LuUty-2o16 płaczące dziecko

Wysłane przez Marzena5 

ika88 (offline)

31-07-2015 23:11:40

Francja
pregnant pytałaś o oczyszczanie twarzy to jak jak najbardziej, czy mam makijaż czy nie to codziennie obowiązkowo smiling smiley
rano tylko przemywam tonikiem a oczy wodą do demakijażu i oczywiście krem pod oczy i na twarz z serii Dior (polecam super lekki jak mus i super nawilża tylko cena może przerażać jakieś 200 zł za krem do twarzy + 160 zł pod oczy) a wieczorem myję twarz żelem, później przecieram tonikiem i krem oczywiście smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Marzena5 (offline)

01-08-2015 07:53:37

Bytom
Hej dziewczyny jak tam dzisiaj samopoczucie ? smiling smiley u mnie okej nawet smiling smiley jem śniadanie i zbieram się z moją małą do mojej mamy a mąż po nas przyjedzie po pracy do niej smiling smiley jakoś dzień minie .. słoneczko świeci wiec i humor lepszy smiling smiley dzisiaj ma być okej bo 25 stopni to korzystam bo znowu mają się upały po 32 zacząć wrr.. no cóż lato grinning smiley Miłego dnia kochane moje smiling smiley


annie27 (offline)

01-08-2015 08:20:10

Lublin
Hej :-) samopoczucie całkiem nieźle :-)
Chyba się lekko przeziębilam bo kicham i trochę kaszle tongue sticking out smiley

Poza tym wczoraj wieczorem... znów była miła niespodzianka jakoś przed samym snem kaslalam ze 4 razy... przestałam a tam w brzuszku czuje kolo pępka "puk puk puk" jeju odrazu pomyślałam że to dzidzia :-)

Ciekawe czy to faktycznie malenstwo:-)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pregnant (offline)

01-08-2015 08:23:41

Hej dziewczyny smiling smiley
Ja wczoraj zasnąłam jak dziecko smiling smiley
Ika
Dzięki kochana smiling smiley
Marzena
Zazdroszczę pogody. U nas dziś słonecznie ale twierdz jest tylko 7 stopni i jest meeega zimno :/
Annie
No może może to maluszek ja bardzo rzadko czuje :/ jutro początek 15 tygodnia grinning smiley

Marzena5 (offline)

01-08-2015 08:31:55

Bytom
Ja tez rzadko np wczoraj nie czułam wieczorem ale normalka na mocne i regularne ruchy dopiero przyjdzie czas smiling smiley no to już jutro Pregnant smiling smiley ja w poniedziałek znowu musze iść tak wczas rano oddać mocz i krew pobrać na wizytę blee juz nie to ze nie lubię ale te wstawanie mnie dobija grinning smiley


pregnant (offline)

01-08-2015 08:41:58

Tez tak myślę :p ja jeszcze się do gin nie dzwonilam ale zadzwonię we wtorek.

_karolina_ (offline)

01-08-2015 09:34:02

:-) ja używam róznej masci planów micelarnych i robię sobie peelingi enzymatyczne - ja mam problematyczną cerę - naczynkową i suchą i często robi mi się czerwona, bleee, dlatego też co drugi miesiąc kosmetyczka.

ja się maluję zawsze jak wychodzę - kurde tak się przyzwyczaiłam, że jakoś źle bym się czuła bez mejkapu.

a mi się zaczna robić twardy brzuch jak za długo się pomęczę - nie jest to dobry objaw :-(


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pregnant (offline)

01-08-2015 09:39:25

Karolina
No to nie jest dobry objaw..może powinnaś pójść do lekarza?

annie27 (offline)

01-08-2015 11:36:51

Lublin
Karolina A może za bardzo się przemeczasz? :/ Jak tak będzie dalej to pójdź do lekarza...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Marzena5 (offline)

01-08-2015 12:57:00

Bytom
Dziewczyny odezwijcie się co z Wami ? Pepa ? Nataa ? Nihasa ? Reszta które dawno się nie odzywala haloo ?


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545932, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.