Grudzien 2013 vol. 4 JUSTYSZAK wita xDmłody rycerz

Wysłane przez Justyszak 

Elizabet1204 (offline)

16-10-2015 09:03:23

Cytuj
blondii1985
Eli u nas tez pada. Wczoraj byliśmy na spacerku po pieczywo. Moja mama się rozlozyla wiec radzimy sobie sami
No tak, mi zakupy mąż robi wracając z pracy, a rano leci po świeże bułeczki. Z tym, że ja do sklepu u nas mam prawie km ;0 więc w deszczu z dzieckiem, które pod folią nie chce siedzieć to nie bardzo winking smiley

Mądra dziewczynka z Oleńki. Kaja sama się nie ubierze, próbuje, ale nie wychodzi jej, ale rozebrać spodnie, rajtki czy skarpety to tak winking smiley Też sama je. Układa bezłędnie te układanki (puzzle) drewniane. Wieże z klocków różnych robi. W sorterze kształty wkłada. "Odrabia lekcje" jak Martynka, musi mieć zeszyt i sobie pisia. Ogólnie mówiąc ładnie zaczęła się bawić. Ale jak jej coś nie wychodzi to się wścieka winking smiley A i lubi figurki zwierząt, postaci, bawi się nimi układa, małymi laleczkami w domku swoim zabawkowym się ładnie bawi...np. otwiera drzwiczki domku, wchodzi lala, a ona mówi ceść, i po swojemu laleczki gadaja do siebie smiling smiley
I codziennie podsuwa krzesło pod okno i woła...Jaja choć, no choć....Martynkę woła, żeby ze szkoły przyszła grinning smiley
A w nocy nie pije (Martynka też nigdy w nocy nie piła).


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

agnieszka_chojecka (offline)

16-10-2015 09:26:26

Warszawa
Oj dziewczyny są świetne. Jak ładniewinking smiley mój tylko buty założy sam i zdejmie skarpetki. No i bluzę sam Stara sie założyć.
Noc kaszlaca harczy. Do tego dziś kicha widzę że jest gorzej....


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

monteblack (offline)

16-10-2015 09:32:32

Białystok
Agus a Groprinosin spróbować podać?nawet my we wrześniu się wybronilismy tym z infekcji.
Wojtek robi wiele fajnych rzeczy,ale jak chce napisać to nic nie przychodzi mi do głowy.ostatnio mbie tylko wnerwia bo nuczymy się sam nie zajmie,zresztą z tym zawsze miał problem...
Dziw w nocy o 1.30 wstał i wiszczal po mleko...to czego się oduczymy wraca podczas choroby.


[link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

16-10-2015 09:49:21

U nas groprinosin na razie nie zawodny/ z każdą infekcją wirusową dał radę.
Ja za to nic a nic nagrać nie mogę, bo Kaja od razu telefonu żąda i koniec sad smiley

Widziałam w smyku takie puzzle 2+, takie już prawdziwe a nie kształty, 4-elementowe, ciekawe czy by już załapała z układaniem. Martynka szybko przeszła na wyższy poziom kilkunasto elementowy przewracjący oczami
Coś z takim "drobiazgów" na mikołajki musze zobaczyć.

Oczyściłam wątróbkę, ziemniaki obrałam, kuchnię posprzatałam i jednak kawy mi sie już zachciało winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

16-10-2015 09:53:51

Kurcze nie wiem co kupić Kai na urodziny. Rowerek biegowy dostanie. Chcemy w październiku jeszcze zakupić, co by rozłozyć koszty. W listopadzie Martynce pod choinkę, a w grudniu Kai pod choinkę. Mikołaja i dzieci w rodzinie to jak się coś trafi to kupię, a jak nie to będę pewnie szukac na ostatnią chwilę przewracjący oczami
Macie jakieś typy na 2 urodziny?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Justyszak (offline)

16-10-2015 10:06:07

A to Ola fajnie sobie radzi z naklejkami i ubieraniem. Lusia portki zakłada - obie nogi w jedna nogawkę i mówi "ojej!". A po wsadzeniu w fotelik (minimum 2 razy dziennie, ale czasem 4) zdejmuje buty, skarpety, wyjmuje wkładki z butów . Potem ubiera buty bez wkladek i skarpet a reszte rozrzuca. I co każde wyjście z samochodu muszę wszystkiego szukać, ubierać.
Wczoraj wprowadziła nowa wariację, tj. jedna noga goła a na drugiej skarpeta z tej gołej nogi i but z wkładką od drugiego. Reszta porozrzucana winking smiley

Beti fajnie, że wpadłaś smiling smiley

Eli my chyba jakieś duplo na urodziny. Albo jakieś figurki z Peppą. Teraz lala (i akcesoria) oraz klocki są na tapecie. I książeczki. Bawi się domkiem z lalkami, dużą lala i wózkiem i buduje smiling smiley Sorterami się znudziła, tymi jednoelementowymi puzlami też, a innych puzzli nie mamy. Może też na Mikołajki sprawię, fajny pomysł.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Justyszak (offline)

16-10-2015 10:07:37

Z FP była jakaś torebeczka, Lusia czuję miętę do mojej torebki, to może to...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Justyszak (offline)

16-10-2015 10:09:17

No nasza układanka też taka, tylko z jakimiś dźwigami, samolotami itp, i 2 pola są dwuelementowe, ale w sumie bardzo podobna. A myślałam teraz o zwykłych puzzlach, takich tradycyjnych.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546072, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.