasta. Dostałam od mamy to trzeba yło wykorzystać.

Moja mama do Kołobrzegu w sobotę do sanatorium jedzie...tylko ta pogoda:/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

blondii1985 (offline)

16-10-2015 12:44:43

Mysłowice
Ola dostała juz prezent urodzinowy od chrzestnej idziemy na Disney Ice. Lego duplo teraz jej przywiozla 3 zestawy po swoich dziewczynach. Ja niemam pojecia co jej kupic. Bartkowi sie msrzy duplo z tym pociągiem co jezdzi cena 400zl


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

16-10-2015 12:58:41

Cytuj
blondii1985
Ola dostała juz prezent urodzinowy od chrzestnej idziemy na Disney Ice. Lego duplo teraz jej przywiozla 3 zestawy po swoich dziewczynach. Ja niemam pojecia co jej kupic. Bartkowi sie msrzy duplo z tym pociągiem co jezdzi cena 400zl
Super u nas nie ma... ale Gorzów to dziura i tu nigdy nic nie ma winking smiley Druga sprawa, ze Kaja by nie wysiedziała, jeszcze nie teraz winking smiley
A prezent za 400zł...chyba, że składkowy, ale dosłownie składkowy czyli dziadkowie i my a najlepiej jeszcze z chrzestnym winking smiley Czyli 1 prezent ale za to jaki winking smiley Ja w sumie jestem za takimi składkowymi prezentami, co by kilku gówien nie kupować tylko jeden porządny winking smiley

Przestało chwilę padać i byłyśmy na krótkim spacerku, ale dobre i to winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

16-10-2015 13:00:49

monteblack (offline)

16-10-2015 13:15:24

Białystok
Wrzuciłem do lozeczka,śpi.
Po godzinie harcow na łóżku,wrrrrr.

Chciałabym xobaczyc Kajęgrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Ewulka (offline)

16-10-2015 14:07:15

Biała Podlaska
heloł

podczytalam troche wstecz i jestem w szoku jaka Ola jest mądra .... Mojemu Remkwoi do niej daleeeeeeeeeko hehe

Dziewczyny jest piatek !!! jutro ssobota , mam wolne i w koncu bede miala czas prac, prasowac, sparzatac, ugotowac gos na spokojnie , dobre co ? wolna sobota u kiebiety, ciekawe z której strony smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monteblack (offline)

16-10-2015 14:37:29

Białystok
No ciekawe hihi.
Mój pospal 40 minut.
Tak w ogóle mój ma dziś imprezę służbową.facet dla którego budowali hotel zaprosił ich do swojej restauracji w podziękowaniu.
Strach się bać...Nawet nie wiem jak to.ugryźć,pwsze wyjście odkąd się znamygrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546072, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.